trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 173082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dagu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #915 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:10:39 pm »
Dobra, niby to nic takiego, ale mam ochotę wam to pokazać. W sobotę że tak zażartuję bawiłam na festynie w małym miasteczku niedaleko i przy stoisku z zabawkami zastałam całkiem milusi dla mnie widok...
Sailorki wiecznie żywe :biggrin:




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #916 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:35:38 pm »
Tylko ciekawe, że sailor moon to nigdy nie było anime dla małych dzieci lecz dla młodzieży.

Jednak sprzedawcy tego widocznie nie wiedzą.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #917 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:44:06 pm »
Pokazałbym wam wszystkim coś naprawdę śmiesznego z innego forum, ale anfanowi zbyt szybko kasują nowe trollkonta, żeby tu wkleić linki ;)
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #918 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:54:08 pm »
Teraz żeś mnie zaintrygował. Tak łatwo sianem się nie wywiniesz : )

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #919 dnia: Czerwiec 13, 2011, 07:57:01 pm »
No właśnie pokaż Sir_Ace. Jak coś się pojawi to rób screena i wklejaj na gildię. Zawsze coś będzie na poprawę humoru.

Tylko nie wiem czego użyłeś słowa "anfanowi". Widocznie troll Sir_Ace nadal ma się dobrze.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #920 dnia: Czerwiec 13, 2011, 08:07:23 pm »
Eee...

To ja kilka razy dziennie robię z proxy nowe konto i piszę posty typu "Mononoke-Hime - totalne dno"?
To ja wszystkie po kolei serie oceniam na 1/10?
To ja piszę, że będzie się tak działo, dopóki moderatorka nie odbanuje innego multikonta?
To ja piszę, że pani mod, która nie daje się takiemu szantażowi, ma problemy z osobowością?
To ja zasypuję wspomnianą moderator prośbami i groźbami?


A screena się zrobi. Bo przecież tak nagle nie przes... to znaczy 'ten tajemniczy ktoś' nie przestanie tak ładnie z siebie robić pajaca, co? ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2011, 08:18:27 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #921 dnia: Czerwiec 13, 2011, 08:11:40 pm »
Oh, właśnie. Mononoke Hime będzie niedługo na BD. Wreszcie porządny powód, by sobie odtwarzacz sprawić : )

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #922 dnia: Czerwiec 13, 2011, 08:20:11 pm »
Oh, właśnie. Mononoke Hime będzie niedługo na BD. Wreszcie porządny powód, by sobie odtwarzacz sprawić : )
Kiedyś oglądałem to anime i było faktycznie dobrze zrobione. Gdzieś 8/10 je oceniłem. Ale nie zgadzam się z opiniami, że to jedno z najlepszych anime itp.

PS:

Sir_Ace napisz o jaką stronę chodzi (jak tu nie chcesz to może być PW) to sam będę tam zaglądał i czytał te trollowskie wypowiedzi i może nawet zrobię screena.


Offline Dagu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #923 dnia: Czerwiec 13, 2011, 09:12:42 pm »
Ja tu tylko chciałam pokazać, jak to klasyka jakoś egzystuje (na bootlegach), a tu mi zawsze jakiś koleś mimo ignora szyki popsuje :P




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #924 dnia: Czerwiec 13, 2011, 10:54:39 pm »
Dagu nie przejmuj się, to tylko bzyczenie muchy, polsat zadbał o to by z tego anime zrobić kreskówkę dla dzieci.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline CoraX

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #925 dnia: Czerwiec 13, 2011, 11:13:08 pm »
Cytuj
W sobotę że tak zażartuję bawiłam na festynie w małym miasteczku niedaleko
   
A gdzie konkretnie? Bo u mnie też w sobotę i niedzielę był festyn.
 
 
A tak z innej beczki, to nie zauważyłem nawet jak kilka dni temu   stuknęło mi 14 lat świadomej podróży z m&a przez życie. Dzięki tej   pasji przeżyłem masę niezapomnianych chwil i poznałem wiele wspaniałych   ludzi, których po części znam do dziś. Mimo tak długiego czasu ogień   zainteresowania nie gaśnie, a nawet rozpala się coraz bardziej. Czekam   zatem na kolejne 14 lat  :biggrin:
 

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #926 dnia: Czerwiec 13, 2011, 11:27:26 pm »
Ja tego rodzaju festyn mam w tym tygodniu w weekend. "Dni Bolesławca" w sobotę mam przegląd zespołów bałkańskich (jakże fascynujących), a w niedziele po 21.30 Budka suflera. Nie wiem kto układał plan imprezy, ale mam ochotę zdzielić go sztachetom

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #927 dnia: Czerwiec 13, 2011, 11:39:20 pm »
polsat zadbał o to by z tego anime zrobić kreskówkę dla dzieci.
Ale przynajmniej mieliśmy wersję z oryginalnymi głosami, piosenkami itp. Wycięto tylko 3 odcinki. Dwa ostatnie I sezonu i jeszcze jakiś jeden. Tak naprawdę niewiele było cenzury na Polsacie.
A tak z innej beczki, to nie zauważyłem nawet jak kilka dni temu   stuknęło mi 14 lat świadomej podróży z m&a przez życie. Dzięki tej   pasji przeżyłem masę niezapomnianych chwil i poznałem wiele wspaniałych   ludzi, których po części znam do dziś. Mimo tak długiego czasu ogień   zainteresowania nie gaśnie, a nawet rozpala się coraz bardziej. Czekam   zatem na kolejne 14 lat  :biggrin:
Dobre  :D


Offline Dagu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #928 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:35:41 am »
A gdzie konkretnie? Bo u mnie też w sobotę i niedzielę był festyn.
Gryfów Śląski, Kwisonalia. Z powodu miernych dojazdów na koncert o 21.30 musiałam przyjechać o 13.00, to się łaziło tu i tam.
 
 
A tak z innej beczki, to nie zauważyłem nawet jak kilka dni temu   stuknęło mi 14 lat świadomej podróży z m&a przez życie. Dzięki tej   pasji przeżyłem masę niezapomnianych chwil i poznałem wiele wspaniałych   ludzi, których po części znam do dziś. Mimo tak długiego czasu ogień   zainteresowania nie gaśnie, a nawet rozpala się coraz bardziej. Czekam   zatem na kolejne 14 lat  :biggrin:
... Stooo laaat, stooo laaat. *leci po torta* :D




Classic is fantastic. Yeah.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #929 dnia: Czerwiec 14, 2011, 09:41:08 am »
Dzizas ludzie mieszkacie w moich miejscach pracy...
Choc w suie to nic dziwnego jak praca polega na odwiedzaniu połowy większych miejscowości dolnego śląska a nawet zaglądaniu na śląsk i opolszczyznę.

Ja właśnie wróciłem z 20 godzinnej "wycieczki" do Kraśnika koło Bolesławca gdzie ustawiałem kamery na nowej stacji Orlenowskiej przy autostradzie. Ogółem jestem 26 godzin na nogach i spać mi się już odechciało na tym etapie...

O bolesławcu wiem tyle że mają tam ceramikę i 5 punktów które odwiedzam regularnie co 3 miesiące.
Natomiast w Gryfowie jest 1 taki punkt i fajna restauracja o nazwie "Pasja" gdzie jadam zawsze gdy przez gryfów przejeżdżam :P.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2011, 09:44:48 am wysłana przez wyspa »

 

anything