trawa

Autor Wątek: Przepowiednie na 2011  (Przeczytany 7126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piekarz

Przepowiednie na 2011
« dnia: Styczeń 03, 2011, 07:04:05 pm »
Przepowiednie tego gościa wielokrotnie mnie zawiodły.
Kiedyś wielki konflikt przepowiadał i nic się nie spełniło. Liczyłem na wojnę atomową.  :doubt:
Zamieszczam tą wiadomość. Na początku 2012 zobaczymy gdzie miał rację.
Cytuj
- Panie Krzysztofie, jaki to będzie rok?
- Zły. Jeśli chodzi o trudności ekonomiczne, to kulminacyjny. To będzie najgorszy dołek. W ubiegłym roku mówiłem w "Pomorskiej”, że w 2011 r. kryzys w Polsce dopiero się objawi. Czy w obliczu cen paliwa to jest duży kryzys? No to będzie jeszcze gorzej. Od początku roku zacznie się pikowanie w dół, co bardzo zemści się na Tusku, który przestanie kontrolować opinię publiczną. Ludzie dopiero się zorientują, że wszystko się wali, a media popierające Tuska, bo tak jest, w porę się z tego wycofają. Tusk straci dobrą twarz w telewizji i od tego czasu PO zacznie szybko topnieć.

- I co, PO przegra parlamentarne wybory?
- W pełni nie przerżnie, ale będzie to spowodowane ogólnym skaleczeniem związanym z podziałem społeczeństwa na nazwiska Tusk - Kaczyński i wojną polsko-polską. Widzę te dwa nazwiska i znaczne osłabienie PO.

- A PSL?
- Zaskoczy wszystkich i w nowym parlamencie niemal zaniknie.

- Oj, to chyba niemożliwe, bo PSL ma swój stały i wierny elektorat.
- Tak będzie. PSL zaskoczy samo siebie.

- A SLD?
- Powinno w porę zmienić lidera, żeby to był facet z jajami. Taki, który umiałby je wyciągnąć z rozporka i pokazać ludziom. Nie ma miejsca na grzeczność, jak się PO z PiS bierze za łby. SLD traci na tym, że za mało trzyma ze starymi. Kojarzy mi się Oleksy - za mało ma posłuchu i to jest źle. Poza tym SLD ma dwóch liderów i oboje bez jaj - grzeczni i inteligentni, a w polityce o to nie chodzi.

- Jak się będą miały PJN i Ruch Poparcia Janusza Palikota?
- Dwie hybrydy przed wyborami zaczną tracić głosy. Tak naprawdę nie skupią wokół siebie wielu wyborców. Nie będą miały programów i coś mi się wydaje, że partia Palikota to taktyka PO. Alternatywa dla zbuntowanych w PO. Ale nie wyszło, bo stodoła już się pali.

- To co, PO będzie jednak rządzić?
- Wyniki wyborów PO i PiS będą zbliżone i obie partie będą się targować z małymi ugrupowaniami o głosy. To te przystawki będą rozdawać karty. Ministerstwa będą obsadzone ludźmi, którzy się nie będą liczyć.

- A co na światowym podwórku?
- I tu pozwolę sobie na dygresje. Pięć lat temu powiedziałem w "Pomorskiej”, że Unia Europejska się rozpadnie. Nie było jeszcze kryzysu, wszystko było ładnie i pięknie. Mówiłem, że rozpadnie się na trzy część i teraz słyszę, że kanclerz Angela Merkel proponuje zamrożenie budżetu do 2020 roku i podzielenie UE na dwie strefy. To pierwsza próba dzielenia UE. Rozpad potrwa jeszcze 1,5 roku. W tym roku w UE będzie bunt. To się zacznie w pierwszej dekadzie przyszłego roku. Polska będzie w złym położeniu - rynny, z których ciekło złoto, są puste. Idzie niebezpieczny czas. W poprzednich wyborach społeczeństwo było podzielone na części. Teraz też, ale jest już wyjałowione.

- No, to jeszcze jakieś dobre wieści?
- Wciąż mam wrażenie, że będzie wojna. Nie wybucha tylko dzięki Rosji. Tak czuję. A wojna to zyski i nie wiadomo, jak długo Rosja będzie pilnować spokoju.

- To może coś dobrego o pogodzie?

- Po ostrym akcencie przyjdzie jesienna pogoda. Zima będzie krótsza niż w zeszłym roku. I będzie powódź. Dwie powodzie albo w dwóch rejonach.

- Coś nas wstrząśnie? Jakiś wypadek, katastrofa, upadek samolotu?
- Straszny wypadek ze znanymi aktorami albo znanym aktorem. Głośno będzie o tym.

- O czymś jeszcze?
- Jak pani zapytała, to mi się skojarzyła królowa Anglii. Albo przyjedzie do Polski, albo się z nią coś stanie. Widzę starą królową Anglii.

- Coś się wydarzy?
- Bunty, zamieszki. To będzie taki rok w całej Europie. Pokłócą się wszyscy politycy.

- Jakieś afery?
- Pikowanie gospodarki w dół doprowadzi do tego, że wyjdą afery. Będzie coś z umowami. Z podpisywaniem przez rząd umów. Coś z podatkami od dużych marketów i o tym, gdzie one idą.

- Jak z kredytami?
- Złotówka się mocno osłabi i kto nie przewalutuje kredytu we frankach, będzie żałował. Nie pomogą interwencje rządu. Nie radzę brać kredytów, chyba że się jest idiotą. To będzie rok upominania się banków o swoje.

- Oj, żadnych dobrych wiadomości.
- Donald twierdzi, że jesteśmy zieloną wyspą, bo na razie farby jest pod dostatkiem. Będzie demolka ekonomiczna w kraju.

- A ożeni się pan w tym roku?
- Tak, ożenię się.

- A jak książka?
- Wyjdzie w styczniu. Już ma 400 stron, bogatą faktografię i kontrowersyjne treści.


Tutaj jeszcze dokładka.
Cytuj
1. Zatrzęsie się ziemia

Gdzieś na świecie zatrzęsie się ziemia. Ale to będzie trzęsienie największe z opisanych dotychczas. Zginie mnóstwo ludzi.

2. PO straci władzę

W wyborach parlamentarnych ten PiS, który znamy, zyska 23 proc. głosów. Ale tuż przed wyborami powstanie jeszcze PiS bis i na ten zagłosuje 7 proc. społeczeństwa. PO, po złym początku 2011 roku, straci poparcie i władzę, bo doczeka się tylko 26 proc. głosów. A głównym winnym za ten stan rzeczy będzie minister finansów.

Przeczytaj koniecznie: Rok 2011 będzie rokiem podwyżek. Zdrożeje wszystko: jedzenie, paliwo, prąd

3. PiS porządzi, nie sam

Po wyborach PiS i PiS bis z Kluzik-Rostkowską na czele będą w koalicji, ale i tak zabraknie im głosów do samodzielnego rządzenia. I oni, i PO będą potrzebować wsparcia mniejszych partii i o to poparcie będą ostro walczyć. Stabilnie więc nie będzie. Wygrają na tym koalicjanci. Niewykluczone, że rząd będzie się zmieniał w czasie trwania kadencji.

4. Kościół kontra rząd

Rząd uwikła się w konflikt z Kościołem. I wywoła go ten ostatni. Kościół będzie mocno działał we własnym interesie i to wznieci burzę społeczną.

5. Palikot poza Sejmem

Palikota nie będzie już w Sejmie. Premierem natomiast będzie ktoś z partii, która w koalicji będzie miała mniejszość. To będzie przehandlowane stanowisko.


6. PiS rośnie w siłę

PiS zacznie się ponownie jednoczyć. Nie wszyscy wrócą jak baranki do partii, ale przed wyborami partia będzie mocna. Nastąpi zmiana władzy w PiS i to będzie posunięcie taktyczne. Z tylnego siedzenia za sznurki będzie i tak pociągał Kaczyński. Jeszcze przed wyborami liderzy zmieniać się będą trzykrotnie.

7. EURO 2012 na dalszym planie

Mistrzosta Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 zejdą na dalszy plan w obliczu zagrożenia. Wcześniej wydarzy się coś takiego, że nie tylko Europa, ale też cały świat będą zajęte zupełnie innym problemem.

8. Z dala od kredytów

Ludzie, którzy mają kredyty w obcej walucie, odczują kryzys. Banki będą bardzo restrykcyjne wobec dłużników. W 2011 roku zrozumiemy, że mamy zapaść finansową, i to nie krótkotrwałą, ale zapowiadającą się na lata. Jeśli inwestować w walutę, to w dolary, bo wartość euro spadnie.

9. Spokojnie w pogodzie

W Polsce zima nie będzie trzymać tak długo, jak ubiegła. Wiosna przyjdzie szybciej, ale lato będzie deszczowe. Za to mniej będzie kataklizmów. Przed powodzią powinniśmy się uchronić.

10. Drogo, drogo, drogo

Mocno poszybują w górę ceny benzyny. W ogóle będzie to rok wielokrotnych podwyżek: zdrożeje energia, a za nią niemal wszystko.
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline TC

 • Moderator
 • Steward
 • *
 • Wiadomości: 6 015
 • Total likes: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Wylogowany
Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2011, 08:29:10 pm »
Poczekamy, zobaczymy, niektóre rzeczy raczej nie są jakieś trudne do przewidzenia (choćby to, że sytuacja ekonomiczna będzie nie najlepsza)... Trochę szkoda, że Jackowski nie zahaczył o kwestie koreańską...
P.S. Swoją drogą, pamięta ktoś może, co przewidywał Jackowski rok temu (założę się, że tego, co stało się 10.04.2010 Jackowski nie przewidział...)?
RIP Gildio...

Offline Radan

Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2011, 09:40:33 pm »
http://www.mmtrojmiasto.pl/blog/entry/4718/Przepowiednia+dla+Polski+na+2010+rok+-+czyli+jasnowidzenie+Krzysztofa+Jackowskiego.html

Jakoś niespecjalnie mu to wyszło.
Ktoś kojarzy, żeby pojawił się ten słup ognia w Iraku?

Offline orwellsky

Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2011, 08:30:05 pm »
W sumie wystarczy nieco uważniej śledzić co się dzieje na świecie żeby przewidzieć, że:

a) kryzys się pogłębi,
b) będzie konflikt na Bliskim Wschodzie,
ergo
c) ceny ropy pójdą w górę
ergo
d) ceny wszystkiego pójdą w górę,
ergo
e) ludzie się wnerwią i spadnie poparcie PO,
ergo
f) ludzie się wnerwią i do Sejmu wejdzie(wejdą) mniejsze, ale radykalne ugrupowania (JKM? PPP?)


Offline haael

 • Asesor
 • ******
 • Wiadomości: 9 996
 • Total likes: 4
 • Płeć: Mężczyzna
 • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2011, 11:48:35 pm »
O, świeże mięcho na forum.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline TC

 • Moderator
 • Steward
 • *
 • Wiadomości: 6 015
 • Total likes: 0
 • Płeć: Mężczyzna
 • Wylogowany
Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2011, 06:55:34 pm »
Cytuj
Koniec świata nastąpi już 21 maja 2011 roku?                                                     
                                                                                                                                                                                                           Znany amerykański kaznodzieja Harold Camping na falach   swojej radiostacji obwieścił, że koniec świata nastąpi dokładnie o   godz. 6 rano 21 maja 2011 roku - podaje portal kp.ru.                                     
  89-letni "prorok" nie zdradził wprawdzie, jak będzie wyglądać   apokalipsa, lecz stanowczo twierdzi, że przeżyje ją 2 proc. ludzi   zamieszkujących Ziemię.
  Co więcej na pewno wśród ocalałych znajdą się praktycznie wszyscy jego zwolennicy. A tych, jak donosi serwis kp.ru, z każdym dniem jest więcej. Początkowo proroctwa Campinga nie wywoływały żadnej reakcji, lecz obecnie można je obejrzeć na wielu amerykańskich kanałach telewizyjnych.
  Camping, niezwiązany z żadnym kościołem, twierdzi, że dokonał   nowatorskiej interpretacji Biblii. Pełni ona funkcję kalendarza   kosmicznego, który wyjaśnia, kiedy spełnią się różne jego przepowiednie.
  Camping, z wykształcenia inżynier, przekonuje, że jego proroctwa są   efektem dokładnej lektury Biblii, wyliczeń matematycznych, lecz   przemawiają również za nimi inne znaki np. data powstania państwa Izrael w 1948 roku.
  Mężczyzna z całą stanowczością twierdzi, że koniec świata nastąpi dokładnie 21 maja tego roku o godz. 6 rano.
  Zwolennicy kaznodziei jeżdżą od stanu do stanu, rozdają ulotki, zagadują   przechodniów, aby poinformować o zbliżającej się apokalipsie jak   największą liczbę osób. W niektórych stanach udało mi się wykupić   złowieszcze billboardy.

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/koniec-swiata-nastapi-juz-21-maja-2011-roku,1,4227555,wiadomosc.html
RIP Gildio...

Offline cancel

Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2011, 11:17:14 am »
kurde, matury kończę 20 maja po południu, ledwo zdążę to opić i już koniec świata :<
>===========O> JESTEM RAKIETA RAKIETA

Offline Twardowsky

Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2011, 02:30:41 pm »
Pogromca wdów i sierot

Offline Radan

Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2011, 09:10:16 pm »
I jak Wam minął Koniec Świata?

W Krakowie była wczoraj porządna burza, ale niestety coś nie wyszło i na burzy się skończyło.

Offline Wilk Stepowy

 • Starszy Gildii
 • *******
 • Wiadomości: 13 885
 • Total likes: 1
 • Płeć: Mężczyzna
 • wilk bez zębów
Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2011, 09:36:33 am »
I jak Wam minął Koniec Świata?

W Krakowie była wczoraj porządna burza, ale niestety coś nie wyszło i na burzy się skończyło.

U mnie tak samo (na Pomorzu).

W każdym razie możemy sobie pogratulować kolejnego przeżytego końca świata : ) Na bank jesteśmy "wybrańcami" lol

Offline Radan

Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 23, 2011, 02:27:32 pm »
Może to po prostu błąd w obliczeniach. Ponoć 2% ludzi miało przeżyć. A może tak naprawdę, to 2% ludzi miało podczas Końca Świata zginąć, kto wie...

Offline Twardowsky

Odp: Przepowiednie na 2011
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2011, 03:38:20 pm »
http://judgementday2011.com/

Cytuj
Saturday May 21st is just the start of the Apocalypse now that Jesus has returned to Earth.  Those left now face 5 months of torment during the End Times since they were not saved on Judgement Day 2011.  Are you disappointed by God’s decision not to save you in the Rapture?  Are you Ok with the fact that you will see the End of the World in just 5 short months?  Buy yourself a T-Shirt!  It’s a GREAT conversation starter, and will help you spread the word that the End of the World is coming soon.
Pogromca wdów i sierot

 

anything