Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 171112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #960 dnia: Czerwiec 20, 2011, 06:53:11 pm »
Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić ?
Coś mi coś blokuje czy jak?
Bo odkąd mamy nową szatę nie mogę zmienić avatara czy sygnatuke.
I jedynie co mi wyskakuje to ten komuunikat:




Offline Quithe

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #961 dnia: Czerwiec 20, 2011, 08:12:42 pm »
Pewnie dalej serwerowe. Musisz poczekać, aż zmienią.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #962 dnia: Czerwiec 20, 2011, 08:29:06 pm »
Wczoraj w nocy zmieniałem avka i nie było żadnych problemów. A teraz aż boję się tak wchodzić, bo może faktycznie się zmieniło, coś mi poznika i nawet nie będzie się dało tego naprawić.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #963 dnia: Czerwiec 20, 2011, 08:42:57 pm »
Wczoraj w nocy zmieniałem avka i nie było żadnych problemów. A teraz aż boję się tak wchodzić, bo może faktycznie się zmieniło, coś mi poznika i nawet nie będzie się dało tego naprawić.
Oj nie miałes na co zmieniać...
Ja Hidan no Aria on hold mam, tsundere niby fajna ale nie na tyle aby się męczyć z ogólną marnością tego anime...
może jeszcze wznowie oglądanie ale to chyba tylko jak poczuje jakiś większy głód na tsundere a nie będę miał niczego lepszego w zasięgu rąk :)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #964 dnia: Czerwiec 20, 2011, 08:57:03 pm »
A ja nie popuszczę. Anime fabularnie rzeczywiście mnie odrzuca, ale to co potem wyczynia Aria... A od 9 odcinka jakby poszli po rozum do głowy i fabuła zostaje odsunięta na plan dalszy na korzyść fanserwisu wszelakiego.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #965 dnia: Czerwiec 20, 2011, 09:06:22 pm »
Tak słyszałem, że potem już totalnie przestali się starać i poszli po linii najmniejszego oporu.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #966 dnia: Czerwiec 20, 2011, 09:15:44 pm »
Ja już osobiście mam dość psucia Tsundere Anime. Przykro mi to mówić ale ostatnio co się pojawia anime z jakaś Tsundere jako główną bohaterką to każde następne jest słabsze...
Nie wiem mam wrażenie że po Toradorze to ostatnio tylko równia pochyła jest (może za wyjątkiem Zakuro)... za to pojawia się ostatnio coraz więcej ciekawych slice of life to przynajmniej tu sobie mogę odbić moje niezadowolenie.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #967 dnia: Czerwiec 20, 2011, 09:17:32 pm »
Tak słyszałem, że potem już totalnie przestali się starać i poszli po linii najmniejszego oporu.
Powiem ci Wilku że mnie to akurat cieszy, tego oczekiwałem od tej serii: skupienia się na fajnych bohaterkach, które do fanserwisu się nadają. Naprawdę lepsze to, niż te fabularne pierdoły jakie usiłują tam serwować całkiem na poważnie. Problem tylko taki, że w każdym jednym odcinku jest jakaś fajna scenka. Chcąc archiwizować nie ma innego wyboru jak tylko zostawić całość, albo zasiąść przy jakimś programie do obróbki video i ciąć, ciąć, ciąć...

Ja już osobiście mam dość psucia Tsundere Anime. Przykro mi to mówić ale ostatnio co się pojawia anime z jakaś Tsundere jako główną bohaterką to każde następne jest słabsze...
Nie wiem mam wrażenie że po Toradorze to ostatnio tylko równia pochyła jest (może za wyjątkiem Zakuro)... za to pojawia się ostatnio coraz więcej ciekawych slice of life to przynajmniej tu sobie mogę odbić moje niezadowolenie.
Nic tylko się zgodzić.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #968 dnia: Czerwiec 20, 2011, 09:23:39 pm »
Widziałem PV do Usagi Drop - czekam z niecierpliwością na pierwszy epek : )

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #969 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:19:45 pm »
Czyli Hidan no Aria jest niby słabe fabularnie. Sam jestem tego ciekaw bo na pewno obejrzę, ale i tak żadna tsundere nie będzie lepsza od Shany.

Tylko, że ogólnie pisząc największą wadą prawie wszystkich tsundere jest ich płytkość i prymitywność. W bardzo niewielu anime są tsundere o trochę bardziej zróżnicowanym charakterze.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #970 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:27:05 pm »
Czyli Hidan no Aria jest niby słabe fabularnie. Sam jestem tego ciekaw bo na pewno obejrzę,
I ci powiem że jak to gładko łykniesz, to nie ma już dla ciebie ratunku, chyba.

Cytuj
ale i tak żadna tsundere nie będzie lepsza od Shany.
To niemal ta sama klasa tak na moje oko. Nawet głos się zgadza. Wiesz, nie bez powodu wszędzie piszą o tym jak o Shanie z gunami.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #971 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:29:16 pm »
I ci powiem że jak to gładko łykniesz, to nie ma już dla ciebie ratunku, chyba.
To niemal ta sama klasa tak na moje oko. Nawet głos się zgadza. Wiesz, nie bez powodu wszędzie piszą o tym jak o Shanie z gunami.

Shana to liga C w klasyfikacji tsundere jak dla mnie... bohaterki tej ligi zostają prze ze mnie porzucone jeżeli fabuła i pozostali bohaterowie mnie nie zainteresują...
Tak było z Shaną ;)

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #972 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:39:00 pm »
I ci powiem że jak to gładko łykniesz, to nie ma już dla ciebie ratunku, chyba.
Ale w jakim sensie ? Postaci, fabuły czy fanserwisu ?
To niemal ta sama klasa tak na moje oko. Nawet głos się zgadza. Wiesz, nie bez powodu wszędzie piszą o tym jak o Shanie z gunami.
Tylko jak pisałem poniżej to mogą być ewentualnie klony Shany.

Shana to liga C w klasyfikacji tsundere jak dla mnie... bohaterki tej ligi zostają prze ze mnie porzucone jeżeli fabuła i pozostali bohaterowie mnie nie zainteresują...
Tak było z Shaną ;)
Wiesz Shana to jest już klasyczna tsundere (jak dla mnie najwyższa półka wśród loli tsundere) którą po prostu w późniejszych anime kopiowali. Jak teraz słyszę w anime od tsundere urusai, urusai urusai (może być dwa razy) to jestem prawie pewien, że to jakieś papugowanie odnośnie Shany.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #973 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:45:57 pm »
Wiesz Shana to jest już klasyczna tsundere (jak dla mnie najwyższa półka wśród loli tsundere) którą po prostu w późniejszych anime kopiowali. Jak teraz słyszę w anime od tsundere urusai, urusai urusai (może być dwa razy) to jestem prawie pewien, że to jakieś papugowanie odnośnie Shany.
To już wiem dlaczego ostatnimi czasy Tsundere Anime są coraz słabsze... -.-

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #974 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:54:53 pm »
Ale w jakim sensie ? Postaci, fabuły czy fanserwisu ?
Chodzi mi o potraktowanie tej cinkiej jak papier toaletowy fabułki na serio - nie wyobrażam sobie takiego podejścia. A ty nie raz już udowadniałeś, że potrafisz łykać rozmaite bzdurki, takie jak np. pokonywanie boga w Kurokami.

Jak teraz słyszę w anime od tsundere urusai, urusai urusai (może być dwa razy) to jestem prawie pewien, że to jakieś papugowanie odnośnie Shany.
No to od Arii usłyszysz, chyba nawet kilka razy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything