Autor Wątek: Czar pomocna łapa  (Przeczytany 3018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Connie

Czar pomocna łapa
« dnia: Wrzesień 19, 2010, 11:43:54 am »
Znowu zaczynam grać w Drakensang,mam postać w Murolsh przed głębiami   grulduru,jednak źle ulokowałam punkty i teraz moja główna postać pada po   kilku ciosach.Jest to Magini uzdrowicielka,zna wszystkie możliwe dla   niej czary i strzela z łuku,ale co jej po tym jak nie dałam jej niemal w   ogóle budowy i siły.Ale teraz właściwe pytanie.Zaczynam grę łowcą,i czy może on nauczyć się czaru pomocna łapa?Widziałam fotę paska czarów/ataków łowcy gdzie było to zaklęcie ale wolę się upewnić.

Offline Girwan

Odp: Czar pomocna łapa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:23:07 pm »
głowy nie dam, ale chyba tak :)



Offline Ferreto

Odp: Czar pomocna łapa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2010, 07:58:53 am »
Czar "pomocna łapa" jest dostępny dla wszystkich elfów.Generalnie jednak w tej części z przywołańców najlepiej spisywał się szkielet do 11 poziomu,dostępny od początku dla metamaga,a dla innych ludzkich pełnych czarodziejów do kupienia w Tallon. Zastanów się także nad Gwendalą w drużynie,pomocną łapę już ma,a jest postacią która wieloma rzeczami w drużynie może skutecznie się zająć.I to z jakim wdziękiem  :wink:   
Grałem też kiedyś Uzdrowicielem i radził sobie nieźle,ale fakt - główna postać powinna też radzić sobie w walce wręcz więc siła i budowa to mus.
 

Offline Connie

Odp: Czar pomocna łapa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2010, 01:31:50 pm »
Rozważę Gwendalę,choć jak dla mnie ma głupkowaty chód po zdjęciu broni  :doubt:

Offline Ferreto

Odp: Czar pomocna łapa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2010, 07:35:40 pm »
Ojej,a byli tacy,co uwielbiali patrzeć na jej chód.  :badgrin:
A poważnie ... dla mnie to drobnostka,bardziej cenię sobie potencjał danej postaci. A ten u Gwen jest wysoki.