trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 171091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quithe

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #990 dnia: Czerwiec 24, 2011, 08:55:56 pm »
Ace, to miałeś przynajmniej dobry dzień. Ja nawet pracować nie mogłem, bo deszcze mnie zmywały z rusztowania :P Oczywiście cholerna firma musi oszczędzać na zadaszeniu... I tak zamiast zrobić trzech poziomów baszty, zrobiłem jeden. Ciężko widzę wydostanie się z Ciechanowa.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #991 dnia: Czerwiec 24, 2011, 11:47:35 pm »
heloł, żyje ktoś z ekipy którą pamietam? :D

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #992 dnia: Czerwiec 25, 2011, 07:12:58 am »
Małpka ! O mamusiu, kupę lat - miło cię widzieć : )

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #993 dnia: Czerwiec 25, 2011, 10:00:01 am »
Nie, Wilku, to nie mamusia, to Małpka, we własnej, internetowej osobie. :D

Cześć ludku, dawno nie zaglądałeś tutaj. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #994 dnia: Czerwiec 25, 2011, 01:11:47 pm »
Long time no see! Witam.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #995 dnia: Czerwiec 25, 2011, 03:34:20 pm »
baaaardzo dawno :biggrin: trochę odsłon działu się porobiło, nie powiem :smile:

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #996 dnia: Czerwiec 25, 2011, 05:32:43 pm »
Gdzie byłeś jak cię nie było?

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #997 dnia: Czerwiec 25, 2011, 07:05:02 pm »
Nikt z dawnej ekipy nie ostał się ale za to są nowe wcielenia.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #998 dnia: Czerwiec 25, 2011, 08:49:11 pm »
Też bym sobie zagrał ale moja maszyna nie podoła.
Oj tak. Niedawno odkryłem pierwszą część i podjarała mnie na maxa. Wiele bym dał żeby tę nową też sobie móc przejść.
Zresztą to nie jedyna nowa gierka, która ostatnio wpadła mi w oko, a której mój obecny sprzęt nie podoła.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #999 dnia: Czerwiec 25, 2011, 08:54:30 pm »
Jak kiedyś oglądałem anime "Pandora Hearts" to właśnie miałem skojarzenia z tą grą. Chociażby ta tak zwana Otchłań (Abyss) no i muzyka w tych momentach była jakaś podobna. Jednak anime było zbyt dziecinne co mi popsuło klimat. Natomiast gra była perfekcyjnie wykonana od początku do końca.


Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1000 dnia: Czerwiec 25, 2011, 08:55:40 pm »
Oj tak. Niedawno odkryłem pierwszą część i podjarała mnie na maxa. Wiele bym dał żeby tę nową też sobie móc przejść.
Zresztą to nie jedyna nowa gierka, która ostatnio wpadła mi w oko, a której mój obecny sprzęt nie podoła.
No ja ostatnio planuje zrobić mały up kompa ale się zabieram jak szczotka do jeża... po pierwsze dlatego ze monitor mi pada i muszę kupić nowy, do tego nowa karta graficzna i jeszcze jeden bajer który posłuży mi tylko do symulatorów a kosztuje parę stówek... jak sobie to podliczyłem to wychodzi ze sporo to będzie kosztowało i muszę poczekać na jakiś bardziej syty przelew, na szczęście zbliża się termin płatności za stacje które robiłem prawie 3 miesiące temu (takie mam długie terminy płatności przy niektórych robotach) więc będę miał duża górkę której cześć będę mógł na to przeznaczyć.

A co do kwestii finansowych to po wypadku moim leasing i ubezpieczyciel tak mnie urządzili że jestem 20k w plecy... nie wiem czy nie skończy się ta sprawa w sadzie bo to przesada...

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1001 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:00:00 pm »
Cwaniaki...
Też bym sobie zagrał ale moja maszyna nie podoła.
Ja się ostatnio cieszę, że mi Civilization IV chodzi. A o bardziej wymagających grach to nawet nie marzę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1002 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:15:37 pm »
Najgorsze jest to, że już tej chwili stać mnie na nowy komputer. Ale niestety, zaoszczędzona forsa musi na razie pójść na inne stałe zobowiązania finansowe które mam. Pozostaje tylko znaleźć robotę na tyle szybko, żeby nie rozeszła się do zera, a to może nie być takie proste. Nasz rynek pracy leży i nawet nie kwiczy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1003 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:22:14 pm »
Najgorsze jest to, że już tej chwili stać mnie na nowy komputer. Ale niestety, zaoszczędzona forsa musi na razie pójść na inne stałe zobowiązania finansowe które mam. Pozostaje tylko znaleźć robotę na tyle szybko, żeby nie rozeszła się do zera, a to może nie być takie proste. Nasz rynek pracy leży i nawet nie kwiczy.
Ja sam ostatnio miałem zgrzyt z moim kontrahentem który dostarcza mi jakiś 80% zysków w firmie, przez pomówienia ze strony osób trzecich. Ale sprawa się wyjaśniła i wygląda na to iż na szczęście wszystko się ułoży.
Jakby się nie ułożyło to finansowo bym był w niezłych tarapatach...
Ja powiem tak z jednej strony pracując sam u siebie nieźle zarabiam i mogę sam organizować sobie czas, ale właśnie raz na jakiś czas zdarzają się takie sytuacje kiedy człowiek się zastanawia czy się w ciemnej d... nie znajdzie.
Cóż uroki bycia na swoim...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1004 dnia: Czerwiec 25, 2011, 09:46:09 pm »
Hmm, smaka mi narobiliście na Alicję, ale 130 PLN piechotą nie chodzi. Akurat sobie sprawiłem nową grafę więc komp powinien podołać (Wiedźmak 2 chodzi płynnie na prawie maxa ustawieniach).

btw. próbowałem dziś coś oglądnąć w TV (nie wiem w sumie po co mam telewizor, bo w ogóle z niego nie korzystam). Jakiś film leciał. Oglądnąłem 10 minut i reklamy - no to sobie pomyślałem, że 5 minut poskaczę po programach i będzie po reklamach. Nic bardziej mylnego. Po 5 minutach reklamy dalej leciały. Po 10ciu też. Po 15tu szlag mnie trafił, ale stwierdziłem, że już dłużej przecież lecieć nie mogą. Kolejna pomyłka do kolekcji. Po 20tu minutach dałem sobie spokój i wyłączyłem TV.