Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 172912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1110 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:12:41 pm »
Nie trzymam anime po to żeby je ponownie oglądać, a wyłącznie dlatego, że nie mam w zwyczaju usuwać anime, które mi się spodobały.

Nawet nie ruszam tych płytek co nagrałem (jedynie wtedy jak chcę coś sobie przypomnieć odnośnie danego anime).
Zostawiać coś do czego się generalnie nie będzie wracało, tylko po to żeby zajmowało miejsce... Dla mnie totalna głupota i bezsens.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1111 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:32:51 pm »
Zostawiać coś do czego się generalnie nie będzie wracało, tylko po to żeby zajmowało miejsce... Dla mnie totalna głupota i bezsens.
Nic nie rozumiesz jak widzę. Pisałem, że bardzo niewiele to miejsca zajmuje. No chyba, że ty mieszkasz w pokoju 5 m2.

Po prostu trzymam to ponieważ nie wyrzucam tego co mi się podobało. Jak dla mnie głupotą jest usuwanie anime, które się spodobały (czyli większość).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 12:43:10 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1112 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:56:46 pm »
A czy jest jakaś, nawet mała szansa, że obejrzysz te anime jeszcze raz?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1113 dnia: Lipiec 07, 2011, 01:21:55 pm »
A czy jest jakaś, nawet mała szansa, że obejrzysz te anime jeszcze raz?
No jak pisałem. Dla przypomnienia mogę sobie chwilami je przejrzeć. Nie będę tracił czasu na dokładne oglądanie, ale przejrzeć to co innego. Zresztą ja nagrywam wyłącznie anime z polskimi napisami bo jak dla mnie nie ma sensu nagrywać jakichś samych angielskich fansubów.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1114 dnia: Lipiec 07, 2011, 01:39:36 pm »
Więc przyłączam się do opinii Tenchiego.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1115 dnia: Lipiec 07, 2011, 01:44:28 pm »
Więc przyłączam się do opinii Tenchiego.
Tyle, że głupotą jest oglądać w całości dawne anime skoro jest tyle nowych nieobejrzanych i świetnych produkcji.

Jakby anime było 20 razy mniej to wtedy co innego.

A chociażby ja mam w zwyczaju nawet 2 razy oglądać ten sam odcinek czyli powiedzmy oglądanie jednego odcinka (20 minut) zajmuje mi około 40 minut. Wolę w taki sposób niż kiedyś oglądać ponownie całe.


Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1116 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:06:54 pm »
Długo szukałem odpowiednio szyderczego obrazka, ale nie znalazłem. Nic nie jest w stanie oddać głupoty i braku logiki z ostatnich postów anfiego.
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1117 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:09:10 pm »
Ja się po prostu trochę zdziwiłem. Generalnie też jestem chomikiem, ale raczej nie zostawiam rzeczy o których wiem że nigdy do nich nie wrócę. Samych "właściwych" archiwów jest wystarczająco dużo.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1118 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:44:29 pm »
Długo szukałem odpowiednio szyderczego obrazka, ale nie znalazłem. Nic nie jest w stanie oddać głupoty i braku logiki z ostatnich postów anfiego.
Mistrzem w pisaniu głupot i trollowaniu to jesteś ty Sir_Ace.

A brak argumentów z twojej strony dodatkowo potwierdza moje słowa.


Ja się po prostu trochę zdziwiłem. Generalnie też jestem chomikiem, ale raczej nie zostawiam rzeczy o których wiem że nigdy do nich nie wrócę. Samych "właściwych" archiwów jest wystarczająco dużo.
Ja nie mówiłem nigdy, że do tego nie wrócę. Włożyć płytkę do napędu to nie problem.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1119 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:03:08 pm »
Ja nie mówiłem nigdy, że do tego nie wrócę. Włożyć płytkę do napędu to nie problem.
Cytuj
Nie będę tracił czasu na dokładne oglądanie
Cytuj
Tyle, że głupotą jest oglądać w całości dawne anime skoro jest tyle nowych nieobejrzanych i świetnych produkcji.
Może jestem niekumaty, ale jak dla mnie to właśnie mówienie albo przynajmniej sugerowanie że się nigdy do czegoś nie wróci.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1120 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:06:03 pm »
No właśnie przeglądanie i oglądanie dokładne to nie to samo. Żeby sobie przypomnieć anime czy odszukać interesującą mnie scenę nie muszę go oglądać ponownie.

Jak pisałem anime mam razem z polskimi napisami więc włożyć płytkę do napędu jest najszybszym sposobem.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1121 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:23:45 pm »
Ja mam tylko kilka anime na płytach (zazwyczaj staram się, by były to oryginały). Są to anime, co do których wiem, że mogę do nich wrócić (i wracam). Reszta leży trochę na dysku zewnętrznym i z czasem jest kasowana, by zwolnić miejsce na nowe rzeczy.

Nie widzę sensu trzymania anime na płytach tylko po to, by je trzymać. Jeszcze rozumiem oryginały w celach kolekcjonerskich, bo ładnie na półce wyglądają. W innym wypadku to co najmniej oryginalny pomysł : )

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1122 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:29:03 pm »
Ja mam tylko kilka anime na płytach (zazwyczaj staram się, by były to oryginały). Są to anime, co do których wiem, że mogę do nich wrócić (i wracam). Reszta leży trochę na dysku zewnętrznym i z czasem jest kasowana, by zwolnić miejsce na nowe rzeczy.
No właśnie mając dysk musisz kasować lub kupić nowy. Mając płytki BD wystarczy, że dokupisz większą ilość.
Nie widzę sensu trzymania anime na płytach tylko po to, by je trzymać. Jeszcze rozumiem oryginały w celach kolekcjonerskich, bo ładnie na półce wyglądają. W innym wypadku to co najmniej oryginalny pomysł : )
Może oryginalny pomysł lecz ja tak uwielbiam anime, że nie mogę ich usuwać.  :)
Zresztą bardzo często robiłem/robię synchra polskich napisów do posiadanej przeze mnie wersji więc tym bardziej usunięcie danego anime to jeszcze większe straty.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1123 dnia: Lipiec 07, 2011, 04:29:55 pm »
Ale ja specjalnie kasuję. Po co mam nagrywać?

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1124 dnia: Lipiec 07, 2011, 05:11:56 pm »
A ja podzielam zdanie Anfiego tym razem, sam mam całą półke ciastek po ok 50 DVD z nagranymi animcami. Zapewne nawet połowy nie obejrzę raz jeszcze, a i kilka tytułów leży i czeka na "dokończenie". Ale może błędnie, uważam, że jeśli już coś wpadło w moje łapki i mi się podoba to warto to nagrać, bo a nóż widelec zniknie i nie będzie jak tego odnaleźć.
A po za tym jak chcę/potrzebuję obejrzeć coś raz jeszcze, to nie muszę szperać na sieci i od nowa ciągnąć, tylko raz, dwa znajduje siup w czytnik i ciesze się tytułem. A jakbym miał teraz czekać 10-15 min nim to się ściągnie, a okaże się, że to nie ten odcinek tylko inny... szkoda czasu.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything