Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - W40k

Fists of Fury

(1/3) > >>

ederus:
Pora zacząć wrzucać pierwsze pomysły :smile:  Mam mnóstwo wizji, chaos, DE, BT i chwilowo skłaniam się do templarów. Takie coś mi się wymyśliło

-Champion 140 re-roll to hit
-5 Terminators 255
2x assault cannon, tank hunters
-5 Terminators 255
2x assault cannon, tank hunters
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-Predator 85
heavy bolter sponsons
-Predator 85
heavy bolter sponsons
1500

Trudno mówić o finezji jakiejś, ale raczej ciekawsze to niż wilki czy BA :razz:  8 lascannonów, 4 plasmy, sporo pestek, termosy w HtH też dają radę. Zagram parę bitew zobaczę jak się sprawuje :smile:

Wołek:
ciekawsze niż wilki  :wink: no proszę edek :lol: Do tego jakie templarskie :biggrin:

ederus:
Wilki są głupie :razz:  Jak nimi gram to mam wrażenie, że oszukuję :lol:  Rozpiska może mało templarska, ale trudno templarami grać templarsko. Troopsy są w HtH marne,  termosy swoje kosztują, a na 1500 wszystkiego się nie da wystawić :sad:

Skark:
Ederum też kiminie w przrwach nad BT. I moim zdaniem warto pomyśleć nad marshalem w termosach z clawami. Bo trzeba pamiętać o target priority które dośc karcą tą armię.

ederus:
Masz na myśli marshala z clawami w dakka-termosach czy termosy też z clawami? Dosyć pokrętnie to napisałeś :wink:  Jakby wstawić command squadz assalt cannonami i marshalem to wychodzi wtedy 350pts z tego co pamiętam, czyli musiałbym wywalić 95pts. Może być przynajmniej słabo :???:  Chyba, że grać na jednych termosach strzelających, ale to musiałbym jeszcze pokombinować z rozpiską trochę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej