Autor Wątek: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin  (Przeczytany 32021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 22, 2010, 11:03:52 am »
Heyka !!!
Powiem tak: Nie będzie mi się chciało taskać taki kawał drogi żeby zagrać powtórkę Areny, tylko że w innej lokacji :wink:
...
Ja aż takim masochistą nie jestem, żeby grać 10 bitew praktycznie   tym samym pod rząd, więc jeśli reg pozostanie bez zmian, to podziękuję i   poczekam na coś ciekawszego.
Jest jeszcze pare osob nie z Krakowa na liscie rezerwowej Areny - jeszcze mozesz Cebul zrezygnowac z grania, posedziowac i zaoszczedzic sobie nudzenia sie na Halo, a jedna dodatkowa osoba z checia do nas przyjedzie i nie bedzie sie nudzic ... Serio serio  :badgrin: :badgrin: :badgrin:
A jak nie czujesz sie na silach sedziowac, to zawsze mozesz zajac sie hot-dogami - na pewno nie bedzie to masochizm  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2010, 11:18:44 am wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:09:43 pm »
Generalnie Wołek jak byście zrobili coś takiego:

Każdy gracz może w sadzić do rozpiski jedna z dwóch rzeczy: 0-1 IA albo 0-1 specjal.

To i wilki byłby syty i owca cała.  :wink:


Offline Mistrz wałków :)

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:11:34 pm »
Inki +1
Kamil. (miszczu)

Offline Vladdi

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:19:24 pm »
Damn, nawet Vladd nie krzyczy głośno przeciw, to się nie zdarza często;)

Damn przyznam ze sie nastawilem ze bedzie z SC, zrpobilem juz armie z Eldradem i Mauganem i sie na nia napaliłem. Thurionowi powiedzialem zeby robil armie na Vulkanie i zamowil model. Itd. Nie cytujcie mnie pozniej, ale tym razem (w zwiazku z faktem ze nareszcie w tym sezonie beda wieksze turnieje na wieksze pkt i bez sc - Arena i Fire Frenzy) nie jestem jednak przeciw SC na Halo. Wciaz uwazam ze SC ssą na turniejowe gry, ale raz na ruski rok why not. Tylko nie IA, bo tam jest troche naprawde bzdurnych jednostek. SC to przynajmniej kodeksowe rzeczy.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:21:36 pm »
Tylko nie IA, bo tam jest troche naprawde bzdurnych jednostek.

Je wszystkie przecież można banować. Głupie zabawki typu Drop pod Lucius czy Deathstorm.

Reszta jest całkiem ok.

Offline Vladdi

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:23:32 pm »
Je wszystkie przecież można banować. Głupie zabawki typu Drop pod Lucius czy Deathstorm.

Reszta jest całkiem ok.

Kwestia gustu, ja np uwazam ze cyklopy sa rowniez bezsensu.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:37:40 pm »
Je wszystkie przecież można banować. Głupie zabawki typu Drop pod Lucius czy Deathstorm.

Reszta jest całkiem ok.

O ile sam się ich nie boję to jestem realistą że dopuszczenie całości IA nie przejdzie i nie przeszkadza mi jakby miało być zbanowane.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline typhus1

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 22, 2010, 12:53:18 pm »
JA bym sobie nareszcie zagrał keosem z abciem :D .

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 22, 2010, 01:03:59 pm »
Kwestia gustu, ja np uwazam ze cyklopy sa rowniez bezsensu.

vladdi

Generalnie chodzi o to że nie które armie nie maja wogóle specjali.

[Prywata]Więc czemu tacy DH nie mogli by sobie wziąć Redeemera GK [/Prywata]
Jeśli Eldarzy biorą Edziada. :P

Offline Wołek

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 22, 2010, 01:48:04 pm »
Fire frenzy jest chelkiem niech dopuści IA i Specjali.

Dla mnie trochę jest słabe że nieważne jaki jest regulamin,punkty czy co. Wy zawsze jęczycie na regulamin halo stars. Po turnieju mówicie że było super. A na koniec sezonu że słabo,katastrofa itd. Cały poprzedni sezon było jęczenie że są speciale. Teraz jak ich nie ma to jęczycie że nie ma.
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Iron Jaro

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 22, 2010, 01:53:30 pm »
Generalnie chodzi o to że nie które armie nie maja wogóle specjali.

[Prywata]Więc czemu tacy DH nie mogli by sobie wziąć Redeemera GK [/Prywata]
Jeśli Eldarzy biorą Edziada. :P

DH maja przecierz specjali maja Corteza i Sterna. Przecierz stern to mega kozak! ;)
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Zly

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 22, 2010, 02:03:31 pm »
Wołek:

Ale czy Ty musisz skakać jak zagrają?Spójrz jakie są głosy. W zeszłym roku był to jedyny turniej na duże pkt więc jęczenie przeciw można zrozumieć. W tym roku sytuacja jest inna i nawet vox populi to pokazuje. Nawet zagorzali przeciwnicy są w najgorszym razie neutralni.

Wniosek jest prosty: próbuj wyczuć sytuację jeśli chodzi o reg i dopracuj do perfekcji organizację. Wtedy możesz zrobić dowolne zasady i tereny a i tak nikt Ci nie odbierze Mastera bo formalnie będzie super.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 22, 2010, 02:07:25 pm »
Wołek:

Ale czy Ty musisz skakać jak zagrają?Spójrz jakie są głosy. W zeszłym roku był to jedyny turniej na duże pkt więc jęczenie przeciw można zrozumieć. W tym roku sytuacja jest inna i nawet vox populi to pokazuje. Nawet zagorzali przeciwnicy są w najgorszym razie neutralni.

Wniosek jest prosty: próbuj wyczuć sytuację jeśli chodzi o reg i dopracuj do perfekcji organizację. Wtedy możesz zrobić dowolne zasady i tereny a i tak nikt Ci nie odbierze Mastera bo formalnie będzie super.

Muszę się zgodzić z tym Złym głosem :P

Edit tylko jak dopuszczacie IA i Specjali to w ograniczonym zakresie żeby i jedni i drudzy byli zadowoleni. :P

0-1 IA albo 0-1 specjal :P

@Jaro Stern ma szanse z Abbadonkiem jak ten będzie walił głową o taksak co turę :P

Offline marcinkk

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 22, 2010, 02:12:32 pm »
Przepraszam ale Wołek nie skacze jak zagrają. Tak ustalaliśmy w klubie podczas bardzo długich obrad i testów i jako nasz przedstawiciel wyraża nasze zdanie.
 
To wy Panowie próbujecie własnie mu grać i oczekujecie że wam zatańczy... Sorry...

Offline Zly

Odp: 23-24 Październik Halo Stars 2k10 Szczecin
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 22, 2010, 02:18:15 pm »
To było w odniesieniu do Wołkowego posta, który właśnie takie wrażenie we mnie wywołał. Nie ma co się unosić i trzykropkować.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

 

anything