Autor Wątek: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt  (Przeczytany 30844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ederus

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:28:45 pm »
Turniej bardzo pro. Stoły spoko, misje i reg też, organizacyjnie wszystko klasa (pizza w niedzielę była awesome :smile: ). Wielkie podziękowania dla Łosia za przekimanie nas w piątek :smile:


Bitwy to tak:
1) Burak z Krakowa :wink: :wink: :wink:  z BA 12:10 dla Emana
2) Wałkarz z 3city i 17:6 dla Nathaniela :wink:
3) Kolega z chaosem 23:0 dla mnie
4) ARRR z wilkami na herosach 17:5 dla mnie
5) Afro z wilkami 10:10


Żałuję, że nie miałem pomalowanej armii trochę to odczułem po dodaniu dodatkowych punktów, ale musiała być w sumie jakaś kara za granie wilkami :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Nathaniel

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 20, 2010, 07:13:25 am »
ta dominacja z 9 znacznikami jest miodna btw
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline sokles

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 20, 2010, 07:18:35 am »
Jakby ktoś zapomniał to jestem i czekam na wiadomo co :cool:

Offline Raca

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 20, 2010, 07:29:55 am »
Nom turniej bardzo fajny, miejscowka spoko, tereny calkiem spoko, misje fajne w grze nie przeszkadzaly :wink:
No i co wazniejsze derby pomorza dla trojmiasta :wink:
 
Dobor przeciwnikow tylko mi troche nie wyszedl bo czulem sie jak na lokalu w 3city grajac 4 razy na 5 z naszymi :sad:
 
1 misja: Wojtek z Orkami: Kolega chyba nie gra orkami za czesto z tego co zrozumialem, dal mi za czesto lapac wagony na boki, 18+3 do 2 dla mnie
 
2 misja: Chomik Chris z Eldarami: pojechal mi lorda jak poszlem z nim na meska wymiane lordem w avatara, wmieszal jakis harlekinow, zrobil mi eldarska solowke 11 na 1, ten Avatar tchorzliwy sie teraz schowac powinien
Ogolnie niezla jatka a wyszlo 10-10 z niedobitkow
 
3 misja: Thurion SM: Zaczynalem, cala gra roztrzygnela sie o ja podjezdzam, Thurion podjezdza landkiem, ja wale z melt, landek do piachu, 2 termosy do piachu i liderka niezdana, po czym je odprowadzilem wiec dalo mi to taka przewage pomimo ze thurion nawet niezle probowal nie moglo skonczyc sie juz inaczej niz 20+3 do 0 dla mnie
 
4 misja: Jaro z Iron Handsami(SW) - recon niemal identyczna rozpa jak moja, ja mialem lorda za to Jaro lone wolfa i runka drugiego i paru wiecej greyow
Smiechy chichy przed gra ze bedziemy pod rogami stolu do siebie jechac ale jak co do czego po wystawieniu Jara wystawilem sie na przeciwko, przejelem inicjatywe chociaz ciagle nie wiem czy byl to dobry pomysl
Od drugiej tury jatka, szkoda ze lord sie potknal i do dziury wpadl :sad:
Zostali na koniec fangi po obu stronach i niestety jarowy jeden troops dostal sie do mojej strefy wiec 12+1 do 8 dla Jara
 
5 misja: Nathaniel z IG, anihilacja - wystawilem lorda i jednych greyow na srodku, natarlem do przodu
Tez niezla jatka, na szczescie sporo mnie dojechalo chociaz po pierwszej turze shootingu wygladalo to tak sobie, ale pozniej jeszcze udalo sie miec lucky hita w lemana z plazmami i go zniszyc rakieta na boku, ogolnie ostra wymiana argumentow ale troche mnie dojechalo i na koniec 16+1 do 4 dla mnie
 
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2010, 07:34:50 am wysłana przez Raca »

Offline Nathaniel

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 20, 2010, 08:27:37 am »
ale pozniej jeszcze udalo sie miec lucky hita w lemana z plazmami i go zniszyc rakieta na boku,

oj tam, oj tam ;)
zaden lucky, ja splewilem ze go tak ustawilem, a Ty dostrzegles szanse i "BUM!" :P
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Wołek

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 20, 2010, 09:12:15 am »
Turniej bardzo fajny. mioejscówka pro,tereny też dobre,pizza w niedziele blisko do sklepu i jedzenia. przeciwnicy fajni chociaż  nasz Pająk i trójmiejski Chris pokazali mi co to są rzuty ;D No ale tak się rzuca na północy  :badgrin:

Dzięki wielki za tak fajny turniej orgowie  :wink:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline sokles

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 20, 2010, 09:20:19 am »
Ty się Wołek ogarnij i dopłać za Waszego mastera bo narazie połowa wpłaty wpłynęła. Nie odpowiadanie na moje wiadomości Cie nie uratuje od komornika :razz:


Offtop off

Offline Wołek

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 20, 2010, 09:51:55 am »
Ty się Wołek ogarnij i dopłać za Waszego mastera bo narazie połowa wpłaty wpłynęła. Nie odpowiadanie na moje wiadomości Cie nie uratuje od komornika :razz:


Offtop off
mam czas;D
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Vladdi

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 20, 2010, 11:46:07 am »
Dzieki wszystkim za przybycie, ciesze sie za impreza wyszla calkiem niezle. Gratki dla zwyciezcow, Chris jak zwykle pożarl wszystkie chomiki, choc np Pajak z nidami rowniez zakrzywial czasoprzestrzen dzieki czemu bylo sporo "ooooow!" i "łaaaaał!" na turnieju. Jak tylko Szcur wrzuci mi linka ze zdjeciami ktore porobilem wkleje go tutaj. Pozdrawiam
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline afruniu

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 20, 2010, 01:52:16 pm »
siema,
bardzo dobrze się bawiłem!
gratulację dla zwycięzców oraz organizatorom za udaną imprezę.
ale od początku. ogromne podziękowania dla Łosia za wspaniałą gościnę. uczestnikom "beforka" na Łosia włościach: Arrrdianowi, Ederusowi, Wołkowi, Romkowi. Impreza godna synów Fenris  :biggrin:
miejscówka spoko. może jedynie brak prysznicy, ale to taki jedyny minusik. o terenach nic złego powiedzieć nie mogę. no i pizza w niedzielę to niezwykle miły akcent na sam koniec.
rozegrałem 5 ciekawych bitew. pozdrowienia dla przeciwników: Michała (o ile dobrze pamiętam), Romka, Nathaniela, Amittusa ora Ederusa.
nastawiłem się na BA/SW. za to dostałem (w kolejności) 2 x CSM (chyba wszystkie dostępne na turnieju), IG i na koniec 2 x SW.
niby 5 miejsce ("najlepszy nie z 3city" na turnieju  :wink: ), ale mam pewien niedosyt. w sumie TOP 4 szybko odskoczył, i do 4-tego Nathaniela miałem kilka ładnych pkt straty. coś tak nie do końca mi szło, nie tyle, co miałem jakiegoś wielkiego pecha (choć momentami może faktycznie nie najlepiej się kulało), a o tyle co przeciwnicy mieli szczęście (pierwszego dnia 2 razy przejęto mi inicjatywę, w tym raz z gwardią  :wink: ).
jedyne uwagi co do regu, to może dałbym większą ilość VP za obj.
nie zmienia to jednak faktu, iż bawiłem się świetnie (o co generalnie nie jest w moim przypadku aż tak trudno  :wink: ) a imprezę obiektywnie rzecz ujmując należy udać za udaną.
i jeszcze jedno na koniec. chyba mało kto to dostrzegł, ale warto wspomnieć o postawie Vladda. jeździ chłopak po tej całej Polsce, orze jak może te punkty  :wink: , a jednak w momencie, gdy na turniej ma żabi skok, to jednak jest w stanie wcielić się w rolę organizatora i sędziego, przedkładając pomoc chłopakom nad uciechę gry i zdobycze punktowe. bardzo pozytywnie.
narka
 
"There must be some kind of way out of here..."

Offline the best of IG

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 20, 2010, 01:59:28 pm »
Cóż, na wpisowe poszły 4 dychy, i do tego byłem ostatni ( lol, pierwszy turniej czterdziestkowy gdzie nie jestem przynajmniej w 3/4 stawki ), ale i tak było warto  :) . Choć może z perspektywy widzę, że trzeba było zagrać inną armią. Może i stracił bym jeszcze pkt. za WYSYWING, ale może i wyniki były by lepsze.

Sam turniej nam się całkiem ładnie udał - szczególnie pizza drugiego dnia mi przypadła do gustu  ;) . Choć nocne rozmowy z towarzystwem też były fajne.

Bitwy też były spoko, no, może oprócz faktu, ze na 5 bitew 5x trafiłem na marines ( 3x wilki, 1x bladych, i 1x chaos. I niech mi ktoś powie, ze SW i BA nie są przesadzeni. Najlepszy wynik miałem ostatecznie z lash-chaosem  :P ). No i misje - moge być nie obiektywny bo z natury grania gwardią nie lubię na znaczniki - ale jak dla mnie było za dużo misji z ich wykorzystaniem. Taka np. misja nr. 3 była by sporo fajniejsza gdyby obiekty zajmowało się przed ruchem, a nie po  :P .

Ale ogólnie i tak było super  :D . Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim - Jaro, Edrusowi, Asmodeanowi, Ammitusowi, Emanowi, Vladiemu,  klubowiczom, i wszystkim których ksywek nie pamietam.

Cytuj
Moja mini relacja z bitew:
- Wolek aka "Wałek"  :wink: z SW
- Ederus z SW
- Afro z SW
- Drops z BA
- Raca z SW
Nieźle, Prawie jak ja  :smile: . Jednak liczba wilków trochę się odcisnęła na turnieju.
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline moo88

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 20, 2010, 07:19:55 pm »
Nawiązując do tego co napisał afro.

Serdeczne dzięki Vladowi za poświęcenie i sędziowanie. Hip hip hurra.


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl

Offline moo88

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 29, 2010, 07:49:26 am »
http://rapidshare.com/#!download|460dt|438414667|fist_of_fury_-_koszalin_18-19.12.2010.rar|244052

galeryja z impry by Vlad


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl

Offline sokles

Odp: 18-19 grudzień 2010r. - Fists of Fury, Koszalin, Challenger, 1500pkt
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 07, 2011, 11:10:30 am »
Panowie najwyższa pora na kasiorkę :wink:

 

anything