Autor Wątek: O komiksach w mediach  (Przeczytany 155518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1485 dnia: Listopad 07, 2006, 05:00:37 pm »
Cytat: "Ireneusz Pietryka"
Widzę, że oprócz Empro nikt nie zareagował jakoś specjalnie emocjonalnie na   to co pisze ta pani. Wcale mnie to nie dziwi, bo i ja takiej potrzeby w sobie nie odnajduję. Niech ta osoba sobie tkwi w swoich przekonaniach o komiksie - szkód tym specjalnych nie narobi.


etam, nie było zpecjalnie emocjonalnie, bo mi też już zaczyna zwisać co se ludzie myślę
kijem Wisły nie zawrócę,

szkoda tylko, że przyszło nam zyc w tak dziwnym kraju :)

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1486 dnia: Listopad 07, 2006, 06:18:10 pm »
Dziś w "Dzienniku" wywiad z izraelskim komiksiarzem Amitai'em Sandy.

Offline tranway

O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1487 dnia: Listopad 07, 2006, 07:01:08 pm »
Nie ma co strzępić języka na poglądy zaprezentowane przez tą panią. Jak Ireneusz Pietryka słusznie stwierdził, szkody nikomu tym nie zrobi - to najważniejsze. A fakt, że w Polsce komiks to "dziecinna czytanka" to nic nowego. Póki nie zabraniają czytać i wydawać komiksów w "kraju nad Wisłą" zupełnie się tym nie przejmuję.

Offline freshmaker

O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1488 dnia: Listopad 07, 2006, 07:46:46 pm »
klasyczna sytuacja. czasami gdy w trakcie rozmowy z kims wyplynie ze interesuje sie komiksem zwykle slysze cos w stylu "o jak milo ja kiedys czytalem komiks tytus", zupelnie jakby na stwierdzenie ze ktos interesuje sie filmem odpowiedziec "o jak milo widzialem kiedys jeden film"
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline tranway

O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1489 dnia: Listopad 07, 2006, 08:26:29 pm »
Cytat: "freshmaker"
zupelnie jakby na stwierdzenie ze ktos interesuje sie filmem odpowiedziec "o jak milo widzialem kiedys jeden film"


Chciałbym kiedyś usłyszeć takie słowa. Byłbym wtedy spełnionym człowiekiem :lol:

Offline empro

O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1490 dnia: Listopad 07, 2006, 08:34:09 pm »
bo to takie pier*olenie,
ludzie myślą o komiksach tylko przez pryzmat trykociarzy, tudzież reliktów peerelu, i pote się mądrzą, bo przcież Spdera czytali,
szkoda, właśnie, że nie potrafią ci znawcy zrozumieć argumetnu, że filmu jako medium nie ocenia się przez pryzmat Kiepskich, a książek przez Harlequiny,
największa szkoda, że w cywilizowanym świecie, ludzie potrafią troszkę inaczej spojrzeć,
ale cóż, u nas giertych i spółka się zabrali za edukacje, więc lepiej raczej nie będzie
 :evil:

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1491 dnia: Listopad 07, 2006, 09:23:02 pm »
Odnośnie tej dyskusji na filmweb.

Panowie, myślcie pozytywnie.
Oprócz tej idiotki w dyskusji wzięło udział kilka innych osób, które pisały całkiem do rzeczy, wykazały się orientacją w temacie i kulturą.
Statystycznie, w tej dyskusji wzięło udział więcej miłośników komiksu niż przeciwników, wnioski więc raczej nasuwają się dość krzepiące. 8)

Chyba, że to któryś z was się tam zalogował....
 :shock:
I know your deepest, secret fear...
J.M.

Offline Łamignat

O komiksach w mediach
« Odpowiedź #1492 dnia: Listopad 07, 2006, 09:37:58 pm »
dyskusja troszkę dziwna , ale zgodzę się z Viritimem, że zdecydowanie lepiej wypadła ona na korzyść komiksu.
Są jednostki niereformowalne i beznadziejne (pozdrowienia dla kaczuszek) ale to nie znaczy, że całokształt ludzi myśli jak one. Potrzeba tym masom przywódcy, światła w tunelu, które pokaże właściwą drogę do komiksu . ot co

 

anything