Autor Wątek: Erepublik!  (Przeczytany 2842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Retwe

Erepublik!
« dnia: Grudzień 13, 2009, 11:14:51 pm »
Zapraszam wszystkich do gry Erepublik (http://www.erepublik.com)

eRepublik to gra przeglądarkowa, której głównym aspektem jest światowa rywalizacja między państwami! O tak, tutaj spokojnie możemy zaatakować Niemcy, czy też Rosję. Możemy poszerzać granice, niestety do tego celu potrzebni są Polacy, bez których nasz kraj nie będzie silny. Niemcy w eRepublik są naszym wrogiem od samego początku. Udało im się nas podbić (gdy gra startowała), jednak po ciężkiej walce i dzięki udanemu przewrotowi politycznemu odzyskaliśmy utracone tereny (przy okazji skutecznie zepsuliśmy Niemcom walutę, drukując bilion marek, po czym nie mogą otrząsnąć się do dziś). Teraz boją się każdego przyrostu obywateli w naszych granicach, a ePolska zajmuje 7 miejsce na świecie! Aby dołączyć do gry, najlepiej skorzystać z poniższego linka:

http://www.erepublik.com

Pierwszych kilka dni jest naprawde nudnych. Ale już 6 dnia możesz walczyć i decydować o przyszłoścy kraju.

Zachęcam do uczestniczenia w życiu ePolski:
Irc: #erepublik.pl w sieci Quakenet

Serdecznie zachęcam wszystkich do zostania obywatelem ePolski. Jeżeli będziecie mięli jakiekolwiek pytania, to piszcie do mnie!

Pozdrawiam i do zobaczenia!

I już nie ma referrera :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 11:52:46 am wysłana przez Gambit »

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Erepublik!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2009, 06:55:32 am »
Sprytnie ukryty link referencyjny... Ale co tam - i tak nikt tego nie moderuje. I nikt tego nie klika. Zieeeeew! A z gier przeglądarkowych to tylko Quake Live.

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Erepublik!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2009, 12:06:14 pm »
Ja się z ciekawości zarejestrowałem. Gra jest trochę inna niż popularne gry przeglądarkowe, nie będę się rozpisywał, bo kolega wyżej dobrze to zrobił ;)

Czuję że ta gra podsyca nienawiść między narodami, fajnie się ogląda mapę świata z rezultatami ekspansji poszczególnych państw, Brazylia podbiła Peru i Wenezuelę, USA coś tam kombinuje na Pacyfiku, a Hiszpanie przeszli Pireneje. Polska cały czas coś tam z Niemcami próbuje, są partie polityczne, prezydent. Może być ciekawe

@Coen, nietrafione porównanie z Quake Live, bo nie porównuje się rzeczy nieporównywalnych

Offline valentine69

Odp: Erepublik!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2009, 09:43:32 pm »
A z gier przeglądarkowych to tylko Quake Live.

I prawidłowo 8), takie gry w kliknij i nie wchodz za cały dzień troszke nuża co nie?XD...i mówi to osoba która na plemionach gra od 1.5 roku na jednym świecie  :badgrin:
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline wego

Odp: Erepublik!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2010, 09:59:36 pm »
Aby nie zakładać nowego wątku odświeżam ten.

Gram w tą grę już kilka miesięcy i osobom które jeszcze w nią nie grały polecam spróbować. Przez te kilka miesięcy wiele się wydarzyło i zmieniło w erepublik. Gra jest ciekawa i przy dokładniejszym poznaniu potrafi wciągnąć a  do tego można poznać wiele nowych osób (organizowane są nawet zloty graczy).
Ponieważ autor tego wątku zakończył już grę to osoby zainteresowane zachęcam do skorzystania z mojego linku, dzięki czemu będę mógł wam pomóc przebrnąć przez  początkową fazę gry i objaśnić tajniki gry:
 
   http://www.erepublik.com
 
ktoś tu jest uparty z tymi referrerami... -k.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 10:58:55 pm wysłana przez kort »

HaaYaargh

  • Gość
Odp: Erepublik!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2010, 06:23:00 pm »
Ciekawy jestem jak się potoczyły losy świata, bo kiedyś grałem w to namiętnie. Ale raczej nie zaryzykuje wejścia, bo mnie wciągnie i znowu będę wstawał o 6 rano by cośtamkliknąć.

 

anything