Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: River of Time - oficjalne forum gry

Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret

<< < (2/3) > >>

Girwan:
Dobra ...


Daliście mi niezłą zagwostkę... Przyszło tyle prac, że nie wiedziałem jak wybierać. Wszystkie nadesłane prace były zajefajne, ciekawe pomysły itp... No ale trzeba było wybrać, tak więc zamieszczam poniżej listę zwycięzców.


I miejsce

autor: Ferreto

II miejsce:
brak

III miejsce:
brak


Oprócz Ferreto nikt nie nadesłał żadnej konkursowej grafiki. Szkoda. Nota bene, Ferreto ciekawy, zabawny pomysł, gratki za pomysł - czekam na Twój adres.


Ponieważ jednak nadal mam dwa dodatki do rozdania więc ogłaszam dogrywkę. Polega ona na przesłaniu do mnie na PW informacji co jest tematem ostatniej recenzji zamieszczonej na Gildii Technologii na portali Gildia.pl. Nagrody otrzymają dwie pierwsze osoby, które nadeślą prawidłową odpowiedź.

Ferreto:
O ile faktycznie sądziłem,że za dużego zainteresowania turniejem nie będzie,to nie spodziewałem się,że będzie ono tak małe. Swój pomysł wysłałem bardziej "dla jaj" lub na wszelki wypadek,by się nagroda nie zmarnowała. Na bezkonkurencyjność to nie liczyłem  :oops: Cóż,pozostaje mi więc chyba tylko podziękować za rywalizację i że daliście mi wygrać  :cool: No i za nagrodę.   

Girwan:
A ja na takie własnie grafiki liczyłem :) Tzn w tym stylu

Ferreto:
To całe szczęście,że mi przyszło akurat takie natchnienie.  :biggrin:

Girwan:
co jest .. nie ma chętnych na dodatek?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej