Działy archiwalne (fora nieaktywnych gildii na portalu) > Forum LARP

Tenebris

(1/3) > >>

Tenebris:

Mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwszą odsłonę LARPa Tenebris. Gra odbędzie się w dniach 8-10 lipca 2011 roku na terenie nieczynnej żwirowni w Owińskach w gm. Czerwonak pod Poznaniem. Fabuła toczyć się będzie w autorskim świecie, którego realia przywodzą na myśl późne średniowiecze. Podobnie jak mechanika rozgrywki, został on wykreowany przez grupę zakochanych w LARPach miłośników fantastyki. Gracze będą mieli możliwość odkrywania tajemnic przesyconego magią kontynentu Tebronu na wiele różnych sposobów. Pierwsza ze ścieżek pozwoli im poznawać świat oczami ludzkich przybyszów, którzy przypłynęli na Nowy Kontynent pod żaglami Federacji Karnae, w poszukiwaniu niezliczonych bogactw, nieśmiertelnej sławy, potężnej magii i źródeł wiary. Będą mogli też obrać drogę rdzennych mieszkańców Tebronu, takich jak kanoniczne dla gatunku fantasy postacie elfów i krasnoludów. Do dyspozycji graczy zostanie również oddane dzikie plemię Amurytów, potomków ludzkich rozbitków, których kapryśne wiatry przygnały na Tebron wiele stuleci wcześniej.

Po zasady gry, mechanikę, historię świata oraz mnóstwo równie przydatnych informacji i wskazówek zapraszamy na:
Oficjalną stronę LARPa Tenebris

Stowarzyszenie Tenebris gwarantuje, że prężny team organizatorów dołoży wszelkich starań, aby LARP spełnił Wasze najśmielsze oczekiwania.Do zobaczenia na Tebronie!!!

Tenebris:

Witamy ponownie!


Po kolejnym miesiącu wytężonej pracy nad naszym LARPem mamy dla Was świeżą porcję aktualności!


Serdecznie zapraszamy do rejestracji na naszym Forum. To niezastąpione źródło  informacji i najlepsze miejsce na zadawanie pytań na temat LARPa. W ostatnim czasie pojawiło się na nim sporo interesujących materiałów, takich jak:


- Specyfikacja Frakcji wraz z opisem poszczególnych ras. Szczegółowy i podstawowy podręcznik dla każdego gracza!
- Tabela Zależności Międzyfrakcyjnych - czyli kto się lubi, a kto się czubi!
 
Obie aktualizacje znajdziecie w dziale: Informacje ---> Nabór do frakcji ---> Specyfikacja Frakcji.


Gorąco polecamy polubienie Strony Tenebris na Facebooku. Na bieżąco publikujemy tam powiadomienia o najważniejszych aktualizacjach. Przez Facebook'a możecie również już dziś potwierdzić swój udział w naszej imprezie.


Zachęcamy do spotkania z nami na tegorocznym konwencie Pyrkon!. Uczestnicy imprezy będą mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w przygotowanej przez nas dramie Tenebris 1/2: Bilet w jedną stronę która będzie swoistym prequelem naszego wakacyjnego LARPa. Drama będzie rozgrywana w sobotę wieczorem, a sam konwent odbędzie się w dniach 25-27 marca w Poznaniu.


Mamy nadzieje, że przygotowane materiały pomogą Wam w rozeznaniu się w świecie, który stale się rozrasta, a kolejne księgi kart jego historii zapełniają się.


Pozdrawiamy,
Team Tenebris

nikusek007:
czy jeśli mam 13 lat mogę iść na larpa?? Czekałem na larpa gdzieś pod poznaniem i mam larpa 20 minut z chaty. hahha. Jeśli musiałbym mieć opiekuna to czy mój brat (23) może nim być??

Tenebris:
Jak najbardziej, serdecznie zapraszamy wszystkich niepełnoletnich graczy i ich pełnoletnich opiekunów :)


Musisz zajrzeć na naszą stronę tenebris.larp.pl i wprost ze strony głównej ściągnąć "Formularz Uczestnictwa dla Niepełnoletnich". Później pozostaje Ci dać go do wypełnienia Twoim rodzicom bądź opiekunom oraz Twojemu bratu i pojawić się na LARPie - z formularzem i bratem :)

Tenebris:

Małe podsumowanie naszej aktywności na Pyrkonie 2011

To dopiero powód do dumy!
Złote Maski nasze!
Zorganizowana przez naszą ekipę drama Tenebris 1/2: Bilet w jedną stronę otrzymała nagrodę w kategorii Dla Najlepszego MG Team na największym konwencie fantastyki w Polsce! Zapraszamy do obejrzenia filmu z rozdania nagród i naszej galerii na Facebook’u!


Dziękujemy wszystkim graczom i pozostałym uczestnikom konwentu, którzy oglądali nasze plakaty i dali się poczęstować ulotką! Mamy nadzieję, że wszyscy pojawicie się 8 lipca w Owińskach i pomożecie nam otworzyć nowy rozdział w historii wielkopolskich LARPów!


Już wkrótce na naszym forum zostaną umieszczone zasady i mechanika rozgrywki. Zapraszamy do rejestracji!


Pozdrawiamy,
Team Tenebris

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej