trawa

Autor Wątek: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca  (Przeczytany 52245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline afruniu

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 24, 2011, 03:25:47 pm »
nie bez sensu.. przecież jadę na turniej nawalać się bez sensu z topowymi spinakerami i bluzgać przy stole...

Afruniu toż zeszłorocznej WŚ tylko tego brakowało :).. do zobaczenia już jutro - może jakieś before party??
jak już dojedziecie, to zadzwoń do mnie ;)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline e_M

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 24, 2011, 09:23:33 pm »
Sztabowicze zaczynają WŚ już jutro od rana - co będzie można śledzić na relacji live http://wojnaswiatow.pl/live.php  lub konto Twittera wojna_swiatow.   Jutro na bieżąco będziemy opisywać rozstawianie stołów :P  a potem to już standardowo - o pamperkach  :smile:

Offline trej

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 25, 2011, 08:18:15 am »
Wojenna ruletak czyli prawie jak konkurs
Zapraszam

Offline Wołek

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 25, 2011, 08:50:09 am »
Drukujecie rozpy?? :wink:

Czy Michałku ręcznie przepisuje  :wink: :cool:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline beowulf

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 26, 2011, 10:54:03 am »
Pierwsza część relacji  na psedo-zywo z Wojny Światów:

http://z24cala.blogspot.com/2011/03/ws-piatek.html

Zapraszamy do komentowania i obserwacji tweetera:

http://wojnaswiatow.pl/live.php

Offline Fangirsan

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 27, 2011, 09:30:44 pm »

Offline ederus

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 27, 2011, 09:37:03 pm »
W końcu w domu :smile:  Muszę przyznać, że na prawdę bardzo udany wyjazd. Zaczęło się od srogiego balowania w piątek, potem spoko granie w sobotę (pierwsza bitwa zostawiła u mnie niesmak, ale no już trudno, teraz niewiele się z tym zrobi). W bitwach raczej kiepsko szło (pomimo 3 wygranych, ale każda bitwa spokojnie mogła się skończyć korzystniej) ale mimo to było bardzo sympatycznie. Przy okazji podziękowania dla obydwu partnerów turniejowych :wink:  W sobotę wieczorkiem okazało się, że na after party jest stoł do piłkarzyków i ogarnięta ekipa to było na prawdę srogie granie :biggrin:


Szczególne podziękowania dla:
-ARRRa za udostępnienie armii (ta kawaleria to wcale nie taki samograj jak by się mogło wydawać)
-Afra i Agi za gościnę w piątek i sobotę :smile:
-Ekipy z parostatku :wink: :wink: :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Nathaniel

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 27, 2011, 10:10:07 pm »
dzieki za turniej, bylo fpyte ;)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline pajak

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 28, 2011, 09:29:25 am »
co mam napisać - było SUPER.. wszystko jak ZAWSZE w Poznaniu dopięte na ostatni guzik..

- wielkie dzięki dla Wojtka (Carramby) za wspólną jak zawsze kompletnie bezstresową grę
- dzięki dla organizatorów za ogrom prac jakie włożyli w turniej
- przeciwnicy byli niewiarygodni, zero stresu i spiny, kupa śmiechu - specjalne pozdrowienia dla orków Soklesa i lorda rekordzisty Chrobrego - tak się chłopak zasapał po 500 calach, że potknął się i nadział na misilkę
- oczywiste pozdrowionka dla Mariosa i ekipy fajkowej
- jak zawsze special thanks dla ekipy samochodowej i wszystkich z Trójmiasta - jesteście najlepsi,
- GRATULACJE dla zwycięzców, Vlad byle gry wyglądały tak zawsze!!

kurcze no niesamowicie było!!
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline thurion

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 28, 2011, 10:17:27 am »
ogolnie bardzo fajny, udany turniej, bardzo mi sie podobalo co prawda zawsze mam kilka ale :P

- troche slabo z zaczeciem w sobote, ale to wiadomo, wina konwentowiczow

- troche slabo z koncem w sobote, tutaj troche dolozyla sie zmiana czasu i format turnieju, wyjsc na after o 23.30 po to zeby wstac rano 7.30 to dla mnie niestety nie do przeskoczenia

- troche slabo z ocena malowania:
a) ocena naszej, IMO mogly byc 1-2 pkt wiecej ale rybka mi to

b) zdejmowanie modeli... i subiektywizm w tych decyzjach, 3 bitwa gramy obok Janka i Perzana, nagle ich przeciwnicy maja zbanowane pol armii, przeciwnicy sie poddaja... tą sama bitwe gramy vs Mily i Yakubu, ktorego to pojazdy Dark Eldarskie nie dosc ze nie do konca pomalowane to jeszcze IMO ewidentne proxy, pojazdy conajmniej 1 cal za niskie (sprawdzilem w domu) do tego lance na patyczkach od lataczy i te z kolei wyzej od normalnej wysokosci mountingu w stosunku do hulla (rowniez sprawdzilem)
generalnie mi to rybka, nie chcialbym wygrac bitwy tak jak Janek i Perzan, czulbym sie z tym bardzo zle i zapewne protestowalbym przed taka decyzja, ale Panowie, 2 stoly obok siebie i zero konsekwencji

oczywiscie nie zamazuje to mega pozytywnego obrazu turnieju, naprawde profeska organizacyjna, jak i samego Poznania ktory jest bardzo fajnym miastem
(choc osobiscie nienawidze konwentow, niezaleznie od plusow organizowania turow przy ich okazji)

dziex Nath za gry, nastepnym razem rozkminimy te rozpy, nie wezmiemy 2x single buildu i bedzie ok :wink:

pzdr i do zoba :wink:
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2011, 10:20:34 am wysłana przez thurion »

Offline DominikF

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 28, 2011, 10:27:55 am »
Witam

No w końcu udało mi się wyrwać na jakieś przesuwanie pamperków. Nie żałuję żadnej chwili było extra.Wszystko tip top. eM pewnie będzie się przejmował paroma rzeczami, które tylko organizator dostrzega, ale taki urok tej funkcji. Serdeczne dzięki dla Brajtmana za przemiłe towarzystwo podczas bitw z tymi wszystkimi koksami ( Skark, Shinno,Zły,Marios,Pająk, Carramba,Afro,Arrr).Jak się gra z takimi przeciwnikami to zawsze i intensywnie i męsko ( oprócz Sczęk :biggrin: ).  Co prawda u każdego były Wilki, ale i tak jak na lwy kanapowe z lightowymi rozpiskami ( dark eldarzy i orki )daliśmy radę.Poniżej parę zdjęć, które porobiłem. Sorry za jakość ale w życiu jest tak, że nie wszystko można robić dobrze. Na mnie padło, że nie potrafię robić zdjęć .Dodatkowo dzięki mojej ekipie wyjazdowej z Torunia za towarzystwo. W końcu przestałem jeździć sam na turnieje :biggrin: .

Zdjęcia Dominika

Pozdrawiam

Dominik
no puero gladium.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #191 dnia: Marzec 28, 2011, 11:20:16 am »
Turniej naprawdę fajny. Nowa miejscówka powala. Schludnie czysto etc..
Sędziowanie na wysokim poziomie :D
Mimo strucia, bawiłem się naprawdę dobrze :) (nie jedzcie kabanosów na Orlenie!!!). Razem z Migdałem mieliśmy w założeniu zabić przeciwników naszymi mega słabymi rzutami. Doprowadzić do sytuacji, że zejdą pod stół i będą nas błagać o to byśmy cokolwiek trafili...
Co nam się udało. Epickie szarże z przewaga 4do1.. i zbieranie bęcków, bo na 30 ataków obaj trafiamy po 1-2 już przeszły do historii..

Mam tylko jedno i to bardzo poważne zastrzeżenie.. Nie wiem na czym polegał system parowania ale sytuacja z jaką my się zderzyliśmy naprawdę była bardzo mało sympatyczna i pozostawia spory niesmak.
Po 2 rundzie z dorobkiem 14 pkt mieliśmy nadzieję zagrać z kimś nowym. Pograć na luzie.. A tu na skutek poprawek etc (bo się paringi coś pomieszały) rozlosowano nas jeszcze raz i trafiamy na Ząbka z Qulem którzy mają 27 pkt z bitew.
Po zgłoszeniu tego sędziom usłyszeliśmy jedynie suche "nie chce nam się już tego zmieniać".
W niedzielę rano za to (po zgłoszeniu że będę później nieco.. od 5 rano walczyłem z struciem) nie dość że dostajemy jakieś karniaki za spóźnienie z komentarzem "nie chcieliśmy ale musimy" (w regu nie było nic, a przeciwnicy nie wyglądali na takich co by się tego domagali) to znów trafiamy na swoich po jakimś tam przetasowaniu + na ten sam stół co rundę wcześniej.
Wiecie chłopaki przyjechałem na WS tylko z szacunku do orgów (robicie co roku najlepszy turniej w polsce) w celu dobrej zabawy bez aspiracji na top. Jednak to nie oznacza, że można poświęcać tylne stoły i trochę je zlewać.. bo liczy się to co dzieje się na górze.
Myślę że warto z tej sytuacji wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Poza tą rysą reszta organizacji była naprawdę na tip top :D
Kamil. (miszczu)

Offline Breaker

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #192 dnia: Marzec 28, 2011, 11:59:38 am »
graty dla zwyciezcow i podium. jest szansa na dostanie wynikow?
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Wołek

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #193 dnia: Marzec 28, 2011, 12:01:11 pm »
Turniej bardzo zajebisty  :wink: Fajne stoły,fajne misje i przeciwnicy. Szczególnie fajna bitewka Z miszczem i migdałem,chrobrym i rejven , na koniec fart w 'zabijaniu skurwieli  :badgrin: ' czyli Skark i Shino  :wink:
Jedyne co było słabe to chyba nie konsekwencja w ściąganiu niepomalowanych figurek  :wink: No offence michałku jesteś spoko ziomem ale to było trochę słabe :wink:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline DominikF

Odp: Wojna Światów 2k11, 26-27 marca
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 28, 2011, 12:12:31 pm »
Witam

Wyniki

Pozdrawiam

Dominik
no puero gladium.

 

anything