trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 171073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 28, 2011, 03:11:33 pm »
Taka mieszanka zabiłaby nawet nowotwor złośliwy... :???:

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 28, 2011, 05:52:47 pm »
Podobno firma Vision ma problemy finansowe i maja zamknąć Anime-Gate.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 28, 2011, 07:09:20 pm »
Ta, z tego powodu Tenchi uprawia ładny, dosyć słuszny, ale i bezsensowny bój z ACP-ową bracią ;)
I'd like to be a tree

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 28, 2011, 07:27:22 pm »
Ja tu wracam na dłuższą chwile i nie dość, że mam jakiś czerwony obrzydliwy słupek pod swoim avkiem to jeszcze widzę, że płeć piękną w tym klubie to już chyba na stałe wywiało z niewyjaśnionych przyczyn.

Wow, Tenchi to ma cierpliwość. Nie chciałoby mi się odpowiadać na zaczepki jakiś randowmowych osób.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 28, 2011, 08:07:44 pm »
Właśnie zdałem sobie prawe dlaczego na ACP od dawna nie wchodziłem. Swoją drogą z całym szacunkiem Tencz ale czy ci się nudzi ze to wszystko tam czytasz  :P. Ja mam teraz złamaną łapę (ciężko się pisze) i strasznie mi się nudzi bo już 4ty dzień siedzę w domu a mimo to zacząłem przewijać po kilku pierwszych komentach i tyko stopowałem na fragmentach gdzie się z tobą ludzie kłócili ;D

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 28, 2011, 08:52:44 pm »
Chyba nawet mniej rozsądnych postów niż w tanukowych dyskusjach.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 28, 2011, 09:14:05 pm »
Jak można na ACP pisać poważnie ? (a Tenchi niestety to robi i w dodatku o loliconie). Jak dla mnie ACP to jedno z najlepszych miejsc rozrywki gdzie praktycznie można pisać co się chce.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 28, 2011, 09:47:02 pm »
Jak dla mnie ACP to jedno z najlepszych miejsc rozrywki gdzie praktycznie można pisać co się chce.

I wszyscy tam o tym wiedzą, bo

I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:08:44 pm »
Sir_Ace ty za to trolujesz najwięcej (co właśnie udowodniłeś swoim postem), a masz dziwną tendencję do zarzucania tego innym.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:11:52 pm »
Ja tu wracam na dłuższą chwile i ...
i bardzo miło widzieć Cię z powrotem :smile:

A co do ACP to pisanie tam przypomina pisanie na ONECIE, czyli jak przysłowiowa mysz - bezsensu.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #475 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:30:43 pm »
czyli ACP = Śmietnik
to by miało sens.

Btw. Szukałam polskich portali z newsami ze świata m&a. Ale niczego sensownego się nie mogłam doszukać.
Pozostają tylko zagraniczne strony.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #476 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:55:41 pm »
Sir_Ace ty za to trolujesz najwięcej (co właśnie udowodniłeś swoim postem), a masz dziwną tendencję do zarzucania tego innym.

To powiedz mi, dlaczego na większości forów to ty jesteś postacią legendarną? Symbolem banów i ostrzeżeń?
A może ja po prostu lepiej się maskuję (ale do tego tego trzeba nieco inteligencji)?

[edit]
Damn it, a tak się ukrywałem... Ciesz się, bo ty pierwszy mnie rozszyfrowałeś. No to mamy ~500/1.

Chyba jednak trochę mi brakuje do mistrza :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 11:41:55 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #477 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:36:37 pm »
A może ja po prostu lepiej się maskuję (ale do tego tego trzeba nieco inteligencji)?
Jakbyś się inteligentnie maskował to nie zwrócił byś mojej uwagi, a tak jesteś łatwo wykrywalny.

Jakoś miernie ci wychodzi to tak zwane ukrywanie trollowania.
Takie obrazki, które często zamieszczasz to właśnie cecha trolli.

Offline CoraX

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #478 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:53:13 pm »
Błagam was, jak macie zamiar się licytować czyja jest racja, to zróbcie to na priv. Niektórych (na ten przykład - mnie) naprawdę nie interesuje, który z was jest lepszym trollem.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 29, 2011, 01:36:49 am »
Ta, z tego powodu Tenchi uprawia ładny, dosyć słuszny, ale i bezsensowny bój z ACP-ową bracią ;)
Dzięki, ale już nie uprawia, wreszcie usunął konto i teraz będzie spał spokojnie, bez myśli o tym mangowym pudelku.
Ogólnie dzięki wszystkim za miłe słowa, uwierzcie że po dwóch dniach tam spędzonych bardzo ich potrzebowałem i czuję się tutaj niemal jak na ziemi obiecanej. To głupie, ale dziś przez cały dzień w pracy gryzłem się myśląc o tym co mnie czeka po powrocie do domu i zajrzeniu tam. Nie odzywałem się chyba przez rok, łudziłem się że przez ten czas cokolwiek się tam zmieniło. No i się zmieniło, ale tylko na gorsze. Mój kursor i przeglądarka więcej tam nie postaną. Jak stwierdził anfan, pisanie tam o CZYMKOLWIEK związanym z mangą, a nie z towarzyskimi przepychankami od kilku lat nie ma sensu, a Wilku słusznie przyrównuje ich do onetu. Najbardziej porażający jak dla mnie jest ten bijący zewsząd brak szacunku dla drugiego człowieka. A mógłbym być ojcem niejednego z tych, którzy teraz z takim zapałem plują mi w twarz bez większego powodu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 01:44:37 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything