Autor Wątek: Broń pancerna  (Przeczytany 36421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gucio/Wojomir

Broń pancerna
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 05, 2006, 09:52:31 pm »
O nie tylko nie to :/ konie lepsze :P

Offline Roland

Broń pancerna
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 08, 2006, 02:06:44 pm »
sorry ale...
po co się wypowiadasz na tematach nie wnosząc nic do niego
jeśli Ja nie jestem w temacie to się nie wypowiadam
a nie pisze byle co, vyle tylko nastukac sobie posty
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Szczur

Broń pancerna
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 08, 2006, 11:34:15 pm »
Cytat: "Tancred_de_Beauville"
Wiem, że zdobyli dwie albo nawet trzy Pantery (nazwali je Pudel, Magda i hmm... o ile ta trzecia też istniała), zdobyli Hetzera którego przezwali Chwat (szkoda, że komuniści, po wyjęciu go z pod gruzów Poczty pocieli go na złom), zdobyto kilka transporterów opancerzonych Sdkfz.251 oraz zaimprowizowano jeden pojazd na bazie Chewroleta - całkiem udanego Kubusia.


Ponoć na ul. Grójeckiej został zdobyty przez kompanię "Gustaw" Panzer IV. Pantery zdobyto dwie (pierwsza nazywała się początkowo Pudel, potem Magda, druga była bez nazwy).

Cytat: "Tancred_de_Beauville"
Drugie pytanie będzie z trochę innej strony, mianowicie chodzi o prawie 200 tonowego Mausa. Niektórzy twierdzą, że został użyty, w okolicach Berlina.


Nie ma udokumentowanych źródeł na to. Trudno byłoby im go dostarczyć gdzieś dalej z fabryki bez rozmontowania ;)
A pojazdowi z uwagi na ilość amunicji i walory, trudno byłoby zatrzymać jakąkolwiek formację.
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

 

anything