Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 172332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1095 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:39:33 pm »
Dzięki :D Jackal, powinnam się chyba obrazić :P Okej, przystąpiłam do matury z 2-letnią obsuwą (tak wyszło, bywa), ale żeby od razu 30... Czas umierać :D

;) może mogłem ładniej napisać, bo jak patrze teraz to surowo można to odebrać :P
Wnioskowałem taki rozmach z wiekiem po wrzucanych op i częstości na forum :P
Oczywiście za taki błąd przepraszam ;)

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1096 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:47:26 pm »
Muszę na poważnie zacząć zastanawiać się jak tu przyciąć opłaty za media.
można spróbować podłączyć alternator do koma a do niego rowerek... cholera chyba wymyśliłem nowy gadżet dla japońskich hikikomori xD

A tak na serio wczoraj miałem rozmowę rekrutacyjną na uczelni na tę moją Grafikę, co dziwne bardziej mnie zestresowała niż rozmowa o prace.
A ze już po wszystkim a ja mam takie podejście że jak już zrobiłem swoje i na to co będzie się działo nie mam wpływu to do 20.07 czyli ogłoszenia wyników rekrutacji wszystko mam w d... będę się denerwował albo cieszył jak wyniki opublikują.
Podobnie nigdy nie rozumiałem dlaczego po sprawdzianach/egzaminach ludzie na siłę próbują się dowiedzieć jak im poszło choć już nie mają żadnego wpływu na wynik... ja tam zawsze sobie spokojnie czekałem na oceny zamiast denerwować się na zapas :].

Cholera przez tą całą rekrutacje znowu się czuje jakbym dopiero co maturę napisał choć już kilka lat minęło O.o

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1097 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:50:58 pm »
Podobnie nigdy nie rozumiałem dlaczego po sprawdzianach/egzaminach ludzie na siłę próbują się dowiedzieć jak im poszło choć już nie mają żadnego wpływu na wynik... ja tam zawsze sobie spokojnie czekałem na oceny zamiast denerwować się na zapas :].
Otóż to, tym bardziej że zazwyczaj wyniki egzaminów czy innego ustrojstwa raczej znałem. Czasem nawet fajnie było mieć miłą niespodziankę, gdy się okazywało że jakoś się udało.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1098 dnia: Lipiec 06, 2011, 09:00:03 pm »
To widzę, że mam podobnie do Was. Tyle że ja miałem wszystko gdzieś już tuż przed egzamami i dziwiłem się strasznie ludziom panicznie wertującym na ostatnią chwilę notatki.
Ogólnie to wyznaję zasadę, że każdy problem ma swoje rozwiązanie. Jak nie ma rozwiązania to nie ma problemu, więc i nie ma czym się przejmować. A zmartwieniami nie zaprzątam sobie głowy, bo po co skoro nie ma się na nie wpływu.

Ha! Udało mi się zachachmęcić tak więc paczuszka z Alicją powinna przyjść do mnie w piątek : D Potem pochachmęcimy więcej to może jeszcze starczy na tomiki Black Lagoon i kilka książek : ]

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1099 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:20:28 pm »
To ja wieszczę sobie wrzody przed 40tką bo nie potrafię się nie stresować.
Wilku jak będziesz tak dalej chachmęcił to przyjdzie Ci myć się w misce, jeść chlebek z margaryną i czytać przy naftowej lampce.
A prąd do kompa to będziesz w czasie burzy łapał :P

Chłopak siostry przywiózł z Norwegi orzeszki w wasabi. Boję się do nich zbliżyć.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1100 dnia: Lipiec 06, 2011, 11:07:47 pm »
Właśnie stwierdziłem, że niepotrzebnie kupowałem dysk zewnętrzny. Ściągam teraz masę animu i wrzucam na niego z intencją 'do obejrzenia'. Tyle że ciągle coś dokładam, a oglądam z niego bardzo powoli. Tak sobie więc myślę, że od teraz 90% tego, co obejrzę, od razu wywalę, bo w każdej chwili będę mógł sobie znowu ściągnąć (no i nie ma co się oszukiwać - rzadko robię rewatche). A kiedy mi się dysk w lapciaku zapełni i nie będę miał na co ściągać, to będzie znaczyło, że pora przystopować i obejrzeć to, co już jest. Ilość rozbabranych serii powinna się mocno zredukować. Same plusy.

No i sorry, że musicie czytać moje wewnętrzne przemyślenia :P
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1101 dnia: Lipiec 06, 2011, 11:44:35 pm »
Najlepiej co pewien czas (powiedzmy co rok) nagrywać anime na płytki Blu-Ray. One będą cały czas, a zajmują bardzo mało miejsca.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1102 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:13:58 am »
[...]płytki Blu-Ray. One będą cały czas [...].

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1103 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:15:37 am »
Wyspo ty prędzej umrzesz niż płytki Blu-Ray będą niezdatne do użytku.


Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1104 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:18:37 am »
Wyspo ty prędzej umrzesz niż płytki Blu-Ray będą niezdatne do użytku.
Ta a magnetowidy to do tej pory są popularne, nie mówiąc już o płytach winylowych.
Wiesz jak się uprzeć to i walce woskowe da się odczytać...

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1105 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:22:19 am »
Nie mówię o popularności, ale długowieczności.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1106 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:25:20 am »
Nie mówię o popularności, ale długowieczności.
Biorąc pod uwagę jak często odpalam swoje stare VHS'y to i tak traci to sens.
Posiadam na ten przykład całą pierwszą trylogie Star Wars na VHS ale jak chciałem sobie zrobić re-watch to kupiłem wersje DVD ostatnio -.-

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1107 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:39:58 am »
Nie trzymam anime po to żeby je ponownie oglądać, a wyłącznie dlatego, że nie mam w zwyczaju usuwać anime, które mi się spodobały.

Nawet nie ruszam tych płytek co nagrałem (jedynie wtedy jak chcę coś sobie przypomnieć odnośnie danego anime).


Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1108 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:18:59 am »
No z płytami winylowymi to jesteście w błędzie niestety. Sprzedaż kompaktów spada drastycznie a winyli rośnie - przeżywają one swego radzaju renesans a ich kolekcjonowanie jest trendy. I nie mówię tu o starych płytach sprzed lat tylko tych co się aktualnie ukazują równocześnie z wersją CD.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1109 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:11:14 am »
Demagogia. Sprzedaż CD musi spadać i spadać, a winyli rosnąć i rosnąć, żeby się spotkały. Bo CD spada z niebiesiech, a winyle odkopują się z grobu. Widać to po sklepach pokroju Empiku i Media Marktu - zazwyczaj winyle mają swój kącik/półkę, a reszta sklepu to CD.
I'd like to be a tree