Autor Wątek: co to jest reputacja na tym forum ?  (Przeczytany 37832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline białowłosy

co to jest reputacja na tym forum ?
« dnia: Październik 05, 2010, 01:57:48 pm »
Nie wiem co oznacza, że mam reputację -1.
-Witaj Tanemanar!...Witam ciebie i twojego ucznia!
-Wkrótce przestanie być moim uczniem. Rork uczy się zbyt szybko jak dla mnie.Może kiedy odkryje tajemnicę, zwolni.
-Rork...Cóż za dziwne imię! Czy jesteś świadom, że wiedza, której pragniesz będzie ci ciążyć jak wieczna groźba ?

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2010, 05:27:36 pm »
Oznacza to, że komuś nie podobały się Twoje wypowiedzi na forum i przyznał ci punkt negatywny. Reputacja to system oceniania użytkowników przez innych. Przy każdej wiadomości pod avatarem użytkownika znajduje się informacja o jego aktualnej reputacji oraz możliwość zagłosowania "na plus" lub "na minus". Głosować na danego użytkownika można tylko raz na dobę
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline białowłosy

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2010, 11:38:41 am »
To teraz wiem co to jest reputacja na tym forum ale dalej nie wiem gdzie samemu mogę wystawić komuś plusa lub minusa. Powiedz mi jeszcze gdzie dokładnie się do tego wchodzi bo pod awatarami nic takiego nie ma.
Można wyłączyć jakoś pokazywanie reputacji ? A jeśli nie ma takiej opcji to ją dodajcie do opcji profilu tak jak jest opcja nie pokazywania podpisów.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 01:49:09 pm wysłana przez białowłosy »
-Witaj Tanemanar!...Witam ciebie i twojego ucznia!
-Wkrótce przestanie być moim uczniem. Rork uczy się zbyt szybko jak dla mnie.Może kiedy odkryje tajemnicę, zwolni.
-Rork...Cóż za dziwne imię! Czy jesteś świadom, że wiedza, której pragniesz będzie ci ciążyć jak wieczna groźba ?

Offline hans

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2010, 07:13:48 pm »
Czy jesteś świadom, że wiedza, której pragniesz będzie ci ciążyć jak wieczna groźba ?

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2010, 10:51:47 pm »
Białowłosy:

W chwili obecnej nie ma i oraz nie planujemy ustawienia opcji ukrywania reputacji na forum.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2010, 11:04:49 pm »
Szczałki obrzydliwe, ale że nieintuicyjne to bym nie wpadł :D
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.

Offline Acabar

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2010, 10:30:46 am »
Możliwe, że u białowłosego faktycznie nie pojawiają się te strzałki. Ja także nie mam możliwości dodawania punktów reputacji (i jest mi to rybka, ale nie wyciągajmy pochopnych wniosków z jego wypowiedzi).

Offline białowłosy

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2010, 10:40:52 am »
Możliwe, że u białowłosego faktycznie nie pojawiają się te strzałki. Ja także nie mam możliwości dodawania punktów reputacji (i jest mi to rybka, ale nie wyciągajmy pochopnych wniosków z jego wypowiedzi).
Dokładnie jak mówisz. Nie pojawiają mi się żadne strzałki. Można coś z tym zrobić ?
ps. reputacja mi spadła do -9. Co ja takiego powiedziałem ? Z nikim się nie kłócę, nie przeklinam. Nie czaję tego.
Może ktoś z wydawnictwa Manzoku jest tu zarejestrowany i nie podobało im się, że ostro ich skrytykowałem.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 10:51:53 am wysłana przez białowłosy »
-Witaj Tanemanar!...Witam ciebie i twojego ucznia!
-Wkrótce przestanie być moim uczniem. Rork uczy się zbyt szybko jak dla mnie.Może kiedy odkryje tajemnicę, zwolni.
-Rork...Cóż za dziwne imię! Czy jesteś świadom, że wiedza, której pragniesz będzie ci ciążyć jak wieczna groźba ?

Offline Lunn

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2010, 04:08:59 pm »
Może macie za mało postów żeby móc przyznawać reputację

Offline białowłosy

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 08, 2010, 04:57:26 pm »
Może macie za mało postów żeby móc przyznawać reputację
A ile trzeba mieć ?
-Witaj Tanemanar!...Witam ciebie i twojego ucznia!
-Wkrótce przestanie być moim uczniem. Rork uczy się zbyt szybko jak dla mnie.Może kiedy odkryje tajemnicę, zwolni.
-Rork...Cóż za dziwne imię! Czy jesteś świadom, że wiedza, której pragniesz będzie ci ciążyć jak wieczna groźba ?

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 08, 2010, 05:30:02 pm »
Więcej

Offline graves

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2010, 07:44:01 pm »
Dokładnie jak mówisz. Nie pojawiają mi się żadne strzałki. Można coś z tym zrobić ?
Nie pojawiają sie strzałki przy twoim nicku - bo samemu nie można sobie zmieniać reputacji, to chyba intuicyjne? Czy jednak również nie widzisz przy innych osobach/nickach?
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline białowłosy

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 09, 2010, 08:53:53 am »
Nie pojawiają sie strzałki przy twoim nicku - bo samemu nie można sobie zmieniać reputacji, to chyba intuicyjne? Czy jednak również nie widzisz przy innych osobach/nickach?
Nie chciałem przyznawać chyba reputacji samemu sobie, to chyba intuicyjne? Oczywiście chodziło mi, że nie widzę strzałek przy innych osobach.
-Witaj Tanemanar!...Witam ciebie i twojego ucznia!
-Wkrótce przestanie być moim uczniem. Rork uczy się zbyt szybko jak dla mnie.Może kiedy odkryje tajemnicę, zwolni.
-Rork...Cóż za dziwne imię! Czy jesteś świadom, że wiedza, której pragniesz będzie ci ciążyć jak wieczna groźba ?

Offline Kalasanty

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 18, 2010, 10:55:41 pm »
Człeniu, twoje -10 to nic przy moim wyniku.
Jestem bardzo niepopularny : ((

Offline Ryceros

Odp: co to jest reputacja na tym forum ?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2011, 08:07:52 pm »
czemu nie mogę dodać +1 do karmy komukolwiek?
żadne czerwone i zielone strzałeczki nie wyświetlaja mi się.
 
Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić wszystkich facebookowiczów, słuchaczy radia Eska, moją klasę IVc, i całą moją rodzinę.

 

anything