Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Black Swan

(1/8) > >>

anorexia:
Black Swan. Film Darrena Aronofskiego. Wysokie wymaganie postawione przed filmem, wiedząc co reżyser popełnił w przeszłości. Nie zawiodłem sie. Moge lukrowac o filmie, ale wolałbym o głównej bohaterce.
Natalie Portman. Aktorka która jest objawieniem sceny filmowej. Zaczynając od Leona, poprzez Bliżej, a kończąc własnie na Black Swan. Po obejrzeniu filmu wierze ze potrafi zagrac dosłownie wszystko, nawet pudełko kartonowe, a ja to połkne jak młody rekin i bede wołal o jeszcze. Jedna z nielicznych aktorek "tego" pokolenia która ma cos do zaoferowania strudzonemu widzowi. Lekki zal do hollywood ze tak malo "takich" filmów powstaje. ale prawa rynku sa nieublagane, a amerykanie podobno coraz głupsi.
pozdrawiam a film polecam

madulka:

--- Cytat: anorexia w Grudzień 27, 2010, 07:17:20 am ---Black Swan. Film Darrena Aronofskiego. Wysokie wymaganie postawione przed filmem, wiedząc co reżyser popełnił w przeszłości. Nie zawiodłem sie. Moge lukrowac o filmie, ale wolałbym o głównej bohaterce.
Natalie Portman. Aktorka która jest objawieniem sceny filmowej. Zaczynając od Leona, poprzez Bliżej, a kończąc własnie na Black Swan. Po obejrzeniu filmu wierze ze potrafi zagrac dosłownie wszystko, nawet pudełko kartonowe, a ja to połkne jak młody rekin i bede wołal o jeszcze. Jedna z nielicznych aktorek "tego" pokolenia która ma cos do zaoferowania strudzonemu widzowi. Lekki zal do hollywood ze tak malo "takich" filmów powstaje. ale prawa rynku sa nieublagane, a amerykanie podobno coraz głupsi.
pozdrawiam a film polecam

--- Koniec cytatu ---

Genialny film, najlepszy w tym roku i jeden z lepszych jakie w ogole widzialam. Portmanowna powala na kolana, Aronofski w najlepszej formie i wciagajacy, zaskakujacy scenariusz. Doskonala muzyka Mansella i The Chemical Brothers. Boskie zdjecia. Nie mam pytan i polecam jak najbardziej.

hans:

--- Cytat: anorexia w Grudzień 27, 2010, 07:17:20 am ---Black Swan. Film Darrena Aronofskiego. Wysokie wymaganie postawione przed filmem, wiedząc co reżyser popełnił w przeszłości. Nie zawiodłem sie. Moge lukrowac o filmie, ale wolałbym o głównej bohaterce.
Natalie Portman. Aktorka która jest objawieniem sceny filmowej. Zaczynając od Leona, poprzez Bliżej, a kończąc własnie na Black Swan. Po obejrzeniu filmu wierze ze potrafi zagrac dosłownie wszystko, nawet pudełko kartonowe, a ja to połkne jak młody rekin i bede wołal o jeszcze. Jedna z nielicznych aktorek "tego" pokolenia która ma cos do zaoferowania strudzonemu widzowi. Lekki zal do hollywood ze tak malo "takich" filmów powstaje. ale prawa rynku sa nieublagane, a amerykanie podobno coraz głupsi.
pozdrawiam a film polecam

--- Koniec cytatu ---

Podpisuję się ręcami i nogami - inteligentny i piękny film. Fabuła zgrabnie odnosi się do "Jeziora Łabędzi", w którym występuję główna bohaterka, pozostawiając dodatkowo pole do interpretacji. Świetna muzyka i piękne sceny baletowe (a balet zawsze mnie nudził) dodają filmowi urody. Natomiast Portman zagrała tak doskonale, że w pierwszych chwilach filmu naszła mnie głupia myśl, że "wyrosła na dziewczynkę z dobrego domu". Ostatnio jakoś zwątpiłem w Aronofskyego, ale po tym filmie odzyskałem wiarę :)

adro:
Bez przesady zapasnik z rurka byl filmem przynajmniej bardzo dobrym. No i marisa tomei w roli striptizerki wypadla imo bardzo przyzwoicie. 
pzdr  

anorexia:

--- Cytat: adro w Styczeń 17, 2011, 10:39:21 pm ---Bez przesady zapasnik z rurka byl filmem przynajmniej bardzo dobrym. No i marisa tomei w roli striptizerki wypadla imo bardzo przyzwoicie.
pzdr 

--- Koniec cytatu ---
tru

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej