trawa

Autor Wątek: Ranking Ligi - ankieta  (Przeczytany 31864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 07, 2011, 04:44:53 pm »
Pryznam ze rowniez jestem w stanie bulic jakas zrzute komus kto trzymalby ranking za jaja. Ale nie sadze by udala sie proba zformalizowania takiego wynagrodzenia.
 
Ja oczywiscie ranking bardzo lubie, oferowalem swoja pomoc, ale php to dla nic nie znaczacy skrot.
 
Ale mi teraz rank do zycia potrzebny nie jest. Jak ranku nie bedzie bede dozywotnim kapitanem teamu na ETC. I sam bede sobie dobieral druzyne:) Przemawia to do mnie. Nie podnosmy ranku;);)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline HugeBastard

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 07, 2011, 04:54:31 pm »
Ja tez pojecia nie mam co to jest php,natomiast finansowo moge ranking wspomoc-to nie problem dla pracujacych ludzi pare zl dodatkowo na nasze hobby wysuplac..Pytanie ile i jak zachecic wieksza liczbe ludzi do zrzutki?
 
A moze wprowadzic podatek do chelkow i masterow w jakiejs sensownej kwocie na utrzymanie rankingu?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 04:58:09 pm wysłana przez HugeBastard »

Offline matus_the_1st

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:03:06 pm »
Pojęcie co to php mam, ale bardzo blade (w okolicach Bleached Bone).
Złotówki ze swojej strony mogę zaproponować.

A podatek można wprowadzić.
Nawet i od lokali, choćby po złotówce od gracza.
o-o-o Spice must flow o-o-o

Offline thurion

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:03:37 pm »
nie łatwiej opodatkowac turnieje :P ?
pewnie mnie ktos okrzyczy xD
ale nie widze nic zlego w tym zeby np 2zl (wpisac dowolna kwote dajaca odpowiednia sume) od kazdego uczestnika na kazdym turnieju szlo na szeroko rozumiana ligę, przelew od koordynatora danego regionu szedlby np raz na 3 miesiace...

choc ja jako osoba bardzo nielubiaca robic cokolwiek za darmo i tak bym sie dorzucil do takiego przedsiewziecia, mimo ze na chwile obecna to czy jestem 100 czy 70 srednio mnie robi  :razz:

pzdr

Offline Ketchup

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:07:12 pm »
nie łatwiej opodatkowac turnieje :P ?

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Nie trzeba namawiać ludzi żeby dobrowolnie wpłacali tylko część kasy z lokala na to idzie i jest bajka.
Jakby wpisowe na lokalu było zwiększone powiedzmy o te 1-2zł sądzę, że nikt nie miałby tego za złe.
Jest sporo ośrodków, a niektóre organizują nawet po 2 lokale na miesiąc więc jakaś kasa mogłaby z tego być.
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:08:04 pm »
Tez nie miałbym nic przeciwko żeby opodatkować nawet lokale.

Tygodniowo odbywają się średnio 4 - 5 lokali z każdego po 20 dyszki :P
Liczmy że sezon ma około 50 tygodni.
I już mamy 50x4x20 = 4000 :P Aczkolwiek Sokles miałby masę roboty :P

Offline Ketchup

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:09:08 pm »
Sokles też by wtedy dostał swoją "dolę" oczywiście jeśli by na to przystał.
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline thurion

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:13:03 pm »
Sokles miałby masę roboty :P
czy ja wiem? przy odpowiedniej metodologii:
- osobne konto
- osobny mail
- przelew raz na 3 miechy + przeslany mail od koordynatora lokalnego z dokladnym wykazem lokali i liczbą uczestnikow
- pozostalo by tylko wyrywkowe sprawdzenie czy ktos nie robi w ciula :smile:

ja cos na podobna modle robie co miesiąc w pracy z podwykonawcami i jakos sie do tej pory ani szczegolnie nie zarobilem ani nie pomylilem  :wink:

pzdr

Offline Vladdi

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:14:50 pm »
Dodajmy tylko dla porzadku ze podatek ligowy jest. Od masterow i chelkow. Jestem bardzo ciekawy do czego doprowadziloby opoadatkowanie, nawet malym podatkiem, lokali. Ja jestem za. Najwyzej wszystko strzeli cholera:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Nazroth

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:36:33 pm »
Propozycja taka, że na masterze/chelku 5zł/player leci do puli, a na lokalu 2zł per turniej. Daje nam to kasę od graczy 5/player żeby za ranking i robotę przy tym zapłacić i ok 40zł/mieś z lokali, żeby maintanance zabulić... więcej chyba nie potrzeba, a nie obniży to znacząco frekwencji graczy bo 2zł/player na lokalu to już by mogło zaboleć ludzi, którzy wolą z kolegami w domu grć, zamiast wychylać nosa z dziupli.

I dodam, że tego typu sprawy załatwia się jak space marine - NAPIERD$%#!A się, a nie pyta ludzików 'ej a co sądzicie bo mało się wypowiada osób'... f**k ktoś tu chyba czekał na pocieszenia ala 'ej wcale nie masz takich grubych nóg' - szybkie, zdecydowane działanie, od razu propozycja - widzę, że moja z kasiorą się wszem i wobec przyjmuje, na razie ani jednego słowa sprzeciwu. FAST & FURIOUS, tak trzeba...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Breaker

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:39:58 pm »
miski, zaloze sie ze wystarczy lekko max 50 groszy-zet od lebka zeby to dzialalo i smigalo. i ja rowniez jestem zainteresowany rankingiem i owszem chetnie rowniez zaplace bo dla mnie rowniez php to nic nie znaczacy zbitek liter czego sie nie wstydze.
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline mlodyrs

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:42:26 pm »
Opodatkowanie lokali jak najbardziej. Skoro nie ma chętnych, zrzuta wszystkich graczy na ukochany ranking to dobry pomysł.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:44:17 pm »
Propozycja taka, że na masterze/chelku 5zł/player leci do puli, a na lokalu 2zł per turniej. Daje nam to kasę od graczy 5/player żeby za ranking i robotę przy tym zapłacić i ok 40zł/mieś z lokali, żeby maintanance zabulić... więcej chyba nie potrzeba, a nie obniży to znacząco frekwencji graczy bo 2zł/player na lokalu to już by mogło zaboleć ludzi, którzy wolą z kolegami w domu grć, zamiast wychylać nosa z dziupli.

Przy takich stawkach na na miesiąc z samych lokali jest ponad 600 zł :P
Panowie my będziemy mieć w tym sezonie około 200 lokali! Średnia będzie co najmniej 15 osób!
Przy 2 zł za gracza na lokalu to jest co najmniej: 6000 z lokali :P
Przy 5 zł za mastera/chellka to jest jest co najmniej 2500zł (dane z zeszłego roku)
A w tym powinno być co najmniej tyle samo  :P

To nie są takie małe kwoty :P

Offline sokles

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:54:41 pm »
Hola hola misie pysie, wy sie tak nie rozpedzajcie ;-)

Off course ściąganie niewielkiej kasiory z lokali i przeznacznie tego na "wynagrodzenie" dla roboli to dobry plan (żeby nie było że to prywata ja mogę chętnie scedować obowiązki skarbnika na kogoś innego i on będzie robił i dostawał za to cash), ale zaczynamy tu operować jakimiś konkretnymi sumami a robienie tego wszystkiego na gębę jest dla mnie takie se. To nie jest już kilkaset złoty rocznie jak teraz podaktu tlyko kilka tysięcy jak widzę. A mnie sie potem nie chce rozmawiać z Urzędem SKarbowym na ten temat...więc trza by to jakoś z głową zrobić

Offline PaulShin

Odp: Ranking Ligi - ankieta
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:57:48 pm »
Taa, już widzę jak to działa i jak chętnie ze wszystkich lokali kasa jest zbierana sumiennie. Może się nagle okazać że lokali będzie o wiele mniej. Pomysł fajny, ale lokali jest po prostu za dużo imo.

Tym niemniej, ja już wcześniej widząc ogłoszenie zastanawiałem się czy by nie pomóc, co prawda php ledwo liznąłem, ale tam nic trudnego nie ma, zwłaszcza że za rok niby informatykiem mnie zwać będzie można. :P No ale ci co wiedzą, to wiedzą, że w tej chwili moje życie przenosi się o 1200 km w kierunku okołopółnocnym na jakiś czas i póki sytuacja mi się nie ustabilizuje to żadnych obietnic wolę nie składać.

 

anything