trawa

Autor Wątek: Keye.pl  (Przeczytany 8145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Keye.pl
« dnia: Październik 26, 2010, 06:06:45 pm »
Witajcie.

Jako, że Gildia Gier Komputerowych nawiązała współpracę ze sklepem Keye.pl zamieszczamy na naszym forum wątek poświęcony temu sklepowi. Żebyście jednak nie myśleli, iż będzie to li tylko miejsce, w którym będziemy wychwalać Keye.pl pod niebiosa i wycinać wszelkie przejawy krytyki...

Jest to przede wszystkim miejsce dla Was, gdzie możecie zamieszczać swoje spostrzeżenia o tym sklepie. Oczywiście raz na jakiś czas pojawi się tu informacja o jakiejś nowej super promocji Keye.pl, ale tylko czysto informacyjnie...

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą czym jest Keye.pl krótkie info:

Sklep online www.keye.pl oferuje klucze do gier i prepaidy wyłącznie w formie   cyfrowej,         ich koszt jest nawet o 50% mniejszy niż w przypadku wersji pudełkowej   kupowanej w zwykłym sklepie. Wysyłka prowadzona jest         poprzez e-mail i SMS – całkowicie za damo. To jednak nie wszystko – w   keye.pl cały proces zakupu jest całkowicie zautomatyzowany.         Oznacza to, że zakupiony kod zostaje wysłany automatycznie,   już parę minut po wpłacie pieniędzy.                          Sklep funkcjonuje 24 godziny na dobę,         przez 7 dni w tygodniu – nawet o 3 w nocy. Nie ma potrzeby, by sprzedawca wykonywał jakiekolwiek czynności, to tylko od         kupującego zależy kiedy otrzyma kod.     

Offline Yedli

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2010, 09:04:49 am »
Zerknąłem na ofertę i jakoś szczególnie mnie nie powaliła.
Po pierwsze (i dla mnie najważniejsze), nie ma nic do DDO - co może troche dziwić, zważywszy że jest oferta dotycząca LOTRO.
Z drugiej strony oferta na LOTRO też ogranicza sie do subskrypcji. Brak jest jakiejkolwiek oferty dotyczącej zakupu TP. Wymagania sprzętowe wymienione przy LOTRO też odbiegają od tych podawanych przez Turbinę (jak można zepsuć kopiuj/wklej?).
 
Suma sumarum nic tam dla siebie nie znalazłem.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 09:09:16 am wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2010, 08:24:07 pm »
Jeśli chodzi o WoW'a, to zdecydowanie wolę nabyć "Prepaid 60 dni EU" za 71,90 zł, niż iść do sklepu i zapłacić 119 zł za kod i zbędne pudełko. :)

    

Offline cancel

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2010, 03:07:38 pm »
prepaidy do WoWa są cudowne, tanie i po sekundzie klucz czeka na skrzynce. zniżki dla gildii też są dobre, no i ostateczna ocena pojawi się jak dostarczą mi szybciutko klucz do Cataclysmu ;x
>===========O> JESTEM RAKIETA RAKIETA

Offline Qraq

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2010, 03:11:29 pm »
nie ma GTC do EVE Online :/
phi

Offline Piekarz

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2010, 07:23:38 pm »
Próbowałem zamówić keya do SC 2 i napisało mi, że nie mają produktu w magazynie. Że co?! Mieliście kiedyś coś takiego z innymi kluczami?
Edit: Teraz się doszukałem, że chwilowo brak. Kto by się spodziewał, że nawet kluczy zabraknie.  :neutral:
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2010, 06:13:37 pm »
Próbowałem zamówić keya do SC 2 i napisało mi, że nie mają produktu w magazynie. Że co?! Mieliście kiedyś coś takiego z innymi kluczami?
Edit: Teraz się doszukałem, że chwilowo brak. Kto by się spodziewał, że nawet kluczy zabraknie.  :neutral:

SC II schodzi jak świeże bułeczki? ;)

    

Offline Piekarz

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2010, 10:23:29 pm »
W końcu dostałem. Bez żadnych dodatkowych problemów. Całkiem niezły pomysł z tą sprzedażą kluczy.
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline Beczka

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:02:20 am »
Dobrym pomysłem jest oferowanie swoim zainteresowanym użytkownikom daną tematyką pewnych integracji z zewnetrznymi partnerami dzięki czemu możliwe będą obustronne profity. Sam sklep i ile nie będzie działał przez chwile jest wart uwagi ze strony osób którym podoba się taki sposób pozyskiwania tytułów gier.

Offline sebax

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2010, 01:51:26 pm »
Moim zdaniem jest to najlepszy e-sklep dla graczy w wowa ;p   - najtańszy ^^

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2011, 09:02:36 pm »
Keye to dobry portal, choć ich asortyment mógłby być troszeczkę większy, głównie fani MMo mają tam co kupować :)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2011, 05:50:07 pm »
Chłopaki mają klucze do Rifta (edycja standard i kolekcjonerska). Mam nadzieję, że pojawią się też do DC Universe Online.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2011, 07:06:01 pm »
Chłopaki mają klucze do Rifta (edycja standard i kolekcjonerska). Mam nadzieję, że pojawią się też do DC Universe Online.

