trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 172889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1320 dnia: Wrzesień 11, 2011, 06:21:27 pm »
Ale nie w taki chamski sposób, proszę.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1321 dnia: Wrzesień 18, 2011, 03:01:19 pm »
Ale zajefajną rzecz skonsumowałem, przywiezioną w ramach łupów wojennych od rodzinki ze wsi. Nigdy wcześniej nawet nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak gatunek pomidorów "Bycze Serce". Nazwa wysoce adekwatna co do wyglądu :> Naprawdę wielkie, prawie jak mały melon, z kształtu trochę przypominają serca. A smakują po prostu wyśmienicie, bardzo mięsiste i słodziutkie.  Polecam spróbować jak tylko ktoś będzie miał okazję.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1322 dnia: Wrzesień 20, 2011, 08:14:53 am »
Po głupim poniedziałku poczułem się tak zmęczony, jakby to co najmniej był czwartek. A to jest dopiero wtorek >.> Coś nie mogę się wyspać bardziej niż zwykle - trzeba się przestawić na jesienną aurę, bo inaczej ta pogoda mnie wykończy.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1323 dnia: Wrzesień 20, 2011, 10:24:46 am »
Cytuj
Po głupim poniedziałku poczułem się tak zmęczony, jakby to co najmniej był czwartek. A to jest dopiero wtorek >.>
Na dni tygodnia trzeba uważać. Człowiekowi zdaje się, że to sobota, a tu znienacka może wypaść środa. Ja parę razy dałem się nabrać na dodatkowy czwartek. Są takie tygodnie, gdzie występują dwa czwartki pod rząd. Żyjesz piątkiem, już się nastawiasz na weekend a tu: bach! Czwartek. I musisz przeżyć jeszcze jeden dzień zamiast odpoczynku.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1324 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:50:42 am »
Ale się przez Was młodo poczułem - mam wakacje i rozróżniam dni tygodnia na niedzielę i inne. :P

Jeśli to Was pocieszy, to jest duża szansa że to moje ostatnie wakacje - no liczę że zdam te dwa semestry i ... i nie wiem co potem. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1325 dnia: Wrzesień 20, 2011, 12:01:13 pm »
Jeśli to Was pocieszy, to jest duża szansa że to moje ostatnie wakacje - no liczę że zdam te dwa semestry i ... i nie wiem co potem. :smile:
Bezrobocie.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1326 dnia: Wrzesień 20, 2011, 12:05:12 pm »
Nie zapeszaj : )

Ijon, zawsze możesz spróbować zostać na uczelni. Zawsze też pozostaje nauczanie w jakiejś podstawówce bądź liceum. Możesz też zrobić jakiś kierunkowy licencjat/podyplomówkę jak protetyka słuchu (sporo powiązanych przedmiotów - kumpel tak zrobił i dobrze się ustawił dzięki temu).

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1327 dnia: Wrzesień 20, 2011, 01:05:22 pm »
A ja żyję, wbrew pozorom :)
I nawet mi dobrze, tylko troszku buro za oknem... I ludzie się jakoś tak mało uśmiechają...
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1328 dnia: Wrzesień 20, 2011, 01:20:33 pm »
To ja mam w ogóle inaczej niż wszyscy bo dni tygodnia rozróżniam na pracujące i wolne, a do pracy jadę jak się obudzę i zbiorę, (czyli koło godziny 11.00-12.00, czasami o 15.00) a dziś mam jechać i jeszcze nie wyjechałem :P.
A i dodam jeszcze że czy dzień jest pracujący czy nie zazwyczaj dowiaduję się po sprawdzeniu poczty z rana (czyli ok godziny 10.00) choć czasami i po południu ktoś zadzwoni i trzeba jechać.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1329 dnia: Wrzesień 20, 2011, 04:56:10 pm »
Bezrobocie.
Może i tak. :P

Ijon, zawsze możesz spróbować zostać na uczelni.
Zobaczymy, ale na moim wydziale (fiza, astro & infa stos. z UMK w Toruniu) to jest dużo (porównując do kraju) pracowników w stosunku do studentów - więc nie liczę na taką opcję.

Zawsze też pozostaje nauczanie w jakiejś podstawówce bądź liceum.
No, ale nie robiłem nauczycielskiej fizy.

Możesz też zrobić jakiś kierunkowy licencjat/podyplomówkę jak protetyka słuchu (sporo powiązanych przedmiotów - kumpel tak zrobił i dobrze się ustawił dzięki temu).
Z jakichś wydziwiań to się raczej śmieję, więc chyba nie. :P

A jak tam oglądanie kucyków? Bo jak w sobotę zaczeli emitować 2gi sezon, to w necie huczy od tego. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1330 dnia: Wrzesień 22, 2011, 09:12:51 pm »
Przebóg! Już prawie koniec praktyki! Teraz muszę tylko naskrobać taki raport, z którego by wynikało, że ślęczenie nad arkuszem kalkulacyjnym i pokątne (w wolnych chwilach) bawienie się w .Necie i hasanie po forach to uber-ważne czynności, które uczyniły mnie lepszym człowiekiem, a już na pewno specjalistą od zagadnień sieciowych. Jak się już wprawię w bajkopisarstwie, to może potem trzasnę coś o krasnoludkach, wydam i zarobię ciężkie pieniądze?
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1331 dnia: Wrzesień 22, 2011, 09:23:24 pm »
Pisz, pisz - dobra ściema to podstawa. :)
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1332 dnia: Wrzesień 23, 2011, 09:34:24 am »
Wprost uwielbiam te raporty, w których trzeba udowadniać, że totalnie niepotrzebne rzeczy są najważniejsze pod słońcem. Aż się Dilbert przypomina - na pewno znalazłoby się tam co najmniej kilka komiksów doskonale ilustrujących Twój przypadek, Sir : )

Wahaaa - już piątek : D

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1333 dnia: Wrzesień 23, 2011, 11:42:25 am »
Taa. Na końcu powinien być słowniczek typu:

Badanie zależności i przepływu informacji między ośrodkami decyzyjnymi -> miotanie mną po wszystkich biurach.

Zapoznanie się z zasadami działania specjalistycznego oprogramowania lokalnego i bazodanowego użytkowanego w poszczególnych działach -> siedzenie w MS Office.


Poznanie zaplanowanego przebiegu wdrożenia... -> nic nie ma, bo szkoła jest bez pieniędzy.
I'd like to be a tree

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1334 dnia: Wrzesień 23, 2011, 12:57:09 pm »
Haha a mi się przypomniało jak na zaocznych na które przez jakiś rok uczęszczałem udowadnialiśmy na wykładach z "organizacji i zarządzania" wykładowczyni (była młodsza od wielu studentów, nie mówiąc o tym iż część z nas własne firmy prowadziła) iż cała ta teoria się nie sprawdza podając przykłady z życia :biggrin: .
Strasznie ją to irytowało.

Swoją drogą wczoraj odebrałem w końcu nowy (używany) samochód. Nie wiem czy ktoś pamięta, miałem kupić sobie Dacię Duster (już miałem złożone zamówienie i czekałem na auto z fabryki), ale później w międzyczasie miałem wypadek w aucie roboczym (bodajże pisałem o tym), złamana łapa zwolnienie lekarskie itp, No i 18tyś w plecy bo sobie tak podliczył ubezpieczyciel za wrak że nawet na spłatę leasingu nie starczyło.
Ale sprawa z tym już załatwiona i po prostu kupiłem sobie Forda Focusa MK1 z 2004, udało mi się dorwać w bardzo dobrym stanie ani zarysowany, ani w środku niezniszczony więc mimo wszytko jestem zadowolony bo focusy maja to do siebie że się nimi przyjemnie jeździ, a że to 3 drzwiówka, 1,8 diesel z 100KM pod maską to dodatkowo ładnie się zbiera  :smile: .
A standard wyposażenia od tego Dustera który miałem kupić wcale nie odbiega, nawet powiedziałbym że wnętrze lepiej wykończone bo Dacie mimo wszystko mają to do siebie że z dala od nich plastikiem jedzie a w fordzie wszystko w miękkim skóropodobnym materiale wykończone.