trawa

Autor Wątek: ZjAva II - 12-13 lutego 2011  (Przeczytany 3143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Volthar

ZjAva II - 12-13 lutego 2011
« dnia: Grudzień 21, 2010, 05:16:25 pm »
Zapraszamy wszystkich na stronę ZjAvy II - http://www.zjava.pl - drugiej edycji warszawskiego minikonwentu odbywającego się w dniach 12-13 lutego 2011. 

Karcianki, turnieje, LARPY, planszówki, konkursy, RPG. Wszystko dla prawdziwych fanów zabawy "bez prądu"!

Offline Jade Elenne

Odp: ZjAva II - 12-13 lutego 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2011, 05:25:17 pm »
Jesteśmy w trakcie gromadzenia atrakcji na Zimową Jazdę Avangardową. Jeśli chcesz poprowadzić na zjAvie prelekcję, konkurs, turniej karciankowy lub planszówkowy, sesję RPG albo LARP-a, zgłoś się tutaj.

Propozycje punktów programu można nadsyłać do końca stycznia.

Offline Volthar

Odp: ZjAva II - 12-13 lutego 2011
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:07:41 pm »
Kilka nowości...

Wzbogaciliśmy stronę o dział FAQ dla osób, które nie bywały dotąd na konwentach, w zakładce LARPowej działu ATRAKCJE pojawiło się info o zjAvowej nowince: Dyżurnym LARPomistrzu, w zakładce Karcianki, przekazujemy wieści rozsyłane przez królewskich gońców dotyczące turnieju Szlacheckiej Gry Karcianej VETO!
Jest nam również miło poinformować, że do grona naszych Patronów dołączył video blog GryFabularne.tv, serwis fabularny.net, serwis Bestiariusz.pl, oraz serwis Valkiria.

ZjAva coraz bliżej, mamy dla Was przygotowanych więcej wieści, które pojawią się wkrótce.

Offline Volthar

Odp: ZjAva II - 12-13 lutego 2011
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2011, 10:55:29 pm »
Pub Konwentowy, planszówki, Doom Trooper i CONquista

Mamy dla Was kolejne informacje, a z każdym dniem będzie ich przybywać:
- oficjalnym pubem konwentowym został BarRock
- po raz kolejny dzięki niesamowitym ludziom z Klubu Twierdza na zjAvie pojawi się mnóstwo planszówek, które wraz z planszami dostarczonymi przez sieć sklepów Graal utworzą naprawdę duży GamesRoom. Wkrótce lista dostępnych gier i szersze info o Klubie Twierdza, do którego gorąco zapraszamy!
- Kolejnym, ale bynajmniej nie ostatnim, turniejem karcianym zjAvy będzie Doom Trooper – ta gra wciąż żyje własnym życiem!
- Chcielibyśmy również zaprosić na odbywający się niedługo (28-30 stycznia) w Olsztynie konwent CONquista. Można rozgrzać się przed zjAvą :)

Planszówkowa klasyka i paragrafówki.

Dziś informacja dla wszystkich tych, którzy wychowywali się na grach wydawnictwa Encore oraz grach paragrafowych.

Pamiętacie strategiczno-ekonomiczną planszówkę Gwiezdny Kupiec (Star Trader) przy której z pewnością całkiem sporo z Was spędziło niegdyś długie godziny dokonując międzyplanetarnych transakcji? W trakcie zjAvy II będzie można wziąć udział w playtestach powstającej reedycji tej gry: Star Trader 3000, zmodernizowanej pod kątem dzisiejszych standardów. W 100% grywalny prototyp gry udostępni Sharp Shark Games, będzie można zagrać, podzielić się uwagami i wziąć udział w rozgrywce turniejowej. Zapraszamy.

Natomiast druga informacja skierowana jest dla fanów paragrafówek oraz osób nie mających wcześniej styczności z gamebookami takimi jak Wehikuł czasu, Dreszcz, Wojownik autostrady czy Samotny wilk. Dzięki Wydawnictwu Wielokrotnego Wyboru część naszych uczestników będzie miała możliwość otrzymania drukowanego egzemplarza magazynu Masz Wybór poświęconego gamebookom, oraz wygrania płyt z książkami wydawnictwa w wersji elektronicznej. Gamebooki to mnóstwo zabawy, przekonajcie się sami!

Offline Volthar

Odp: ZjAva II - 12-13 lutego 2011
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2011, 10:58:15 pm »
Na stronie ZjAvy zapraszamy do przeglądania działu ATRAKCJE, który znacznie się rozrósł i zawiera już lwią część programu konwentu. Na dniach podamy informacje o LARPach i Games Roomie. Trwa potwierdzanie ramówki, pełen rozkład godzinowy udostępnimy tuż po nadchodzącym weekendzie!

Offline Volthar

Odp: ZjAva II - 12-13 lutego 2011
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2011, 12:41:37 am »
Start akcji „ZjAvy z Warszawy” !

ZjAva pojawia się nagle, błyskawicznie i bez ostrzeżenia. Czasem zaskakuje i wabi. Pomóż zjAvom opanować Warszawę! Jesteś zainteresowany konwentem i chcesz poinformować o nim więcej osób? Powieś plakat zjAvy w szkole, na uczelni lub w innym legalnym miejscu w którym ktoś go zauważy! Drugi plakat dostaniesz dla siebie! Chcesz pomóc? Wyślij na xaric@ava.waw.pl maila o tytule PLAKAT ZJAVA i napisz gdzie chcesz umieścić plakat. Plakaty rozdajemy w środę – napisz i dowiedz się gdzie!

Kilka nowinek

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołączyły firmy Trefl i Q-Workshop.
Zachęcamy do jak najwcześniejszego pojawiania się na zjAvie II! Akredytacja czekać będzie na was od 8.00 w sobotę. Pierwszych 100 uczestników otrzyma egzemplarz magazynu Masz Wybór w prezencie od Wydawnictwa Wolnego Wyboru!
Pośród konwentowych nagród znajdzie się 5 pokaźnych zniżkowych voucherów na fantastyczne obozy Biura Turystyki Aktywnej Kompas, oraz – informacja ważna nie tylko dla rodziców planujących wakacje swoim pociechom – będzie też można osobiście zapoznać się z ofertą Biura i zadać pytania. Dziękujemy sponsorom i zapraszamy!
Godzinowa rozpiska atrakcji do pobrania już dzisiejszej nocy!

Offline Volthar

Odp: ZjAva II - 12-13 lutego 2011
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2011, 02:50:10 pm »
170 planszówek w Games Roomie!

W dziale Games Room opublikowaliśmy właśnie listę dostępnych gier. Zapraszamy do przeglądania i planowania swoich planszowych podbojów!

 

anything