Ale nie określili nawet czy będą mieć prepaidy dostępne. Takie wkopywanie się trochę. A przez US proxy można kupić za niecałe 50 USD na Steam ;) Edycja US pozwoli na grę na serwerach EU i vice versa. Oficjalnie nie ma natomiast info o wydaniu w Polsce. Chociaż w Europie wydawcą został Ubisoft (ogłoszenie z grudnia 2010), to na stronach Ubi nic nie ma o premierze.


A teraz drobny OT do Rifta: Póki co beta wygląda tak sobie. Silnik Warhammera niby podrasowany i z przepisaną stroną serwera (ale klient nadal się dławi na ustawieniach trwa+cienie). Zdarzają się chokepointy, scenariusze (aka battlegroundy) to jeden wielki chaos, podobnie jak tagowanie mobów przy rfitach (odpowiedniki PQ z WAR). Ciekawie wygląda natomiast schemat rozwoju postaci i mieszanie różnych typów klas. Podobnie dynamicznie zmieniający się świat (jeśli przy którymś z riftów zawalimy, to pojawia się ekipa podbijająca outposty).

//koniec OT

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 15, 2011, 06:15:55 pm »
Mam nadzieję, że chłopakom się nieco poszerzy asortyment. Na przykład "prepaidy" do Playstation Store, zdrapki do Rifta, prepaidy do DCUO, czy jakieś kody do EA Store (oprócz tych dwóch, czy trzech, które już są).

Offline PiotrStanio

Odp: Keye.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2011, 12:09:26 pm »
Witam  :smile:

Nazywam się Piotr Stanio, współpracuje z Keye.pl. Pozwoliłem sobie założyć tutaj konto, ponieważ staram się "istnieć" na każdym forum gdzie o nas się pisze. Zawsze przy takich okazjach wspominam o mojej podstawowej zasadzie. Zdaję sobie sprawę z tego, że nigdy nie uda się dogodzić wszystkim, jednak staramy się robić wszystko, by nasza oferta przemawiała jak najszerszej rzeszy odbiorców. Co to dużo mówić, zarabiamy na tym, a dodatkowo gry są naszą pasją :-)

Z tego powodu bierzemy sobie do serca wszystkie uwagi które nam zgłaszacie. Właśnie na podstawie takich uwag zbudowane jest 80-90% naszego sklepu. Oczywiście nie jest tak, że zgłaszacie nam - "coś trzeba zmienić" - i my to na szybko wdrażamy. Każda nowa funkcjonalność, lub edycja starej wymaga przemyślenia tego, a po zaakceptowaniu: czasu, testów, czasu, testów, testów, czasu i testów. Ups... powtarzam się ^^ Tak czy inaczej, chce tylko zapewnić Was, że każda opinia jest brana pod uwagę i traktowana serio. Więc jeżeli Ci coś nie pasuje, napisz to. Jeżeli wręcz kłuje Cie to w oczy - użyj mocnych słów. Być może takich jak Ty będzie więcej, zaczniemy działać. By żyło się lepiej!  :biggrin:


Cytuj
Wymagania sprzętowe wymienione przy LOTRO też odbiegają od tych podawanych przez Turbinę (jak można zepsuć kopiuj/wklej?).

Uaktualnione.



Cytuj
prepaidy do WoWa są cudowne, tanie i po sekundzie klucz czeka na   skrzynce. zniżki dla gildii też są dobre, no i ostateczna ocena pojawi   się jak dostarczą mi szybciutko klucz do Cataclysmu ;x

I jak ta ocena ? ;-)



Cytuj
nie ma GTC do EVE Online :/
Cytuj
Próbowałem zamówić keya do SC 2 i napisało mi, że nie mają produktu w   magazynie. Że co?! Mieliście kiedyś coś takiego z innymi kluczami?
Edit: Teraz się doszukałem, że chwilowo brak. Kto by się spodziewał, że nawet kluczy zabraknie.

Zwykle dostawy odbywają się płynnie. Czasami zdarzy się, że jakiegoś produktu nie ma przez chwilkę, jednak to wyjątkowe sytuacje (przy większości produktów)



Cytuj
Mam nadzieję, że chłopakom się nieco poszerzy asortyment. Na przykład   "prepaidy" do Playstation Store, zdrapki do Rifta, prepaidy do DCUO, czy   jakieś kody do EA Store (oprócz tych dwóch, czy trzech, które już są).

Prepaidy do RIFTA będą na pewno, PlayStation Store również. Z EA Store jest kłopot i nie jestem w stanie określić czy i kiedy będzie.