Autor Wątek: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!  (Przeczytany 73053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #420 dnia: Listopad 21, 2010, 06:13:33 pm »
emeryt to plewa  :lol:

duże graty dla Krakusów, szkoda, że tak ciężko Was wyciągnąć na turnieje :wink:

turniej bardzo ok - stoły, sędziowanie, miejscówka (!!!), midparty wyszło imho świetnie, chociaż nie do końca po myśli organizatorów :wink: - ale przynajmniej będzie co wspominać :)

Offline PaulShin

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #421 dnia: Listopad 21, 2010, 06:22:07 pm »

Moglibyście wrzucić test wiedzy z odpowiedziami, a może nawet wyniki z niego? I pytanie do punktów, dopisywaliście pkty za akcesoria/rozpiski, czy karniaki dla tych co nie mieli?

Karniaki.

Test:

1.Wiela mosz tych łonych w Council of the High Lords of Terra ?
•   24
•   6
•   12

2.Kiery pierszy godoł co by se dać pozór na tego pierona Horusa?
•   Fulgrim
•   Eldrad
•   Magnus

3. Wiela se idzie znolyść we deksie eldearskim rodzajów takiego badziewo co padajom na to Aspekty?
•   7
•   9
•   8

4. Wiela mosz giwer kaj idzie szczylać land speederem po deepie?
•   1
•   0
•   2
5. Wyrac**j nom chopie szysciu cielokow co to ich papa impek ukulol a potem kajs zagineli!

Tu dowolnych 6 Primarchów. Każdy na początku zniknął w Warpie i Imperator musiał ich odnaleźć. ;)

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #422 dnia: Listopad 21, 2010, 09:27:19 pm »
Turniej zgłoszony i zatwierdzony:

http://ranking.liga40k.com/index.php?turn=chal&nt=4

Offline Skark

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #423 dnia: Listopad 21, 2010, 09:38:30 pm »
Inki wracając z turnieju usłyszałem że w ostatniej misji do scorowania potrzeba było mieć więcej scorów niż przeciwnik jednostek blokujących na ćwiartce, czy to prawda? Bo nic podobnego w regulaminie nie zobaczyłem.

Offline metalfan

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #424 dnia: Listopad 21, 2010, 11:40:05 pm »
Można gdzieś tych najpiękniejszych BA obejrzeć? Bo nawet nie kojarzękim Tomasz Podsiadlik jest z nicka :smile:
SW / GK / BA

Offline Cebul

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #425 dnia: Listopad 22, 2010, 06:15:56 am »
Dzięki chłopaki za naprawdę fajny turniej. Miejscówka jest PRO, oby częściej, bo i blisko, i ładnie, jakby jeszcze tylko cieplej było, to już w ogóle wypas ;)
Misje wydawały mi się ok, stoły także, przeciwnicy grali bezspinowo, zatem wspomnienia miłe (tylko kostki swoje mam ochotę przetopić na coś, albo wywalić po prostu za okno w pizdu ;) ).
Dzięki wszystkim za grę, jeszcze raz sorki dla Przema, za pokutanie go w siódmej turze na totalnym farcie. Odegrasz się kiedyś wielkoludzie ;)
Dobrze było wrócić na turniej, który dawno, dawno temu, stał się pierwszym, wyjazdowym turniejem, na jakim byłem, jako młody gracz. Łezka się w oku zakręciła.

Offline HugeBastard

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #426 dnia: Listopad 22, 2010, 07:49:16 am »
Ktora lista wynikow jest prawidlowa?Bo strone wczesniej mam 69 punktow,jestem 14 a za mna adam uhl.na gildii 15 a Adam Uhl 14.

Offline Nazroth

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #427 dnia: Listopad 22, 2010, 08:07:55 am »
Dzięki za uber turnament.

Miejscówka wypas. Jako szczylek, (czyli całkiem niedawno, ale dawniej nić Cebul:P) wbijałem na FF do Kato, ten sam dworek, ale inna miejscówka. Sala, którą wykombinowaliście była nie tylk klimatyczna i ładna, ale też po prostu wygodna. Krzesła full wypas, stoły cool.
Tereny dawały radę. Widziałem kilka mniej soczyście zastawionych, ale pewnie była to wina przestawienia ich z soboty na niedzielę. Na tych, na których grałem był n a środku wielki LOS Blocker, były różnej maści tereny. Dawało radę.
Regulamin v.nice. Co prawda waszej gwary nadal nie czaję, ale scenariusze pomysłowe - jednocześnie utrzymane w standardzie obecnych masterowych scenariuszy.

Ogólnie turniej udany  cieszę się, że dało radę wygospodarować na niego czas. Jeszcze raz dzięki wszystkim za fajny turniej.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #428 dnia: Listopad 22, 2010, 08:16:36 am »
Można gdzieś tych najpiękniejszych BA obejrzeć? Bo nawet nie kojarzękim Tomasz Podsiadlik jest z nicka :smile:
nick to Skinek. był na MiniWars i (chyba) na Grillu, ale nie wiem, czy był wtedy z BA. gra "hordowo" czyli dużo jump packów, a że używa dość soczystych kolorów, to armia bardzo ładnie prezentuje się na stole. może jest gdzieś na fotkach z Grunwaldów, w wolnej chwili spróbuję poszukać (upomnij się).

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #429 dnia: Listopad 22, 2010, 09:02:59 am »
Inki wracając z turnieju usłyszałem że w ostatniej misji do scorowania potrzeba było mieć więcej scorów niż przeciwnik jednostek blokujących na ćwiartce, czy to prawda? Bo nic podobnego w regulaminie nie zobaczyłem.

Najlepiej niech Hal się wypowie na ten temat. Bo on jako organizator podjął taką decyzję.

Edit:
@HugeBastard, Vader ostatecznie ma 69 punktów jeszcze Hal to powinien u siebie sprawdzić ale raczej wersja rankingowa jest prawidłowa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 09:22:39 am wysłana przez Inkq »

Sancho

  • Gość
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #430 dnia: Listopad 22, 2010, 09:57:36 am »
nareszcie była konkurencja jeżeli chodzi o nagrodę za modelarkę  goood
(może to dlatego że nie było Perzana  )

Offline Vladdi

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #431 dnia: Listopad 22, 2010, 10:03:53 am »
Turniej bardzo dobry, tereny na duzy plus (chociaz to zasluga Szczecina i Krakowa, zwlaszcza brawa dla Sczcz ktory blisko nie mial), scenariusze ok, miejscowka super, sedziowanie ok (choc wole sedziow aktywnie szukajacych spraw do rozwiazania, niz grajacych sobie w 40k gdy turniej sie toczy). krotko bitwy
 
Moje
2 x lasher
3 x termici rac
2 x 5 noisi blastermaster
5 x csm melta rhino
5 x plagus 2 x m, rhino
pred autolas havoc
2 x 3 oblits
 
BA - Niewiem 2 x 10 ass, 2 x razor HF z wkladka, charakterzy, 2 x pred, vinda 2 x attack b mm
 
Nieiwem wystawil sie na glebokiej flance ass squadami i razorami. Mial wiec bardzo daleko zeby do mnie dojechac bo ustawilem sie w drugim rogu. Nie dojechal. Sciagnalem w ostatnie turze troopsa mu z obj, sam zajal dwa jego. 19+1
 
BA - Radek 10 ass, charakterzy, 2 x baal. 2 x autolas, rhino sq, razor asscannon sq, dc+rhino, 2 x typhoon.
 
Ustawilismy sie dokladnie na srodku naprzeciw siebie mimo ze to recon. On mi przejal inicjatywe ale z calej tej wuchty strzelania wbil tylko dwa stuny na rhinosach. Jak juz ja z kolei zaczalem robic efekty na pojazdach to sila ognia przeciwnika znacznie zmalala i zaczalem zdobywac przewage. Gdy okazalo sie ze przeciwnik DC i 10ass bedzie trzymal z dala on moich linii poszedlem po przodu zeby wpakowac co sie da do jego strefy. Jeden lash+3 plasmacannony skonczyly cala 10ass z charakterami i droga do jego strefy byla otwarta. 17+1
 
Tyrki - Sancho genokult
 
Sancho powalczyl, ale co mogl wywalczyc? Musialoby mu wszystko wyjsc, ale nie wyszlo.Tu za mało na fleeta, tam kilka coverów zawalonych pod rzad, plus zdalem wszystkie testy na lasha. Byloby gorzej dla niego ale jedne geny doszly w stanie liczebnym 12-13 do 5 plagów dostały kontre 6 termosow i lashera i zabilem 2 geny:/ Przez dwie kolejne rundy walki nie zadalem zadnej rany na 4+, tylko lasher zabil jeszcze kilka genow zanim umarł:/ No ale w koncu je skonczylem. 17+1.
 
BA - Eman 10 as, LR+DC, 2 att b mm, 2 x autolas, 3 razory lasplas z wkladka.
 
Stanałem na 3 znacznikach, majac w zasiegu ruchu dwa kolejne, mysle sobie postaoje tak postrzelam zajme znaczniki 15-5  na luzie, zwlaszcza ze Eman gral bardzo zachowawczo, ass skladem i DC w LR robiac manewry pozorowane jedynie. No ale wpadlem sobie DP w 4 marinow i Ci go zabili przy jednym znaczniku (ok byl na ranie), ale mialem obok 5 plagusow na dobitke ktorzy jednak na bliskim z dwoch melt i szarzy nie mogli zniszczyc preda a potem zgineli od dwoch marinsow (a wlasciwie od szefa z PW), tego samego co zabil pronca. Jeee. No nic trudno. Na drugim znaczniku ktory Eman mial zajac wystarczylo zebym zniszczyl i przesunal lashem wkladke, ale cala armia to za malo na jednego razora. Eman zajal wiec wiekszy obj, jeden mnniejszy (tym sierzantem zabojca) zablokowal mi jeden DC (na chama, oczywiscie nie bylo kolejnej tury). Ja zajal dwa mniejsze, ale wygralem na KP i bylo 10-10.
 
BA - Nazroth
 
Bitwa rozstrzygnela sie w drugiej turze. Ze zniszczonego rhino wyszlo 5 plagow poszli na maxa na LR wroga, na stykowym zasiegu bliskim (z watpliwosciami, wiec Nazroth sie troche obraził) rozwalili LR, ale to poł biedy, potem blastmaster łupnal w sklad wbil dwie rany, dwie pałki na save na termitach, potem 11 na LD i sklad z magiem, priestem i 5 termitami uciekl za stół. Potem poszedlem w ofensywe, Nazroth jeszzcze szarznal dwa moje sklady ass z LR ale bez duzo nie zrobil. Wystarczylo na koniec zeby przez 3 tury sklad z melta i granatami rozwalil preda, a cala armia razora zebym zajal 3 cwiartki, oczywiscie to przeroslo mozliwosci moich rzutow wiec preda z kadlubkowalem, tak samo razora, ale oczywiscie nie zabilem zadnego z nich. Ale po farcie z 2 tury nie moglem narzekac na rzuty. Ostatecznie wiec bez istotnych pkt za cwiartki (a Nazroth ostatnim strzalem z melty zabil mi ostatni oddzial blokujacy jego cwiartke i jedna zajal) skonczylo sie 13-8 lub 14-7.
 
Pomimoze gralem 4 razy z BA kazda z tych bitew byla zupelnie inna niz pozostale wiec nie mialem odruchu "nie tylko nie BA". Plus moje CSM (z duza roznorodnoscia ognia) z BA radzi sobie calkiem niezle wiec nie narzekalem. Generalnie fajny turniej, za rok tez przyjade. pzdr
 
vladdi
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 10:08:01 am wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #432 dnia: Listopad 22, 2010, 10:12:36 am »
(choc wole sedziow aktywnie szukajacych spraw do rozwiazania, niz grajacych sobie w 40k gdy turniej sie toczy)

W sobotę biegaliśmy między stołami, a w niedzielę rano jak nie było żadnych pytań zagraliśmy jedną bitwę. Byliśmy dobrze widoczni (i nie było najmniejszego problemu ze znalezieniem nas, wręcz szybciej nas znajdywano niż w sobotę) i jak zaczęło się robić gorąco to momentalnie przerwaliśmy. Przesiedziałem prawie całą bitwę 5 przy twoim stole.

To tak w ramach wyjaśnienia, bo zabrzmiało jak byśmy cały turniej grali w 40k. :P

Offline Vladdi

Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #433 dnia: Listopad 22, 2010, 10:34:46 am »
Przesiedziałem prawie całą bitwę 5 przy twoim stole.
To tak w ramach wyjaśnienia, bo zabrzmiało jak byśmy cały turniej grali w 40k. :P

Hehe nie to mialem na mysli, ale do stolu podszedles dopiero na zawolanie i to po tym jak zaczalem marudzic ze sie obijacie:P:) Ale mowie sedziowanie byla jak najbardziej ok:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 20-21.11 FIRE FRENZY:RELOADED - Śląski Challanger!
« Odpowiedź #434 dnia: Listopad 22, 2010, 10:35:42 am »
Ale mowie sedziowanie byla jak najbardziej ok:)

vladdi

Luz tylko prostowałem :P