trawa

Autor Wątek: Ranking Ligi - ankieta  (Przeczytany 31781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Ranking Ligi - ankieta
« dnia: Styczeń 07, 2011, 08:36:44 am »
Ranking Ligi nie dziala juz dosyc sporo czasu, natomiast zainteresowanie tym tematem jest, moim skromnym zdaniem, dosyc niewielkie. Tak wiec chcialem, zebyscie podzielili sie swoimi przemysleniami na ten temat. Prosze o glosowanie i byc moze pare dodatkowych slow.
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2011, 09:41:32 am wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline sokles

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2011, 08:43:43 am »
Zaglądam sporadycznie, bardziej z ciekawości, jak wyglądają przetasowania na topowych miejscach. Oczywiście jest to bezpośrednio związane z tym że gram raz na ruski rok i jestem w rankingu gdzieś koło top500 :lol: jakbym więcej grał i był wyżej to bym pewnie częściej zerkał i analizował.

Offline Miły

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2011, 08:46:40 am »
Emanie, moim skromnym zdaniem nie ma burzy, krzykow i palenia misiow na stosach bo wiemy jak bardzo MiSiU jest zajety no i Inqi pisal ze sie broni czy pisze cosik tam :smile:
Wiec nikt (oprocz mnie i Vlada) nie naciska z czystej wyrozumialosci. Nie zabardzo pomoge bo nie mam IT zdolnosci (choc myslalem nad dzwignieciem tego w HTML'u jako rozwiazanie posrednie)
No ale ankieta chyba pokaze ze ludu chce rankingu :smile:
M

Offline Eman

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2011, 08:51:58 am »
Heyka !!!
Emanie, moim skromnym zdaniem nie ma burzy, krzykow i palenia misiow na stosach bo wiemy jak bardzo MiSiU jest zajety no i Inqi pisal ze sie broni czy pisze cosik tam :smile:
Wiec nikt (oprocz mnie i Vlada) nie naciska z czystej wyrozumialosci.
Lud byc moze chce rankingu, a byc moze nie. Ale ten mityczno-mistyczny "lud" jakos tak nie pali sie do pomocy. Nie widac nikogo nowego, kto chcialby zajac sie chocby w minimalnym stopniu Liga. Odzew w sprawie pomocy przy Rankingu, nie liczac "wiekowego" i rownie jak MiSiU zajetego Homeiniego, jest ZEROWY.
Takze moim skromnym zdaniem nie jest to ani dobre, ani zdrowe, ani nie wrozy zbyt dobrze dla Ligi ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Iron Jaro

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2011, 09:28:44 am »
Fajnie jest móc zajrzeć na forum ligowe i zobaczyć ranking ale jak będzie uaktualniany co 3 miesiące to tez nie będzie tragedii.
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Raca

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 07, 2011, 09:41:44 am »
Ja zagladam i zawsze zagladalem czesto odkad zaczalem grac, obojetnie czy tak jak teraz gdzies tam jestem okolo topu czy jak oscylowalem zaczynajac kolo 30 miejsca, zawsze milo jak po turnieju te punkciki tam skacza ;)
Mysle ze zalezy zdecydowanej wiekszosci, a problemem jest ze nie ma wsrod nas za duzo osob znajacych php ktore moglyby sie tym zajac
Ja np php znam wmiare ale obecnie mam zero wolnego czasu wiec sie nie zglaszam bo i tak nie bede mial kiedy sie tym zajac wiec progres bylby zaden

Offline Miły

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2011, 09:51:41 am »
No i ralizacja noworocznych postanowien byc +1 oczko wyzej w rankingu niz rok temu jest bardzo wazna!  :biggrin:

Wiele osob pewnie napisze ze nie gra dla punktow ale zdrowa rywalizacja dodaje sporo naszemu hobby. A ranking jest tego uwidocznieniem. Dodatkowo mozna zobaczyc trendy, frekfencje, zacietosc graczy itd, juz nie wspominajac calej masy informacji niezbednej Kapitanowi do ETC (chocby wyboru best 5) no i naprzyklad ulozenie regu pod kontem rozbicia mocnych zespolow i wymieszania ludzi/balansu (tak jak np rok temu na DMW) bedzie raczej niemozliwe.

M

Offline afruniu

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:12:55 am »
ranking stał się, o ile nie był już wcześniej, dość istotnym elementem funkcjonowania środowiska WH40k w Polsce.
forma, w jakiej obecnie działa (czy też działał), jest optymalna. można na bieżąco śledzić przebieg współzawodnictwa.
odwrót od tego byłby krokiem wstecz. niemniej jednak mam kompletnie lajtowe podejście do kwestii reanimacji rankingu.
sam wiem co to znaczy, jak człowieka dorosłość dopada. dobrze by było, by jakiś "młody wilk" pałeczkę przejął. żadna kandydatura do głowy mi nie przychodzi, pewnikiem człowiek, który się zgłosi, będzie miał spore szanse na młotka  :wink:
niestety, jestem humanistą z wykształcenia. nie ogarniam do końca własnej komórki, nie wspominając o tym, że nawet nie wiem, co to te php, czy inne jakieś pieprzoty...
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline sokles

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:23:25 am »
Ale tak Panowie między nami trzeba sobie powiedziec prosto w oczy - argumenty w stylu nie mam czasu i nie umiem są niestety z dupy. Trzeba uczciwie napisać nie chce mi się, a nie jakieś farmazony. Skoro Misiu, gość na etacie i z dwójką dzieci czas miał, a do tego budowlaniec czyli niewątpliwie informatykę ma w małym paluchu no to helloł...


Oczywiście, że niektórzy mają więcej czasu a niektórzy mniej, niektórzy se z tym lóźniej by poradzili inni mniej ale nie zmienia to faktu że pitolenie jest pitoleniem.

Offline afruniu

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:32:28 am »
sokles, przetrzyj sobie trochę mocniej te swoją kulę, bo sam pitolić zaczynasz.
przez listopad i grudzień miałem 2 czy 3 wolne soboty.
fakt faktem, jesteś skarbnikiem, i możesz się śmiało w tej sytuacji tym zasłonić. ale nie masz absolutnie prawa, nie posiadając kompletnie żadnej wiedzy, do stawiania takich tez, jak powyżej.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:34:03 am »
Heyka !!!
Ale tak Panowie między nami trzeba sobie powiedziec prosto w oczy - argumenty w stylu nie mam czasu i nie umiem są niestety z dupy. Trzeba uczciwie napisać nie chce mi się, a nie jakieś farmazony. Skoro Misiu, gość na etacie i z dwójką dzieci czas miał, a do tego budowlaniec czyli niewątpliwie informatykę ma w małym paluchu no to helloł...


Oczywiście, że niektórzy mają więcej czasu a niektórzy mniej, niektórzy se z tym lóźniej by poradzili inni mniej ale nie zmienia to faktu że pitolenie jest pitoleniem.
Normalnie Sokles tak dobrze prawi z tej kanapy, ze masakra  :biggrin:
PHP to nie fizyka kwantowa, czy tam asembler na P4080 - da sie to opanowac w skonczonym czasie, jest pelno tutoriali, ktore prowadza doslownie za raczke. Trzeba tylko chciec i miec troche wolnego czasu ...
Oczywiscie bron Imperatorze nie pije tutaj do "starych dziadow", ktorzy maja na glowie prace, rodzine itd. Ale raczej do "mlodych gniewnych", ktorych niestety kompletnie nie widac ... ale cush ... moze to po prostu takie czasy nastaly ....
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 10:37:43 am wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:37:54 am »
Fajnie jest móc zajrzeć na forum ligowe i zobaczyć ranking ale jak będzie uaktualniany co 3 miesiące to tez nie będzie tragedii.

Ale tu nie chodzi o aktualizacje trzy miesięczne. Wszystko jest zrobione tak fajnie że z aktualizacja mi problemu niema.
Potrzebna jest osoba która będzie czuwała nad rankingiem, w sytuacji kiedy pojawią się spore problemy.

Offline Eman

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:41:11 am »
Heyka !!!
Ale tu nie chodzi o aktualizacje trzy miesięczne. Wszystko jest zrobione tak fajnie że z aktualizacja mi problemu niema.
Potrzebna jest osoba która będzie czuwała nad rankingiem, w sytuacji kiedy pojawią się spore problemy.
Osoba, ktora raz na sezon zrobi update liczenia rankingu, doda nowy rok przy zglaszaniu turniejow i zrobi tym podobne drobne rzeczy.
ALE gdyby znalazl sie ktos naprawde chetny, do zaangazowania sie w sprawe Rankingu, to mozna by zrobic o wiele wiecej rzeczy. Dla przykladu - wydobycie z Sedziowki danych dotyczacych tego, kto z kim gral, jakimi armiami i tak dalej to sprawa trywialna (te dane juz tam sa :wink: ), wiec mozna by np. zrobic cos na ksztalt BattleNetu - z osobistymi statystykami kazdego gracze vs dowolny inny gracz, czy vs konkretna armia, z osobitym performancem na danym typie turnieju, czy w danym miescie. I tak dalej i tak dalej ... Mozliwosci sa ogromne, tylko musi sie znalezc ktos, kto bedzie chetny do pracy ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline afruniu

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:42:23 am »
Ale tu nie chodzi o aktualizacje trzy miesięczne. Wszystko jest zrobione tak fajnie że z aktualizacja mi problemu niema.
Potrzebna jest osoba która będzie czuwała nad rankingiem, w sytuacji kiedy pojawią się spore problemy.
a na czym te problemy mają polegać? no i cóż prócz radzeniem sobie z tymi problemami taka osoba miała by robić?
z tego co rozumiem, to aktualizacja odbywa się automatem.
poza tym, problem z rankingiem to właśnie mamy, ale nie radzimy sobie :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Nathaniel

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:43:02 am »
Ranking w tej formie byl naprawde pr0 - kto chcial to sobie ogladal, kto nie chcial to zlewal. Dla kazdego cos milego.
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall