trawa

Autor Wątek: Shadows of Łódź - drama cykliczna w realiach Wampira: Reqiem  (Przeczytany 3315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nurgling

Shadows of Łódź - drama cykliczna w realiach Wampira: Reqiem
« dnia: Grudzień 28, 2010, 08:47:31 pm »
Ósmego stycznia 2011 rusza pierwsza odsłona cyklicznego LARPa  osadzonego w realiach Wampira: Reqiem pod nazwą Shadows of Łódź.
Każdego miesiąca odbędzie się przynajmniej jedna odsłona.

Drama odbywać się będzie w siedzibie Łódzkiego Klubu Miłośników Fantastyki KAPITUŁA mieszczącej się na ulicy Moniuszki 4a.

O godz. 14.00 zapraszamy na prelekcję przedstawiającą mechanikę larpową Mind's Eye Theatre.
O godz. 16.00 rozpoczynamy dramę, która potrwa do 20.30.

Zgłoszenia postaci do pierwszej osłony prosimy przesyłać do 30 grudnia 2010 na adres ralindel[at]gmail.com. Powinny zawierać konspekt postaci, jej historię oraz statystyki (w formacie doc).

Larp jest częścią ogólnopolskiej inicjatywy pod wspólną nazwą Shadows of Poland zapoczątkowanej przez Toruńską Grupę LARPową DOPPELGANGER.

Zapraszamy na FORUM Shadows of Łódź, które odpowie na większą ilość pytań.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 10:35:35 pm wysłana przez Nurgling »

Offline Nurgling

Odp: Shadows of Łódź - drama cykliczna w realiach Wampira: Reqiem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2011, 09:26:59 am »
Wiadomo już oficjalnie - trzech członków zgromadzenia Invictus zostało zamordowanych, podobnie jak najstarszy przedstawiciel Kartian - Łódź straciła czterech członków rady. Sprawa nie zdążyła jeszcze ucichnąć, gdy Issur Lewim, Książe Łodzi uformował nową radę, w której znalazło się miejsce dla dwóch Kartian, dwóch przedstawicieli Invictus i łódzkiego Biskupa Lancea Sanctum, Wiktora Sorokina. Czy jednak nowa starszyzna jest bezp...ieczna? Czy może to jeden z jej członków spowodował całe to zamieszanie? Podczas gdy część Spokrewnionych poświęca się bezgranicznie urokom polityki, pozostali są aktywnie zaangażowani w poszukiwanie miejsc mocy, które przesunęły się wraz z Nowym Rokiem. Upokorzeni Ordo Dracul szukają w nich sposobu na powrót do siły, Wiedźmy starają się umocnić nieco rozchwianą pozycję, podczas gdy Biskup Lancea spokojnie obserwuje ruchy swoich przeciwników wiedząc, że w nadchodzącej partii ma on sporą przewagę. Kolejna karta w dziejach łódzkich nieumarłych zostanie odkryta już 23 stycznia. Co przyniesie nadchodzące spotkanie?

Zgłoszenia postaci (kompletne, koncept, karta i cele postaci) przyjmujemy tylko do 23:59 dnia 16.01.2011 - wszelkie zgłoszenia otrzymane po tym terminie traktować będziemy jako zgłoszenia na odsłonę 20.02.2011. Dla przypomnienia, e-maile ze zgłoszeniami wysyłamy na adres ralindel[at]gmail.com z dopiskiem LARP w tytule wiadomości.

Offline Nurgling

Odp: Shadows of Łódź - drama cykliczna w realiach Wampira: Reqiem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:42:21 am »
Issur nie żyje. Starsi twierdzą, że wpadł w szał i rzucił się na Łukasza Konte, jednak czy faktycznie tak się stało? I kto właściwie zgładził Księcia? Zamachowcy odpowiedzialni za zabójstwo części rady wciąż pozostają nieznani, a nowa starszyzna i przewodzący jej Narcisse nie wydają się zbytnio zaangażowani w poszukiwania winnych. Issur wskazał rzekomo dwójkę Gangreli, może stanął także twarzą w twarz z zabójcą? Czemu Invictus i Kartianie mówią nagle jednym głosem? Czy to możliwe, że miasto znalazło się pod wpływem agenta tajemniczej organizacji znanej tylko jako VII?
Wiedźmy przez dwa tygodnie grzebały w Bibliotece Scheiblera. Jakie sekrety w niej odkryły? Czy jej magiczna zawartość nie stanowi zagrożenia dla pozostałych dwóch okultystycznych zgromadzeń? Czy Narcisse utrzyma w mocy decyzję Issura co do dostępu do biblioteki? W czyich rękach znajdą się magiczne nexusy, o które zabiega tak wielu?


20 lutego 2011 o godzinie 16 rusza trzecia odsłona dramy cyklicznej Shadows of Łódź: Requiem. Jednocześnie informujemy, że zapisy na tę odsłonę LARPa przyjmujemy do godziny 23:59 6 lutego 2011 z przyczyn obiektywnych (urlop Narratora) wszelkie zgłoszenia otrzymane po tym terminie, traktować będziemy jako zgłoszenia na czwartą odsłonę, w marcu 2011. Dla przypomnienia, e-maile ze zgłoszeniami wysyłamy na adres ralindel[at]gmail.com z dopiskiem LARP w tytule wiadomości.