trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19  (Przeczytany 171117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1455 dnia: Listopad 21, 2011, 08:45:25 pm »
Co roku o tej porze mam nadzieję, że grudzień nie nadejdzie. Dla mnię okres świąt jest prawdziwą torturą...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1456 dnia: Listopad 21, 2011, 08:53:01 pm »
Dla mnie też. Ja tam niczego nie świętuję i zupełnie nie kumam jak ludzie mogą aż tak straszliwie tracić głowę dla tych kilku dni wolnego. Mój żar niechęci podsycają dodatkowo świąteczne reklamy, które za niedługo to chyba zaczną się pokazywać od października. Dokładnie 5 listopada po raz pierwszy usłyszałem w TV słowa "gdy listopad kończy się...". Jakie się kończy, skoro się na dobre nie zaczął?
Może zburaczałem na stare lata, ale magii świąt nie czuję już od bardzo dawna. I nie sądzę aby to się kiedykolwiek zmieniło.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1457 dnia: Listopad 21, 2011, 09:27:49 pm »
I w takich chwilach się cieszę, że w pokoju zabrakło mi miejsca na telewizor. Tylko orogramy informacyjne mam streamem przez neta, ale nawet na nich jakoś słabiej epatują mikołajami :P
I'd like to be a tree

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1458 dnia: Listopad 21, 2011, 09:34:18 pm »
Ma ktoś może radę? Mam Xboxa jedynkę i gdy chcę go podłączyć do tv bez eurozłącza za pomącą chinchów (kabel jest rozdwojony na euro i chinche z din) to mam tylko dźwięk ale bez obrazu. Na telewizorze z euro wszystko jest normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł?
Tzn jak bo nie rozumiem do końca. Jeśli podłączasz (żródło)euro -> (odbiornik)euro to działa, a jeśli (żródło)euro -> (odbiornik)chinche to nie?
Jeśli tak to wysoce prawdopodobne jest że źródło nadaje tylko i wyłącznie bezpośrednio w RGB (a nie nadaje sygnału composite video) i w związku z tym nawet jeśli dyndają ci z drugiej strony chinche to pożytek z nich będziesz miał niestety żaden.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1459 dnia: Listopad 21, 2011, 09:38:47 pm »
Tak czy inaczej to przykleiło się do mnie i nie chce odczepić. Może nie jest to super przebój na miarę Gagi, czy Bibera, ale mi się szalenie podoba.

A niech cię drzwi ścisną, straszliwie mózgoj*bne @_@
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1460 dnia: Listopad 21, 2011, 09:39:23 pm »
I w takich chwilach się cieszę, że w pokoju zabrakło mi miejsca na telewizor. Tylko orogramy informacyjne mam streamem przez neta, ale nawet na nich jakoś słabiej epatują mikołajami :P
Ja mam w pokoju telewizor, ale od lat służy mi tylko i wyłącznie jako monitor do Amigi. Gdy mówię znajomym że nie mam do niego żadnego kabla czy dekodera, to nie chcą mi wierzyć. Tak się uzależnili od codziennej porcji rewelacji z gadającego pudełka, że nie wyobrażają sobie życia bez niego. A ja tak żyję już dobre 10 lat.

A niech cię drzwi ścisną, straszliwie mózgoj*bne @_@
Tego typu dreamdance'owych kawałków mogę ci na kopy powrzucać, w latach 1995-1998 to był cholernie popularny gatunek w klubach. Tyle że niestety już nie będą poniakowe. Rzeczywiście bardzo przyjemny, spokojnie można by go było wtedy puścić (oczywiście bez klipu) i daję głowę, że dancefloor natychmiast by się zapełnił.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 09:43:27 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1461 dnia: Listopad 21, 2011, 10:07:11 pm »
A niech cię drzwi ścisną, straszliwie mózgoj*bne @_@
Oj to raptem jeden z całej listy tego co ostatnio słucham. Ale muszę powiedzieć, że tak zrobiony kawałek (przynajmniej wg mnie) świetnie pasuje do FlutterShy.
Ze też mnie nakręciliście z tymi kucykami Wilku z Tenchim. :p


Co do grudnia mam mieszane uczucia, niby zaczynam robotę ale tak średni ją czuje i nie wiem jak mi pójdzie. Z drugiej strony nie mam parcia, że muszę mieć robotę na wczoraj i mógłbym poczekać, ale po nowym roku będzie ponoć trudniej, wiec wolałbym coś znaleźć do tego czasu. Po za tym za niedługo będzie trzeba spłacać kredyt studencki, więc kasa będzie potrzebna. Nawet nie mam czasu myśleć o jakiś świętach, czy innych rzeczach.
A na domiar złego mam dziurę w zębie i jutro mam dentystę i nie wykluczone, że będzie mi go kobitka truła, bo jest głęboka.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1462 dnia: Listopad 22, 2011, 04:47:35 am »
Ze też mnie nakręciliście z tymi kucykami Wilku z Tenchim. :razz:

Ja?! Jak możesz: P Oglądnąłem niedawno cały jeden epek i mi wystarczy.



Na Święta też kiedyś fuczałem, a potem mi przeszło. Więc Tenchi wszystko przed Tobą: )
Najważniejsze, to nie dać się zwariować.

Ostrzysz zęby na kalendarzyk adwentowy?

Musiałem prosić o przetłumaczenie ostatniego zwrotu: P
Po prostu listopad w robocie mam straszliwie zwariowany i nie mogę doczekać się jego końca. Poza tym 1-4 grudnia mam wolne xD

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1463 dnia: Listopad 22, 2011, 01:48:05 pm »
Myślałem, że przynajmniej to miejsce będzie spokojnie od "pony pony". Do jakiego tematu nie zajrzę filmiki, amv, tapety - pony. 

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1464 dnia: Listopad 22, 2011, 02:03:57 pm »
Stało się to dlatego, że:

All_Your_Internetz_Are_Belong_To_Pony.wmv

:D
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1465 dnia: Listopad 22, 2011, 02:52:55 pm »
Na mózg Wam padło: P

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1466 dnia: Listopad 22, 2011, 03:02:21 pm »
Mnie na szczęście nie dotknęło to szaleństwo.
Za to wciągnąłem się w oglądanie Futuramy. Świetna rozrywka.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1467 dnia: Listopad 22, 2011, 03:17:54 pm »
Tak swoją drogą, może czas najwyższy założyć na MiA temat o MLP? Może to nie anime, ale na własny wątek Kuce zasłużyły, prawda? :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 08:25:56 pm wysłana przez TC »
RIP Gildio...

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1468 dnia: Listopad 22, 2011, 03:43:23 pm »
Zaanektowaliśmy już kucyki jako część kultury animu. Do tematu z AMV lądują PMV itd ;)
I'd like to be a tree

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 19
« Odpowiedź #1469 dnia: Listopad 22, 2011, 03:55:35 pm »
Filmik jedwabisty, chyba rzeczywiście kucyki zawojowały internet.

A co do pomysłu z tematem genialny, choć mam lepszy, zróbmy rewolucje na forum i wymuśmy na administracji nowe forum o kucykach.
Begin Pony Revolution. :biggrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything