Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 172988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1170 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:39:37 pm »
Ta dyscyplina sportu zdecydowanie bardziej mnie interesuje.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1171 dnia: Lipiec 14, 2011, 08:47:05 am »
Mnie bardziej zdziwiła przegrana niemek lub brazylijek. Finał japonia usa mało mnie interesuje, chętniej obejrzę mecz o trzecie miejsce :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1172 dnia: Lipiec 14, 2011, 11:00:39 am »
No, wreszcie dotarła do mnie płytka z Alicją Jak sama gra wymiata, to wydanie jest bliskim kuzynem odkurzacza - pudełko z płytką, i nic więcej. Jeden plus, że wydanie anglojęzyczne.
A wracając do samej gry - majstersztyk. Świetny design i pomysły.
Szkoda tylko, że nudzi się po góra 3h, bo gierka jest ładna i klimatyczna, ale totalnie sztampowa i powtarzalna. Ale mi się już w ogóle gry szybko nudzą, większość tytułów w które ostatnio grałem dropnąłem, więc może to tylko ja
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1173 dnia: Lipiec 14, 2011, 12:22:37 pm »
Szkoda tylko, że nudzi się po góra 3h, bo gierka jest ładna i klimatyczna, ale totalnie sztampowa i powtarzalna. Ale mi się już w ogóle gry szybko nudzą, większość tytułów w które ostatnio grałem dropnąłem, więc może to tylko ja
Ta gra się nudzi jedynie temu komu się nudziła I część gry.

Zresztą jeśli gry się nudzą to co dopiero anime, które jedynie możesz oglądać,  a nie w nich uczestniczyć.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1174 dnia: Lipiec 14, 2011, 03:13:26 pm »
Szkoda tylko, że nudzi się po góra 3h, bo gierka jest ładna i klimatyczna, ale totalnie sztampowa i powtarzalna. Ale mi się już w ogóle gry szybko nudzą, większość tytułów w które ostatnio grałem dropnąłem, więc może to tylko ja

Szczerze mówiąc to same wyzwania jakie gra stawia nie wciągają, brakuje trochę mocniejszego zaznaczenia fabuły. No ale ja mam za sobą dopiero 2h więc wszystko przede mną (łącznie z dropem : P )

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1175 dnia: Lipiec 14, 2011, 04:41:29 pm »
Ale mi się już w ogóle gry szybko nudzą, większość tytułów w które ostatnio grałem dropnąłem, więc może to tylko ja
Mam to samo - max 2h i musi być przerwa, a jeżeli to coś szybszego i lżejszego (jakaś automatówka na ten przykład), to do pierwszej straty życia. Zginę i wyłączam, cała motywacja ze mnie ulatuje. Starość nie radość, panie. Tyle że ja definitywnie nie dropuję, ale za to potrafię męczyć trzy miesiące gierkę która jest do skończenia w tydzień. A w tych krótszych zaczynam cheatować (kody, sejwstejty z emulatora co dwa ekrany).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 04:45:02 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1176 dnia: Lipiec 14, 2011, 05:09:26 pm »
Mam to samo - max 2h i musi być przerwa

To mam identycznie. Też nie tyle się nudzą, co muszę sobie robić przerwy. W Alicję np. to max 1h grania na raz.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1177 dnia: Lipiec 14, 2011, 09:33:30 pm »
lol nubz...

Tenchi - a co to za frajda z gry jeżeli się nie ginie? To trudność "obejrzyj film" :/ po co grać, jeśli to nie jest wyzwanie?

Ja to we wszystko gram odrazu na najtrudniejszym i ewentualnie zniżam jak nie daję rady.
Jak chcę oglądać film - to włączam film, a jak grać - to gram.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1178 dnia: Lipiec 14, 2011, 09:46:48 pm »
Wierz mi że wałkowałem to sam przed sobą już niejeden raz. Wnioski są takie, że idąc moim tempem i metodą (pełne ROMsety na około 30 emulatorów, razem chyba z kilkadziesiąt tysięcy gier) i chcąc przechodzić każdą jedną grę uczciwie, znaczy ginąc i przechodząc te same fragmenty jeszcze raz aż do wymasterowania ich, to brakłoby mi życia. Owszem, brałem pod uwagę możliwość oglądania po prostu filmów, ale to nie to samo. Jednak nawet używając niedozwolonych sejwów (czyli się ginie, tyle że potem nie ma koniecznoście przechodzenia od zera hektaru tego samego terenu; cheaty w stylu wrogowie rozbijają się o ciebie akurat mnie nie kręcą)  chcę sam sobie te gry poprzechodzić (zwróć uwagę że nie piszę "ukończyć", bo to żadne ukończenie). Poza tym w przypadku komputerów i obrazów dyskietek/twardych dysków przy okazji sprawdzam, czy gra nie jest uszkodzona (jakiś walnięty plik albo co), żeby nie wypalić jakiejś trefnej wersji w mojej perfekcyjnej kolekcji. Kolejną sprawą jest porównywanie różnych wersji tej samej gry na różne platformy. Czasami muszę przechodzić po kilka(naście) razy pod rząd ten sam tytuł, tyle że na inną konsolę czy komputer. Gdybym chciał i tutaj być uczciwy, to normalnie bym zgłupiał. Budowanie wszechwiedzy o wszystkich oficjalnie wydanych grach retro niestety wymaga pewnego poświęcenia. A jako że moim celem jest tę wiedzę pewnego dnia posiadać, to i ofiary staram się ponosić bez marudzenia.
Uczciwie gram gdy już grę poznam, znaczy przemęczę jakoś do końca. Wtedy mam właśnie to o czym pisałem powyżej: szybki szpil, do pierwszego straconego życia. Za kilka dni znowu i tak stopniowo dochodzę coraz dalej.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1179 dnia: Lipiec 15, 2011, 12:51:21 am »
Mam to samo - max 2h i musi być przerwa, a jeżeli to coś szybszego i lżejszego (jakaś automatówka na ten przykład), to do pierwszej straty życia.
Ja gram w gry nawet po kilkanaście godzin bo czym się dłużej gra tym bardziej wciąga (tym bardziej jeśli gra ma fabułę).

To podobnie jak z anime. Jeden odcinek ciebie nie wciągnie, ale kilkanaście już bardzo. Oczywiście  pod warunkiem, że anime jest choć trochę dobre.


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1180 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:12:52 am »
Większość automatówek da się przejść w 20 minut, gdy już masz je w jednym paluszku. Zatem raczej nie dałbyś rady grać kilkanaście godzin w kółko w to samo, no chyba że jesteś masochistą. :badgrin:
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1181 dnia: Lipiec 15, 2011, 01:54:40 am »
Większość automatówek da się przejść w 20 minut, gdy już masz je w jednym paluszku. Zatem raczej nie dałbyś rady grać kilkanaście godzin w kółko w to samo, no chyba że jesteś masochistą. :badgrin:
W takie raczej nie, ale teraz właśnie gram w Crysis 2 i muszę powiedzieć, że to jest coś wspaniałego. Chyba jest to najładniejsza wizualnie gra jaka powstała, a w dodatku ma ciekawą fabułę (co wcale nie jest częste).


Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1182 dnia: Lipiec 15, 2011, 12:11:46 pm »
Ja na razie z Alicją daje sobie spokój póki nie kupię lepszej karty graficznej bo co prawda chodzi u mnie ale potrafi przyciąc i musiałem ostro zjechać z ustawieniami grafiki. A jerdnak wolałbym oglądać tą grę w pełnej krasie :wink: .
Zamiast tego gram sobie w Rise of Flight Rise of Flight (ta gra chodzi miodnie na całkiem niezłych ustawieniach) jeden z najlepszych symulatorów w jakie grałem, niby same samoloty technicznie są proste jak drut, ale sterowanie nimi to już zupełnie inna bajka. Zabić silnik bardzo łatwo a modele z rzędówkami gaźnikowymi krztuszą się nawet przy beczkach bo wtedy je zalewa :biggrin: . Z kolei te z silnikami rotacyjnymi strasznie szarpią przy zwrotach z uwagi na moment obrotowy i jak to znajomy określił "Czasami lepiej zrobić zwrot 270 w stronę przeciwną do ruchu obrotowego silnika, niż 90 zgodnie z tym ruchem, tak jest bezpieczniej".
Oprócz tego oglądam sobie Invader'a Zim'a
Invader Zim Opening
IMHO bardzo zabawne, a zainteresowałem się nim dopiero jak zacząłem przeglądać sobie komiks Johny the Homocidal Maniac
Tak mi sie spodobał że zamawiam sobie wydanie z UK :smile:

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1183 dnia: Lipiec 15, 2011, 12:21:17 pm »
Ja na razie z Alicją daje sobie spokój póki nie kupię lepszej karty graficznej bo co prawda chodzi u mnie ale potrafi przyciąc i musiałem ostro zjechać z ustawieniami grafiki.
Ja mam tą kartę i procesor więc działa super.

http://www.komputronik.pl/product/114548/Sprzet_komputerowy/Podzespoly_PC/Radeon_6950_Asus_2GB_2xDVI_HDMI_DP_PCI_E_.html

http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x6-1090t-6x-3-2ghz-black-edition-box-i1714121625.html

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1184 dnia: Lipiec 15, 2011, 12:39:45 pm »
Kurde, też bym chciał mieć taki sprzęcior...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything