Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 173074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1200 dnia: Lipiec 27, 2011, 08:08:19 am »
Jak dobrze pójdzie to od weekendu mam wolne całe 3 tygodnie. Nie wierzyłem, że się uda (i ciągle nie dowierzam). Po ostatnich tygodniach idea urlopu wydaje się dziwnie nierelna i urwana z choinki. A tak btw. To bawię się właśnie HTC Desire Z i muszę przyznać, że to fajny telefonik i wreszcie pisanie na forum z telefonu nie jest męczarnią : )

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1201 dnia: Lipiec 27, 2011, 09:35:16 am »
U mnie w firmie z kolei mocno się pozmieniało.
Szacuję że po zmianach czas pracy obniży i się o 2/3, natomiast zyski spadną o 1/3.
Czy wyliczenia są prawidłowe to się okaże.
I właściwie nei wiem czy się cieszyć czy nie... niby duża część roboty z głowy a ja często latałem jak kot z podpalonym ogonem po 12-14h dziennie przez 5-6 dni w tygodniu, ale z drugiej strony obniżka zarobków o 1/3 to tez nie bez znaczenia jest.
No ale cóż może się znajdzie jakiś nowych klientów, czas pokaże.

Z weselszych wieści kupiłem sobie nowy monitor i kartę graficzną. Chyba najbardziej szczęśliwy jestem z monitora który póki co po moim krótkim użytkowaniu polecam, mowa tutaj o Eizo FS2331, dla kogoś zajmującego się amatorsko grafiką na prawdę świetny sprzęt :smile: .
A no i w końcu mogę pograć w alicję, choć przyznam iż dalej jest w odstawce bo wolny czas który teraz mam w firmie poświęcam na rozwój społeczności która już od 2 lat z 11 innymi członkami prowadzę a nawet jak już gram to ostatnio w Betę Deus Ex'a nowego, co prawda nie wiem czy posiadam ją legalnie czy nie bo niby kupiłem już przedpremierowo grę ,ale jakby nie patrzeć ta beta wyciekła od producenta raczej mniej legalnymi źródłami, ciekawy jestem jak taką sytuacje traktuje licencja która teoretycznie od zakupu posiadam :biggrin: .
Anyway po grze w Bete oceniam iż tytuł trzyma się mocno pierwowzoru i jest godny polecenia :wink:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2011, 09:39:00 am wysłana przez wyspa »

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1202 dnia: Lipiec 27, 2011, 10:31:19 am »
Ja z kolei jutro odbieram monitor Benq E24-5500 (http://benq.pl/products/LCD/index.cfm/product/1250) i nowego kompa (Radeon HD6870 1024 MB DDR5 256 bit, Procesor INTEL CORE i5-2400 3.10 GHz BOX, 4 GB Ramu). Mam nadzieje, że będę zadowolony, choć o to nie będzie trudno, bo przesiadam się z blisko 10 letniego złoma, dla którego przeglądanie internetu jest już sporym wyzwaniem :razz: .

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1203 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:39:50 am »
Na pewno nie jest zły choć karta graficzna Radeon 6870 zbyt dobra nie jest.

ASUS GF GTX 570 1280 MB byłby najlepszym wyborem. Ja bym coś takiego kupił bo nawet lepsza od radeon 6950 (czyli mojej aktualnej karty).

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1204 dnia: Lipiec 27, 2011, 12:02:02 pm »
Na pewno nie jest zły choć karta graficzna Radeon 6870 zbyt dobra nie jest.

ASUS GF GTX 570 1280 MB byłby najlepszym wyborem.
W sumie masz racje, ale niestety nie sram złotem :wink: .

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1205 dnia: Lipiec 27, 2011, 01:00:03 pm »
A ja mam Geforce'a 6600 GT i jestem szczęśliwy że nadal działa. Poprzednio miałem 8800 i wszystko mi śmigało dopóki grafa się nie zepsuła... zastanawiam się czy nie dać jej do naprawy (gwarancja wygasła tydzień przed zepsuciem), ale jak patrzę 8400 można dostać już za 100zł.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1206 dnia: Lipiec 28, 2011, 05:59:29 am »
O macko, właśnie widziałem trailera Arakawa under the Bridge live action. Arakawa śliczniusia, ale cała reszta tych popaprańców... O macko.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1207 dnia: Lipiec 28, 2011, 10:10:03 am »
Umieram przez tą pogodę, a dokładnie to zaziewam się na śmierć. Wczoraj jakoś wysiedziałem w robocie 14h (z przerwą na obiad), ale dziś nie wyrobię. Zimno, pada, ciśnienie leci na łeb, a ja tylko marzę o urlopie zamiast kończyć to co muszę skończyć przed tym urlopem.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1208 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:47:34 pm »
Też tam czasami mam, Wilku - jedyne co pamaga to picie kawy, ale tylko na tę chwilę w której piję. Więc kończy się to na 3-5ciu kawach w taki dzień.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1209 dnia: Lipiec 28, 2011, 02:42:09 pm »
Znam to, tyle że mi kawa przez gardło nie przechodzi. Kończyło się albo na kilku litrach Pepsi (to nie żart), albo na połowie paczki Kopiko.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1210 dnia: Lipiec 28, 2011, 03:59:10 pm »
Umieram przez tą pogodę, a dokładnie to zaziewam się na śmierć. Wczoraj jakoś wysiedziałem w robocie 14h (z przerwą na obiad), ale dziś nie wyrobię. Zimno, pada, ciśnienie leci na łeb, a ja tylko marzę o urlopie zamiast kończyć to co muszę skończyć przed tym urlopem.
Ale do oglądania anime pogoda świetna. Choć mogło by być trochę chłodniej.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1211 dnia: Lipiec 28, 2011, 04:16:40 pm »
Mogłoby nawet zacząć lać i nie skończyć przed końcem weekendu. Przynajmniej powietrze by się ochłodziło i przeczyściło. A tak cały czas jest duszno. Wstaję z wyrka i choć niby gorąco nie jest, to i tak czuję się ugotowany jakbym schodził z patelni albo wyłaził z piekarnika.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1212 dnia: Lipiec 28, 2011, 06:26:52 pm »
Ja jakoś nie mierzę pogody względem tego jak mi się ogląda anime.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1213 dnia: Lipiec 28, 2011, 06:31:22 pm »
Ja też nie, przeca ani słowa o tym nie napisałem. Ale jednak wolę gdy jest chłodniej, choć upały akurat też dobrze znoszę. Za to duchoty nie cierpię.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1214 dnia: Lipiec 28, 2011, 07:04:10 pm »
A u mnie w firmie nagle zrobiło się zamieszanie które potrwa do końca tygodnia co może zakończyć się pracująca sobotą :/.
Jak ktoś ogląda telewizje i słyszał o wydarzeniach ze stacji we Wrocławiu to domyśli się o co chodzi...