Autor Wątek: "Rozbitkowie czasu"  (Przeczytany 8385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
"Rozbitkowie czasu"
« dnia: Styczeń 04, 2011, 10:13:18 pm »
Fenomenalny komiks. Niesłychana gra wyobraźni, w której reguły i granice wyznaczają rysunki genialnego Gillona. Sugestywny sposób opowiadania, powstający na jakimś przedziwnym styku nowofalowego dystansu i – takie nawiedziło mnie wrażenie -  hipnotycznego oddania się autorów tokowi narracji. Dzieło pełne niejednoznacznych, prowokacyjnych, onirycznych i poetyckich akcentów.
Czytałem "Rozbitków czasu" bardzo wolno, rozsmakowując się w kolejnych planszach.
Chyba żadnego komiksu nie będę wyglądał tak, jak drugiego integrala serii. Mam nadzieję, że Egmont podoła...

Offline ljc

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2011, 04:49:39 pm »
po pierwszych kilkunastu wyrazach, sprawdziłem, czy nie mylę tytułu - ale nie, nie mylę, ale i tak czytaliśmy dwa różne komiksy - ten mój był był tak drętwie nudny, że skończyłem go w bólach jedynie w ramach adwentowych umartwiań...
tamtam!

Offline graves

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2011, 05:28:08 pm »
po pierwszych kilkunastu wyrazach, sprawdziłem, czy nie mylę tytułu - ale nie, nie mylę, ale i tak czytaliśmy dwa różne komiksy - ten mój był był tak drętwie nudny, że skończyłem go w bólach jedynie w ramach adwentowych umartwiań...
Kwestia gustu. Mnie sie również podobał.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Piniooo

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2011, 06:02:01 pm »
Dla mnie to była katorga. Superinteligentne szczury to nie dla mnie. W tym komiksie akcja zmieniała się kilka razy na planszę zupełnie bez sensu, taki misz masz. Nie polecam.

Offline Rzenio

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2011, 06:34:20 pm »
Taa... a ja pamiętam, że jak (za dawnych dobrych czasów) ukazał się Komiks-Fantastyka z z pierwszym tomem Rozbitków to wszyscy myśleli, że to kolejny Funky... Ciekawe dlaczego:) 
http://protektorzy.blogspot.com - kolejna seria, która odmieni rynek polskiego komiksu:)

Offline piotrassss

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2015, 09:00:38 am »
A może ktoś jednak rozważy kontynuację ?

Offline misiokles

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2015, 09:08:48 am »
Taurus parę miesięcy temu rozważał. Ale nie wiadomo czy dalej rozważa, czy odpuścił.

Offline DarekŻory

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2015, 10:31:20 am »
Jeżeli już, to najszybciej 2016. Też bym chciał kontynuacji.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2021, 10:01:07 am »
Scream Comics zapowiedział wznowienie i dokończenie.
Kupuję!
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline gietsko

Odp: "Rozbitkowie czasu"
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2023, 10:03:20 am »
Mocny komiks, z pewnymi wadami.






____________________________
https://pbgconsulting.pl/o-nas