trawa

Autor Wątek: Black Swan  (Przeczytany 15944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anorexia

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 28, 2011, 06:12:02 am »
Natalia oscara ottrzymała, film nie;], nie iwem jeszcze kto dostal za rezyserie ale bylbym rozczarowany jelsi bylby to aranofsky. film jest wspaniały, ale powiela schematy, przeto nie pierwszy film o paranoi w historii kina. gz dla natali, tyle;]

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Black Swan
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 28, 2011, 07:52:10 am »
A'propos Oscarów, to zastanawia mnie co w ogóle sądzicie nt. True Grit, które jednak pomimo 10 nominacji nic nie otrzymało.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline adro

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2011, 03:29:14 pm »
" - bylam doskonala, bylam doskonala.
 - Nina, Nina, Nina"
Black swan spowodowal u mnie male tapniecie.
Ostatnia scena mnie zmiazdzyla i caly czas gdzies kolacze sie w mojej glowie.....
Mocny, swietny film, IMO to ten obraz powinien wygrac wszystko w tym roku, a Pan DA i Pani NP dali popis i pokazali swoje genialne umiejetnosci
Brawo jeszcze raz brawo, szczena mi opadla po tym filmie. Po prostu MIAZGA
pzdr
PS Teraz czekam na komiks Aronofsky'ego.
ps2 A natalia powinna dostac oskara juz za role mathildy w genialnym leonie.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 03:34:41 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 28, 2011, 06:57:18 pm »
PS Teraz czekam na komiks Aronofsky'ego.
ps2 A natalia powinna dostac oskara juz za role mathildy w genialnym leonie.

1. Ja też.
2. Powinna, "Leon" jest genialny i ona w roli Matyldy też.

Offline adro

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 28, 2011, 10:04:25 pm »
No i jeszcze gary "EVERYOOOOONEEE" OLDMAN  :razz: :wink:
Po Black swanie caly czas zastanawiam sie czy istnieje jakis zloty srodek miedzy wybitnoscia  i zwykla egzystencja. Generalnie chyba jednak tak jest, ze ktos, kto chce byc naprawde wielkim w jakiejkolwiek dziedzinie, zaczyna powoli tracic kontakt z rzeczywistoscia. Osiagniecie czegos wybitnego wiaze sie z utrata komfortu zwyklego, uporzadkowanego zycia. Chyba dziedziny sztuki dotyczy to najbardziej. Jesli czlowiek chce stworzyc cos wielkiego i wybitnego musi sie na pewnym etapie zatracic. Z drugiej strony bez takich wielkich jednostek, ktore chca wykroczyc poza pewne ramy uladzonego zycia nasz swiat bylby cholernie nudny i przewidywalny. Pytanie tylko jaka cene czlowiek jest w stanie zaplacic za to, ze publika doceni i otoczy uwielbieniem czyjas wybitnosc i czy czasami kolokwialnie mowiac gra warta jest swieczki....
pzdr   
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline krawiec[PL]

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 05, 2011, 10:01:02 pm »
Film dobry. Ale momentami bardzo przegięty. Pod koniec, te jej zwidy (z nogą, i z kolcami w plecach) były moim zdaniem przegięte, bez sensu. Ale film mi się podobał, nic więcej.
Co do zapaśnika, to nie wiem czemu się nim tak zachwycacie. Mocno, ale to mocno przeciętny film, momentami pretensjonalny. A Rourke grał nawet nawet.
Życie to one man show.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Black Swan
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 05, 2011, 10:12:53 pm »
Co do zapaśnika, to nie wiem czemu się nim tak zachwycacie. Mocno, ale to mocno przeciętny film, momentami pretensjonalny. A Rourke grał nawet nawet.
Mam tak samo.
Ale Rourke tylko na jedno "nawet". :)

Offline przepowiednia

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 12, 2011, 01:35:05 pm »
"Black Swan" jak dla mnie bardzo dobry film, wiadomo nie wszystkie sceny, ale przecież ciężko znaleźć ideał, o ile wogóle istnieje :) bardzo duży plus dla Natalii Portman za grę aktorską, bo nie każdy byłby w stanie zagrać taką rolę. Jakiś czas temu pojawiły się głosy, że to dublerka zastępowała Natalię w wielu scenach, a dopiero poźniej komputerowo nałożono twarz Natalii. Mnie się wydaje, że pewnie rzeczywiście tak było, ale tylko w tych najtrudniejszych do zagrania scenach, bo niektórych układów baletowych trzeba się uczyć przez lata i tylko profesjonalni tancerze mogą je wykonać, ale to i tak nie zmienia faktu, że Natalia "odwaliła" kawał dobrej roboty. A Wy co myślicie o tej całej sytuacji?

Offline Death

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2011, 08:27:36 pm »
Taniec nie jest najważniejszy. Ważne, że Portmanowa zagrała genialnie schizofreniczkę.
Od dziś ten genialny film do kupienia z VIVĄ.

Offline Makarena

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2011, 02:44:32 pm »
Świetny film. Dla mnie zdecydowanie bardziej wart Oscara niż Jak zostać królem, chociaż też mi się podobał. A co do samej fabuły, to dla mnie najfajniejsze było to, ze do końca nie wiadomo co było prawdą, a co urojeniem. Taniec świetny, ale moim zdaniem to tylko dodatek, czy raczej pretekst do opowieści o nazbyt zawziętym dążeniu do ideału :P

Offline AliensGroup

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:06:41 am »
Taniec w tym filmie nadaje smaczku, tworzy klimat :) Inaczej to by wyglądało, gdyby ta sama sytuacja rozgrywała się w amerykańskim ogólniaku gdzie rywalizowałyby dwie dziewczyny, która ma być najlepszą cheerleaderką i jechać na zawody gdzieś tam :D
Sam film, jak Reqiuem dla snu, także Aranovsky'ego jest świetny - widz w pewnym momencie sam się gubi i nie wie już co jest prawdą, a co nie. A sama końcówka - kapitalna! Trzyma w napięciu do ostatniej chwili :)

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Black Swan
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2011, 11:42:23 pm »
Jeeeeejkuuuuuuu!!! Właśnie to oglądam. Dopiero jedna trzecia filmu a ja już sprawdzam, kiedy to się skończy. Niech mnie ktoś przytuli.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Quithe

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 11, 2011, 12:06:20 am »
Wszystkie te filmy bazujące na schizach są strasznie przewidywalne. Od dłuższego czasu żaden mi nie podszedł na tyle, żeby uważać go za dobry. Ostatnim był chyba "Mechanik".

haael, nie przytulę Cię, bo nie wypada, ale za to <klepie pocieszająco po plecach i mówi: "There, there">.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Black Swan
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 11, 2011, 12:52:42 am »
Boję się teraz zasnąć.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Quithe

Odp: Black Swan
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 11, 2011, 10:16:21 am »
I co, wyrosły Ci z tyłka łabędzie skrzydła? :P

 

anything