Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 172714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #810 dnia: Maj 30, 2011, 01:51:46 pm »
Siemasz ;) Z nudów wpadłeś podręczyć biednego anfanka?
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #811 dnia: Maj 30, 2011, 01:55:50 pm »
Siemasz ;) Z nudów wpadłeś podręczyć biednego anfanka?
I znowu trollek Sir_Ace rzuca się na biednego anfanka. Tym razem żeby się popisać przed Quithe.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #812 dnia: Maj 30, 2011, 02:30:46 pm »


Chociaż nie, akurat Quithe to swój chłop i popisywać się przed nim nie muszę. Boję się tylko, żeby mi konkurencja w irytowaniu biednego anfanka zbyt znacznie nie wzrosła :wink:
I'd like to be a tree

Offline Quithe

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #813 dnia: Maj 30, 2011, 03:01:47 pm »
Yo, Ace. Tak, z ogólnych nudów wpadłem. A z naszym anfanem osobno trzeba się przywitać, w końcu takim osobistościom należy się najwięcej grzeczności. Palmę pierwszeństwa masz nadal, ja będę musiał się trochę powstrzymywać, w końcu moderka (chociaż na innym forum) zobowiązuje ;)

Dobra, idę gotować spagetti z tuńczykiem na obiad :D

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #814 dnia: Maj 30, 2011, 03:07:24 pm »

Chociaż nie, akurat Quithe to swój chłop i popisywać się przed nim nie muszę. Boję się tylko, żeby mi konkurencja w irytowaniu biednego anfanka zbyt znacznie nie wzrosła :wink:
Ty się przed każdym popisujesz jak rasowy troll. Zresztą mnie jeszcze nikt nie zirytował. Powiedział bym, że na trolli jak Sir_Ace zawsze warto patrzeć z góry bo na nic innego nie zasługują.
A z naszym anfanem osobno trzeba się przywitać, w końcu takim osobistościom należy się najwięcej grzeczności. Palmę pierwszeństwa masz nadal, ja będę musiał się trochę powstrzymywać, w końcu moderka (chociaż na innym forum) zobowiązuje ;)
Mówisz, że ten troll ma palmę pierwszeństwa w pisaniu głupot. Ależ Quithe może ty go teraz trochę zastąpisz. Przecież jesteś w tym dobry.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 03:28:40 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #815 dnia: Maj 30, 2011, 03:19:00 pm »
Powitać, Quithe, w naszych skromnych progach. Widzę, że fanklub anfana ciągle żywy : ) Choć przyznam, że zawsze mnie to dziwiło

ps. mamy tu taką przydatną opcję jak "ignoruj" - polecam : )

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #816 dnia: Maj 30, 2011, 03:22:59 pm »
ps. mamy tu taką przydatną opcję jak "ignoruj" - polecam : )
Lepsze to niż jeździć po kimś jak po łysej kobyle.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #817 dnia: Maj 30, 2011, 03:25:28 pm »
Widzę, że fanklub anfana ciągle żywy : )
Chyba raczej fangłup.
Lepsze to niż jeździć po kimś jak po łysej kobyle.
Ja tam nie ignoruje bo lubię sobie żartować z dzieciaczków, którzy uważają, że jest odwrotnie.

Oczywiście mówię tylko o trollach bo z innych (normalnych) sobie nie żartuję.

Offline Dagu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #818 dnia: Maj 30, 2011, 03:36:27 pm »
Siema, Quithe. Tak się wesoło przez Ciebie zrobiło, że aż mi zabrakło śmiesznych obrazków na puentę :P
A tego "ignoruja" muszę sobie poszukać koniecznie, to już się zrobiło bardziej nudne niż śmieszne.




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #819 dnia: Maj 30, 2011, 03:39:40 pm »
Kult anfana ma miejsce na wielu polskich forach o animu&mango, chociaż wszędzie inne ma imię. Cechą wspólną poszczególnych mitologii jest obecność w panteonie demigoda, o którym po cichu mówi się 'Ten, który miał wiele banów, ale powracał z nowym kontem'.
Antropolodzy internetowi mogliby doktoryzować się z anfana.

Jeśli gdzieś rozminąłem się z prawą - napisz, ale konkretnie, gdzie. Jeśli twierdzisz, że w życiu nie dostałeś bana... Też napisz, pośmiejemy się.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #820 dnia: Maj 30, 2011, 04:44:06 pm »
Kult anfana ma miejsce na wielu polskich forach o animu&mango, chociaż wszędzie inne ma imię.
Nie musisz aż tak mnie wywyższać.
Jeśli gdzieś rozminąłem się z prawą - napisz, ale konkretnie, gdzie. Jeśli twierdzisz, że w życiu nie dostałeś bana... Też napisz, pośmiejemy się.
Przecież Quithe dobrze wie ile miałem kont na ANSI. Ale to dawne czasy  i już nie wrócą. Więc wypominanie mi jakichś dawnych banów nie ma sensu. Obecnie tak piszę, żeby nikogo nie zirytować.

I zawsze mam nadzieję na to samo w drugą stronę.

Offline obik

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #821 dnia: Maj 30, 2011, 04:47:02 pm »
Yo.
ja tutaj ciekawych rzeczy się dowiaduje jak widze... xD. O kulcie anfana ,tylko słyszałem ale by poznać członka? to już prawie jak spełnienie marzeń xD

Offline Quithe

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #822 dnia: Maj 30, 2011, 04:48:38 pm »
Spokojnie, panie i panowie, bajzlu nie będę robił :wink: Mam za dużo sprzątania na ANSI przy takich okazjach, więc tutejszym modom nie będę tego fundował. Opcja "ignoruj" nie wchodzi w grę w przypadku żadnego osobnika, zawsze warto zerknąć, a potem zjechać niżej.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #823 dnia: Maj 30, 2011, 04:54:13 pm »
Quithe, ale ty zawsze lubiłeś trochę potrollować. Więc jak będziesz miał czas to zawsze możesz tu wpadać.

Yo.
ja tutaj ciekawych rzeczy się dowiaduje jak widze... xD. O kulcie anfana ,tylko słyszałem ale by poznać członka? to już prawie jak spełnienie marzeń xD
A wiesz to wszystko przez ten nick (źle się kojarzy mimo, że jego geneza była prosta). Na innych forach już się go pozbyłem. Tutaj też chciałem, ale admin mi nie odpisał (później się dowiedziałem dlaczego).

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #824 dnia: Maj 30, 2011, 05:14:14 pm »
zawsze warto zerknąć, a potem zjechać niżej.

Teraz już jest spokój. Najburzliwsze lata mangowa Gildia ma już za sobą.

 

anything