trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 172670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1425 dnia: Listopad 07, 2011, 10:53:02 pm »
Ta, tylko, że niemiecki jest "twardym" językiem i nie wszystkie piosenki pasują z niemieckim słownictwem, pomijam ciężkie rytmy jak hard-rock i temu podobne. :biggrin:

a tu per francus

Winter Wrap Up | French Version
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1426 dnia: Listopad 09, 2011, 06:31:53 pm »
Znacie może jakoś aby na jednym kompie za pomocą padów pograć sobie z kumplami? Coś ala magicka?

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1427 dnia: Listopad 11, 2011, 10:05:47 am »
Oglądałem sobie właśnie na nationalu ciekawy, francuski dokument "Apocalypse: The Second World War" ale ciekawostką która mnie zaskoczyła było to, że w napisach końcowych pojawił się Kenji Kawai, który okazał się być odpowiedzialnym za muzykę do tego programu.
Interview (ENGLiSH) of Kenji Kawaï APOCALYPSE's soundtrack composer
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1428 dnia: Listopad 12, 2011, 09:26:49 pm »
O rzesz ty! Mają znowu puszczać Sailor Moon w telewizji! Ma lecieć na TV4 od 1 grudnia o godzinie 17.30

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1429 dnia: Listopad 12, 2011, 10:29:46 pm »
Czyli chyba ta sama wersja co była kiedyś.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1430 dnia: Listopad 12, 2011, 10:38:49 pm »
Najprawdopodobniej. Ale po tylu latach pisania petycji do telewizji w końcu coś ruszyło w tym kierunku i w końcu zaczną emitować po taz kolejny to anime w telewizji. To i tak postęp. Mam tylko nadzieję, że nie skończą po pierwszej serii.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1431 dnia: Listopad 13, 2011, 01:04:27 pm »
O rzesz ty! Mają znowu puszczać Sailor Moon w telewizji! Ma lecieć na TV4 od 1 grudnia o godzinie 17.30
Good News! :)
RIP Gildio...

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1432 dnia: Listopad 13, 2011, 04:31:21 pm »
O rzesz ty! Mają znowu puszczać Sailor Moon w telewizji! Ma lecieć na TV4 od 1 grudnia o godzinie 17.30
OH SHI---

...groch, fasola... ech...
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1433 dnia: Listopad 14, 2011, 10:56:27 am »
Waneko wydaje Battle Royale. Z jednej strony fajnie - coś porządnego. Z drugiej - kto chciał, ten już dawno przeczytał.
Kupować czy nie kupować... Chyba rzucę monetą :/
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1434 dnia: Listopad 14, 2011, 05:41:40 pm »
Niestety nadal nie ma spolszczenia (i nie zanosi się) gry Alice Madness Returns.

Ta gra jest dostępna w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim i nawet japońskim.

A polskiej nie ma.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1435 dnia: Listopad 14, 2011, 05:44:06 pm »
Waneko wydaje Battle Royale. Z jednej strony fajnie - coś porządnego. Z drugiej - kto chciał, ten już dawno przeczytał.
Kupować czy nie kupować... Chyba rzucę monetą :/

Mam nawet na dysku ale tak się złożyło, że nigdy nie miałem siły zebrać się i czytać, więc tytuł na sto procent do kupowania.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1436 dnia: Listopad 14, 2011, 08:08:55 pm »
Waneko wydaje Battle Royale. Z jednej strony fajnie - coś porządnego.
Mógłbyś rozwinąć? Nie jestem do końca zdecydowany co do zakupu, więc wszelkie opinie mile widziane :biggrin: .

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1437 dnia: Listopad 14, 2011, 10:59:01 pm »
Przemoc i emocje, ale sprzedane w nieco inny niż zazwyczaj sposób. W takim np. Gantzu mamy huśtawkę - raz jest fajna zabawa, raz płacz. W BR fajnie raczej nie bywa. Mamy grupę normalnych, zaznajomionych ze sobą osób rzuconych w skrajną, chorą wręcz sytuację i po prostu ich obserwujemy. Mnie co jakiś czas nachodziły myśli, co bym w danej sytuacji zrobił, czy odważyłbym się obrócić plecami do najlepszego kumpla albo czy gdybym musiał, rozwaliłbym mu łeb.
Oczywiście wszystko jest przerysowane, historia wydumana (zmuszenie randomowej klasy do zarzynania się na bezludnej wyspie, i to w formie reality show), a rysownik nie szczędzi szczegółów anatomicznych (już od pierwszego rozdziału), ale bywały już debilniejsze pomysły na fabułę.

Imo warto i jeżeli zobaczę w Empiku pierwszy tom, to kupie. A jeżeli nie... Trudno.
I'd like to be a tree

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1438 dnia: Listopad 15, 2011, 01:00:49 pm »
A mi BR jakoś nie zachwycił, owszem jako seria gdzie leje się krew i flaki latają jest dobrze narysowana, nawet czasem zaglądam jeszcze by podpatrzeć jak rysownik narysował to czy tamto. Ale dla samej fabuły czy też po prostu "by mieć na półce" to odpada. Wolałbym sam nie wiem, Berserka (którego właśnie czytam już po raz 5 czy 6), ale i tak plus za to, że wydali coś innego niż kolejny naruto/bleach/czy inny tasiemiec.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1439 dnia: Listopad 15, 2011, 02:59:57 pm »
Z chęcią bym kupił mangę Berserk po polsku. Jest w niej wszystko co najlepsze czyli erotyka, przemoc, krew i ciekawa fabuła.