trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 172711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1155 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:35:30 pm »
Ja nadal czekam na jakieś kompletne polskie tłumaczenie. Nie będę sobie psuł przyjemności z gry grając po angielsku.

A akurat cierpliwości jeśli chodzi o czekanie mam dużo (co chociażby widać odnośnie anime).

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1156 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:48:23 pm »
Koniec. Po ostatnich postach anfan wylądował na liście ignorowanych. Jeszcze niedawno uważałem, że był zabawny ale teraz nie jestem już w stanie go czytać bo mnie k%$##ca łapie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1157 dnia: Lipiec 12, 2011, 07:57:22 pm »
Koniec. Po ostatnich postach anfan wylądował na liście ignorowanych. Jeszcze niedawno uważałem, że był zabawny ale teraz nie jestem już w stanie go czytać bo mnie k%$##ca łapie.
Żegnaj poważny Ganosso. Już od dawna miałem ciebie dosyć bo prawie zawsze reagowałeś agresywnie na to co napisałem więc może teraz się uspokoisz. Nie potrafisz zrozumieć wielu rzeczy więc tak będzie lepiej.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1158 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:08:55 pm »
Koniec. Po ostatnich postach anfan wylądował na liście ignorowanych. Jeszcze niedawno uważałem, że był zabawny ale teraz nie jestem już w stanie go czytać bo mnie k%$##ca łapie.

Ślicznie - niedługo wszyscy wrzucą anfana na cenzurowane i będzie gadał sam ze sobą :P

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1159 dnia: Lipiec 12, 2011, 08:19:22 pm »
Obejrzałem kawałek gameplaya Alice i największe wrażenie zrobiły na mnie ruchy samej bohaterki. Naprawdę super to wygląda. Nigdy nie przepadałem za platformówkami ale w to bym pograł dla samej strony wizualnej.
Jak dorobię się kompa który to wydoli to sobie gierkę z pewnością sprawię.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1160 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:22:48 pm »
Alice to świetna gra, niezwykłe światy zwiedzamy z główną bohaterką, bardzo dobry system walki.
Tylko że gra jest za nudna momentami, szczególnie elementy platformówki są nudne po jakimś czasie zwłaszcza ze gra jest na wiele godzin i ile można skakać? Wyzwania w tym nie ma wielkiego ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1161 dnia: Lipiec 12, 2011, 10:12:10 pm »
Ja pamiętam tą pierwszą grę o Alicji. Grałem w nią aż 3 razy i to nawet na największym poziomie trudności była dosyć prosta gdyż perfekcyjnie ją opanowałem.


Offline obik

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1162 dnia: Lipiec 12, 2011, 11:32:39 pm »
a ja dzisiaj obejrzałem sobie ponownie film evangeliona, tyle ze tym razem wersje 1.11 i jestem w szoku. Nie wiedziałem, że w poprawionym filmie tak bardzo nazmieniali i to na lepsze. Normalnie prawie padłem. Płytke z filmem kupiłem w sumie z sentymentu do serii, a tu taka niespodzianka. Warto było kupić :smile: . Tylko szkoda jednego. Mam wersje angielską. Ale na szczęście tak bardzo mi nie przeszkadza.

Nie pisałem nic przez jakiś czas, bo ciągle o tym necie pisaliście i mnie korciło by się bardzo rozpisać - a czasu na to nie miałem. Stwierdzilem, że poczekam, aż się tamat ciutke zmieni xd

 
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 11:37:31 pm wysłana przez obik »

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1163 dnia: Lipiec 12, 2011, 11:43:29 pm »
a ja dzisiaj obejrzałem sobie ponownie film evangeliona, tyle ze tym razem wersje 1.11 i jestem w szoku. Nie wiedziałem, że w poprawionym filmie tak bardzo nazmieniali i to na lepsze.
Film 1.11 również uważam za świetny, ale prawdziwe cudo to było Evangelion 2.22. Jak dla mnie arcydzieło.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1164 dnia: Lipiec 13, 2011, 12:49:13 am »
Alice to świetna gra, niezwykłe światy zwiedzamy z główną bohaterką, bardzo dobry system walki.
Tylko że gra jest za nudna momentami, szczególnie elementy platformówki są nudne po jakimś czasie zwłaszcza ze gra jest na wiele godzin i ile można skakać? Wyzwania w tym nie ma wielkiego ;)
Wyzwanie, nie wyzwanie, ale na fajną pannę popatrzeć można. I to taką która reaguje na twoje ruchy. Ależ mi smaka robicie pisaniem o tej gierce, aż sobie zaraz jedynkę zainstaluję.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1165 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:03:54 am »
Alice i kot to jedyne dopracowane postacie, w zasadzie dlatego że towarzyszą graczowi przez całą grę.
Swoją drogą Alice zmienia sukienki w poszczególnych aktach, ciekawy pomysł :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1166 dnia: Lipiec 13, 2011, 09:11:56 am »
Widzę, że na offtopie iście biblijny potop spamu.
Dziwi mnie, że administracja do tej pory nie zrobiła niczego w tej sprawie. Przecież już od dłuższego czasu spamboty nawiedzają to forum.
Nie znam się ale na pewno są jakieś sposoby na ograniczenie tego typu działalności.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1167 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:05:20 pm »
Żeńska reprezentacja Japonii w piłce nożnej właśnie pokonała Szwecję 3:1 i awansowała do finału mistrzostw świata, gdzie czekają już Amerykanki.
[FIFA女子ワールドカップ] 準決勝 日本 - スウェーデン (日本3点目)
Super goal  :biggrin:

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1168 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:10:20 pm »
Właśnie oglądałem to na Eurosporcie. I nie znam się na piłce nożnej ale gra Japonek wyglądała fantastycznie. Aż przyjemnie się to oglądało.
Szczerze to postawiłbym nawet jakieś pieniądze, że wygrały by z naszą męską reprezentacją.

GANBARE!
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1169 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:32:20 pm »
Gratulacje, ale... co tam futbol - Japonki grające w siatkówkę: to jest dopiero coś fantastycznego. Jeśli naprawdę nie znając się na piłce nożnej podobał ci się ten mecz, to gorąco polecam pooglądać sobie mecze japońskiej reprezentacji siatkówki, też nieważne czy się znasz na siatkówce czy nie (choć oczywiście lepiej się znać ;) 
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright