Autor Wątek: Q: Znaki mocy - rozwiązanie  (Przeczytany 12172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rozz

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2010, 01:17:45 pm »
MAM! Po misji w Hammerbergu (nie wiem czy jest zwiazek) zrobiłem elfie strzały i przezornie dałem je głównej postaci (wcześniej nie mogłem zapłacić elfce za "depetryfikującą krasnoludów kostkę" liściami pozłotki jeżeli nie były one w ekwipunku głównej postaci) i teraz skrypt ze strzałami zaskoczył... tia...łebki od "gejmpleja" ze swoimi małymi skrypcikami - jak ich nie kochać.  :razz:

Offline EloNis

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2010, 01:40:37 pm »
gdzie mogę kupić Duży napój wytrzymałości, potrzebny do wykucia włóczni? cholera byłem i u elfów i w Nardoret u wszystkich uzdrowicieli i nie ma.

Offline Rozz

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2010, 02:18:59 pm »
U mnie te duze eliksiry i przepisy do nich pojawily sie u alchemiczki w Nadoret po akcji w Hammerbergu.

Offline EloNis

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2010, 08:02:24 pm »
jest może jakiś sposób by zdobyć Inspirację szybciej? mam na myśli jakiś kod, może ewentualnie edycja save'a? byłem w nardoret, rezerwacie, komorze mytniczej, elfim lesie i hamenbergu (czy jakoś tak) i mam mapę odkrytą na 100% w każdej tej lokacji i nie znalazłem tej zakichanej inspiracji, a jest mi bardzo potrzebna do włóczni

Offline Girwan

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 27, 2010, 08:29:53 pm »
Ja znalazłem inspiracje na poczatku i teraz biegam z nią, bo nie mam pior harpii do strzal i nie moge posunac sie dalej :)



Offline EloNis

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 27, 2010, 08:37:59 pm »
pióra harpii kupisz u handlarza łukami i materiałami do łuczarstwa w Nardoret, podobnie jak i resztę materiałów potrzebnych do stworzenia strzał

Offline Wolvertino

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 30, 2010, 09:15:26 pm »
Witam. A ja mam takie pytanie. Dostałem łuk duszy jamy i reszte tych przedmiotów ale żeby użyć przepisu potrzebuje ulepszonego łuku duszy jamy. Ych, a jak takowy stworzyć z tego zwykłego?

Proszę o pomoc :)

Offline Jarek138

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 01, 2010, 07:40:42 am »
Właśnie drugi raz zrobiłem ten quest. Po skończeniu Bosparańskich Ruin Linwenn przekazał mi przepis. Jako, że miałem te strzały zrobione wcześniej przez Fairys, przełożyłem je do ekwipunku głównego bohatera i quest ruszył dalej. http://forum.freeware.info.pl/gry/total-war.html Nie trzeba, tak jak pisałem wcześniej mieć Łucznictwa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2019, 01:40:23 pm wysłana przez Jarek138 »

Offline Wolvertino

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 01, 2010, 10:21:58 pm »
Komuś w ogóle udało się złożyć ten najlepszy już łuk/włócznie/sztylet? Powiedzcie jak zrobić ulepszony ze zwykłego, proszę :)

Offline Ferreto

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 02, 2010, 07:12:54 am »
Pewnie,że się udało. Naprawdę nie rozumiem z czym macie problem. Wszystko robi się na podstawie przepisu,tak jak robiliście już wiele razy.Znajdujesz i uczysz się przepisu,odpowiednio podnosisz umiejętność kowalstwa/łuczarstwa u wybranej postaci,przygotowujesz składniki,idziesz do stołu i voila. Proste jak budowa cepa  :cool:

Offline Wolvertino

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2010, 12:24:50 pm »
Aha, czyli dostałem przepis na ten najlepszy. a na średni muszę sobie znaleźć tak :))?

No to w drogę! :)

Offline Ferreto

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 02, 2010, 12:56:30 pm »
Daleko chodzić nie trzeba. Przy dostawaniu przepisów na najlepszy,te na ulepszony są tuż obok.Dziwi mnie że tyle osób nie zagląda na wszystkich zakamarków w danej lokacji,przepisy na wersje ulepszone można przecież dostać sporo wcześniej,a nie dopiero później kombinować,skąd je wziąć. Wygląda że mało dokładnie gracie.       

Offline Dragomir

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 03, 2010, 07:09:53 pm »
Jak już zakończycie tą część  zadania Znaki Mocy Zaśpiewaj z elfami   przepisy na ulepszenie broni (wszystkich trzech) można znaleźć w koszu   zaraz koło stołu ciesielskiego u elfów.

Offline Dread Rock

Odp: Q: Znaki mocy - rozwiązanie
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 04, 2010, 04:44:44 pm »
 
Odkopuje temat(troszkę).
Problem jak user EloNis, kto/gdzie mogę dorwać duży napój/eliksir życia do wykonania Idealnego Łuku. Pozostałe składniki już mam.
 
Z tego co Ferreto pisze(wszystko wykonał na raz w lesie elfów) ale nigdzie nie ma tego dużego potka.
 
I chyba będę zmuszony odwiedzić Hammerberg tak jak pisze Rozz, dopiero po którym pojawiają się w ofercie sprzedawców te "duże potki".
 
Mam racje, czy o czymś nie wiem?
A wystarczy popłynąć do tego Hammerbergu i wrócić nic tam nie robiąc. Czy jednak muszę tam oczyścić i wypalić ziemie z chwastów żeby dopiero wrócić i "potki" się pojawiły?
 
Edit
Sam sobie odpowiem, w Hammerbergu od tej elfki ukradłem duży eliksir, mozna go też wykraść ze skrzyni za jej domem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2010, 09:50:50 pm wysłana przez Dread Rock »