Autor Wątek: One Piece  (Przeczytany 14405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: One Piece
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 17, 2010, 08:42:34 am »
Zacząłem kiedyś czytać trochę mangę, ale nie wciągnęła mnie. Na początku wszystko wyglądało podobnie. Przypływali na wyspę, tłuki jakiegoś pirata, brali kogoś z tej wyspy do załogi i płynęli dalej. Znajomy twierdzi, że dopiero teraz zrobiła się ciekawa po tym jak
Spoiler: pokaż
 zostali rozdzieleni przez pewnego pirata, Ace zginął w egzekucji, a załoga ponownie spotyka się po dwóch latach treningu
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2010, 09:27:18 am wysłana przez Hollow »

Offline Jackal

Odp: One Piece
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2010, 09:18:57 am »
Zacząłem kiedyś czytać trochę mangę, ale nie wciągnęła mnie. Na początku wszystko wyglądało podobnie. Przypływali na wyspę, tłuki jakiegoś pirata, brali kogoś z tej wyspy do załogi i płynęli dalej. Znajomy twierdzi, że dopiero teraz zrobiła się ciekawa po tym jak
Tak jak mówisz jest taki schemat, gdyby nie jedno olbrzymi ale.
Otóż każda wyspa jest specyficzna itd. Nowe zdolności ludzi. No i co nie która wyspa odkrywa kawałki wielkiej tajemnicy i jeden z miliona wątków.
I powiem a pro po do tego co napisałeś, że to prawda a dokładniej od świetnej walki ace z czarno-brodym wszystko ma fenomenalny rozmach. Szczególnie moment rozdzielenia załogi świetnie to wyglądać w anime polecam odcinki:
325    The Most Evil Ability! Blackbeard`s Darkness Attacks Ace (wspominana walka ace z czarno brodym)
403    Another Strong Enemy Appears! Broadaxe-Wielding Sentomaru    
404    Admiral Kizaru`s Fierce Attack. The Straw Hat Crew`s Desperate Situation!
405    Disappearing Crewmates - The Final Day of the Straw Hat Crew
I po tych odcinkach albo się kocha one piece albo nienawidzi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2010, 09:22:27 am wysłana przez Jackal »