Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: River of Time - oficjalne forum gry

Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret

(1/3) > >>

Girwan:
Zapraszamy do zabawy na forum. Ponieważ jest o co się bić - formalizujemy zabawę ograniczając ja regulaminem


Regulamin:

1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i przesłaniu grafiki (zdjęcia, rysunku, karykatury itp) przedstawiającej dowolnego bohatera ze świata Drakensang. Spośród nadesłanych rysunków zostaną wybrane trzy najciekawsze, najzabawniejsze i najtrudniejsze do wykonania, których autorzy zostaną nagrodzeni. Format grafiki: png, jpg, gif.
2. Prace należy przesłać mailem do Girwana w do 20 marca do godziny 15:00. Maile po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Adres mailowy znajdziecie tutaj -> http://www.gildia.pl/osoby/girwan
3. Konkurs trwa przez 1 tydzień począwszy od 13 marca 2011 roku.
4. W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forum.
5. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (chyba, że bardzo chcą. to oczywiście zapraszam, lecz nie są dla nich przewidziane żadne nagrody).
6. Organizatorzy (w liczbie sztuk jeden) zastrzegają sobie możliwość zmiany regulaminu w przypadku niezbędnej konieczności.
7. Nagrodą w konkursie jest dodatek do gry Drakensang: The River of Time zatytułowany Drakensang: Phileassons Secret.
8. Mail z załączonym plikiem graficznym powinien zawierać zgodę na publikację rysunku w Internecie.

Girwan:
Tak z ciekawości zapytam - planuje ktoś wystartować? :)

Ferreto:
O ile w przypadku wcześniejszej wersji mogłem się zastanawiać,czy mam w   sobie coś z Mickiewicza,o tyle obecnie wiem,że jam nie Matejko - na 100%    :badgrin:

Girwan:
o raju . .toć ma być zabawnie i z jajem :)

Girwan:
Przypominam, że jutro mija czas na zgłaszanie swoich zdjęć, rysunków, karykatur związanych z Drakensang .. Wciąż do wygrania są trzy egzemplarze dodatku do gry :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej