Autor Wątek: Kamui – mistrzowie walki japońskim mieczem z filmu „Kill Bill” Q. Tarantino w P  (Przeczytany 1737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Innova Concerts

  Kengishu  Kamui to  grupa występujących od 1998 roku na scenie mistrzów walki  japońskim mieczem, których odkrył m.in. Quentin  Tarantino.  Znany reżyser zakochał się w sztuce władania mieczem i do scen  walki w 2003 roku, w swoim kinowym hicie Kill  Bill,  zaangażował mistrzów z grupy Kamui.
W  dzisiejszych czasach młodzi ludzie tracą kontakt z tradycyjną  kulturą. W zagranicznych występach, na scenach na całym świecie,  mistrzowie szermierki próbują przekazać prawdziwego ducha  japońskich sztuk walki, łącząc w swoim przekazie starożytny i  specjalistyczny sposób władania mieczami w formę japońskiej  sztuki. Uważają, że TATE  nie jest jedynie ekspresją walki, lecz jest sztuką walki, którą  mogą odczytać ludzie wrażliwi. Tworzą tradycyjne pokazy, w  których możemy się spotkać niejednokrotnie z nowoczesnym  brzmieniem muzyki.

W czwartek
18  listopada  2010 roku będziemy gościć ich w SOTO  - Dalekowschodnim Centrum Kulturalno-Sportowym  w Warszawie przy ul. Karolkowej 28. Zgodzili się przyjąć nasze  zaproszenie i obiecali wspólny trening sztuk walki.
Jesteśmy  przekonani, że zarówno występy jak i wspólne warsztaty treningowe  będą wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem dla wielu miłośników  japońskiej kultury, kina oraz przede wszystkim sztuk walki.
Już  dziś zachęcamy do zgłaszania się do nas poprzez e-mail  soto@soto.waw.pl
lub  telefonicznie (tel. 22 638 56 38) - ilość miejsc ograniczona.
 
Warsztat  treningowy: godz. 17:00-18:00 - cena 60,-zł, widownia 40zł
Specjalny  pokaz dla gości w SOTO: od godz. 19:00 - cena 40 zł


Serdecznie  zapraszamy!


Kamui & Kill Bill ( samurai fight )/かむゐ & キルビル (殺陣)