trawa

Autor Wątek: Ankieta - pomóżcie nam zbadać rynek komiksów  (Przeczytany 6817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Ankieta - pomóżcie nam zbadać rynek komiksów
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 17, 2011, 02:21:10 pm »
Tez tak mysle, Empikowi czytacze to ludzie ktorzy potencjalnie moga kupowac kiedys komiksy. Moga tez nie kupowac, ale juz sam fakt ich zainteresowania stawia ich w gronie potencjalnego targetu wydawcow.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Netoper

Odp: Ankieta - pomóżcie nam zbadać rynek komiksów
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 17, 2011, 07:51:42 pm »

Dobrze, może za bardzo się rozpędziłem starając się porównać sprzedaż komiksów do innych produktów. Zgadzam się że w przypadku gier planszowych możliwość zagrania w nie przed zakupem pomaga w ich sprzedaży. Nie jestem jednak przekonany czy w przypadku komiksów to się sprawdza. Czy może ktoś podać odnośniki (linki) do jakiś wiarygodnych danych na ten temat? Chodzi mi konkretnie o sprzedaż komiksów.

Jeśli chodzi konkretnie o sprzedaż, cóż, czy to taka tajemna wiedza, myślę że nie aż tak koniecznie, choć wiadomo, nikt nie będzie wychodził na ulice i krzyczał ile sprzedaje :smile: Komiks to tylko część przychodów w przypadku Egmontu ale zawsze można zobaczyć na ile sobie radzi największy wydawca na rynku. Sprawozdania finansowe musi publikować w Monitorze Polskim B - dostępny za darmo w wielu bibliotekach.

Odnośnie czytania Empików ciekawe opinie. Dziękujemy także za coraz większy odzew w sprawie ankiet  :!:

Offline Netoper

Odp: Ankieta - pomóżcie nam zbadać rynek komiksów
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 24, 2011, 08:52:40 am »
Zakończyliśmy tą część badań, dziękujemy wszystkim za pomoc i poświęcony czas a także uwagi, które również przeanalizujemy.

Pozdrawiamy  :!: :smile: