Autor Wątek: Battle Cannon 2011 28-29 maja  (Przeczytany 49007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ederus

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 17, 2011, 11:26:20 am »
Btw, czy jest zainteresowanie turniejem w piłkarzyki? Turniej odbyłby się w tej knajpie co rok temu balowaliśmy w sobotę po bitwach. Oczywiście jeśli byłby turniej to byłby też puchar :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Vladdi

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 17, 2011, 01:00:09 pm »
Ja jestem, nie wiem czy Czerwony przyjedzie, ale najwyzej zagram na dwie pary rąk:P:P
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 17, 2011, 02:53:54 pm »
Wywalcie zapis o scorowaniu. Mnie to tam ryba, będę miał i tak circa 111scorujacych modeli, ale sam zapis jest z dupy. Wystarczy dać wiecej pktow za cele misji i staje się on zbędny.

Offline Eman

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 17, 2011, 05:36:54 pm »
Ja jestem, nie wiem czy Czerwony przyjedzie, ale najwyzej zagram na dwie pary rąk:P:P
 
vladdi
Jak mnie DMP za bardzo nie wymeczy i bedzie ekipa do podrozowania, to postaram sie przyjechac  :cool:
No i jak stol do pilkarzykow nie bedzie oszukany, jak ten w jednostce, to rozpizgamy ich wszystkich po scianach buachachachacha  :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 05:41:27 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline thurion

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2011, 05:42:15 pm »
od Nathaniela slyszalem ze nie ma lepszego turnieju na integracje z ekipa 40stkowa niz Olsztyn a ze dodatkowo jest to rzut beretem to samo przez sie wiadomo co i jak

ja jestem za specialami
co tam bede ukrywal
jestem za Vulkanem
a jak przy okazji maja wystepowac Eldrady Gazkulle czy inne Mephistony mowie ok

pzdr



Offline ederus

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2011, 06:05:33 pm »
Cytuj
No i jak stol do pilkarzykow nie bedzie oszukany, jak ten w jednostce, to rozpizgamy ich wszystkich po scianach buachachachacha  :badgrin: :badgrin: :badgrin:


Chciałbym tylko przypomnieć, że zwycięski team w 50% składał się z Pająka, a jak wiadomo przyjeżdża on co tydzień do Olsztyna aby trenować granie na naszych piłkarzykach :razz:  Przyznajcie, że jesteście słabi i tyle :biggrin:  Kwestia scorowania i speców ostatecznie się rozwiąże po dmp. Zobaczę jakie armie głównie wystawiają speców i jak to wpływa na ich wygar.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline e_M

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 17, 2011, 06:38:17 pm »
Cytuj
0-3 Silly Hat [za noszenie śmiesznego kapelusza w czasie turnieju będą przyznane 3DP]
ja rozumiem że ma być wesoło ale 3DP to trochę dużo IMO. zróbcie 1 i mimo wszystko grajmy w 40k a nie róbmy rewii mody  :razz:


speciale +1
scorowanie więcej niż jednego objectiva  +1


a termin generalnie git :)

Offline ederus

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 17, 2011, 06:40:16 pm »
Cytuj
ja rozumiem że ma być wesoło ale 3DP to trochę dużo IMO. zróbcie 1 i mimo wszystko grajmy w 40k a nie róbmy rewii mody


Dobrze, że mi o tym przypomniałeś. Pod słowem 'kapelusz' kryje się każde nakrycie głowy. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy jego Silly Hat jest wystarczająco Silly, można wcześniej wysłać zdjęcie i się zapytać :badgrin:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Eman

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 17, 2011, 06:49:57 pm »
A no i - speciale na takie punkty - nie, scorowanie wiecej niz jednego objectiva - rowniez nie.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 17, 2011, 07:00:01 pm »
Jak mnie DMP za bardzo nie wymeczy i bedzie ekipa do podrozowania, to postaram sie przyjechac  :cool:
jakby co, ja chętnie :) zwłaszcza, że format kusi, coby rozpę potestować.
Dobrze, że mi o tym przypomniałeś. Pod słowem 'kapelusz' kryje się każde nakrycie głowy. Jeśli ktoś ma wątpliwości czy jego Silly Hat jest wystarczająco Silly, można wcześniej wysłać zdjęcie i się zapytać :badgrin:
jak znam siebie, to akurat na ten turniej zapomnę mojej czapki wikinga :roll: :wink:

Offline Nathaniel

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 17, 2011, 07:09:43 pm »
A no i - speciale na takie punkty - nie, scorowanie wiecej niz jednego objectiva - rowniez nie.

+1
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Zly

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 17, 2011, 07:40:45 pm »
+1

Napisał ten co ma pizdylion troopsów i brak fajnych speców:P
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 17, 2011, 07:50:45 pm »
A no i - speciale na takie punkty - nie, scorowanie wiecej niz jednego objectiva - rowniez nie.
Cze !!!


+ fyfnaście.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Nathaniel

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 17, 2011, 08:05:33 pm »
Napisał ten co ma pizdylion troopsów i brak fajnych speców:P

oj tam oj tam :P
musisz od razu brudy publicznie prac? foch :P
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 17, 2011, 08:09:43 pm »
A no i - speciale na takie punkty - nie, scorowanie wiecej niz jednego objectiva - rowniez nie.
Cze !!!


+1

No i jak bedzie ekipa podróżnicza to też sie wybiorę :P

 

anything