Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Dekalog

(1/5) > >>

jax:
Z okazji debiutu tej serii na polskim rynku zakładam temat i zapraszam do wyrażania opinii na temat Dekalogu.
Ja już jestem po lekturze i w zasadzie jestem zadowolony - może ciut czuję niedosyt, że fabuła nie była tak złożona jak oczekwiałem.  Ale i tak było naprawdę nieźle.  Tom nabierze jeszcze rumieńców w kontekście kolejnych tomów, które choć są odrębnymi historiami dotyczą tego samego dokumentu.
Ale jak dla mnie wystarczy już tych serii z tajemniczymi testamenatmi, manuskryptami itp. - akurat 2 serie: Trzeci Testament i Dekalog wystarczą.  (choć jak się ukaże jakaś inna to pewnie i tak kupię  :roll: )

Zachęcam do kupna.  Zgodnie z oczekiwaniami nie jest to słabizna.

Na marginiesie: przy kupnie pytam się sprzedawcy jakie jest pierwsze przykazanie (bo zwyczajnie nie pamiętałem) - ten na to: 'chyba, nie zabijaj'  (i nie miał wcale na myśli przykazania z tego Dekalogu o którym traktuje ten komiks (bo w nim to rzeczywiście pierwsze przykazanie), ale ten 'zwykły', 'nasz' (chrześcijański)  :)  :) )

xionc:
Tu jest fajne 10 Przykazan Programisty C. Przykazania 4, 5 i 6 sa juz nieaktualne w javie... Czas plynie.  8)

jax:
taa, a chyba kiedyś się wypowiadałeś, że nie znasz się na informatyce..

xionc:
No - moze troszeczke klamalem...  :D

Doslownie pisalem, ze nie jestem informatykiem i to jest prawda.  8)

Aha - punkty drugi i trzeci tez w zasadzie wypadaja.  :o

mykupyku:

--- Cytat: "jax" ---
Na marginiesie: przy kupnie pytam się sprzedawcy jakie jest pierwsze przykazanie
--- Koniec cytatu ---



Nie będziesz kupował poza sklepem moim.


a wydawcy:

Nie będziesz miał innych wydawców przede mną.

:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej