Autor Wątek: Battle Cannon 2011 28-29 maja  (Przeczytany 48790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DominikF

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 06, 2011, 07:00:41 am »
Witam

Moja wypowiedź miała charakter subiektywny. Nie nakłaniam nikogo do zmiany poglądów. Chłopaki podjęli decyzje i koniec. Ja sam się zastanawiałem nad rozwiązaniem takiego problemu i dlatego napisałem co mi tam do łba przyszło( chociaż cały czas zastanawiam się czy strzał z kabla od prodiża po nerach za każdą zwałowaną bitwę nie byłby lepszy :) ), a że było to już po ich decyzji no na to nie mam wpływu .

Pozdrawiam

Dominik
no puero gladium.

Offline Miły

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 06, 2011, 09:25:09 am »
Czesc,
Tak jak sam Vlad zauwazyl kara mogla byc wyzsza i podoba mi sie w tej decyzji jej ciezkosc. Danie przyslowiowego 0:20 bylo by totalnym wypaczeniem (choc wtedy bym awansowal  :badgrin: ) Jako ze jest juz po decyzji moge sie chyba wypowiedziec. Osobiscie bym zasedziowal -1DP za kazda bitwe kiedy walek jest wykryty po turnieju (bo ciezko zmierzyc skutki) lub -1DP za kazda runde grania z danym walkiem podczas bitwy. Oczywiscie to wszystko zalezy od sedziego jednak 0:20 w grze gdzie nawet bez walka byla wygrana jest troche nie adekwatne do sytuacji (tutaj zakladam ze kazdemu sie moze zdazyc zapomniec/niedoczytac jakas zasade). Kara musi byc ale jak najbardziej z glowa. Dodatkowy wielki plus dla Olsztyna za roztropna decyzje :!:
M

Offline metalfan

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 06, 2011, 07:56:12 pm »
-1DP to nie jest zbyt symbolicznie? :smile:
SW / GK / BA

Offline Miły

Odp: Battle Cannon 2011 28-29 maja
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 07, 2011, 08:05:57 am »
Wiesz, chodzi tu o kare a po turnieju mozna sobie gdybac. Zarowno osoba winna jak jej przeciwnicy nie udowodnia kiedy walek byl i co by bylo gdyby go nie bylo. Piec gier na turnieju to -5DP co dla osoby z topu w efekcie koncowym duzo zmienia a i na nizszych szczeblach roznica jednego punktu czy malych robi roznice.
Zreszta walek moze byc zawsze wykryty wciagu turnieju a wtedy latwiej mozna to zweryfikowac i oszacowac.
Oczywiscie to tylko luzne przemyslenia i to od orgow i sedziego danego turnieju zalezy jak cos bedzie ocenione ale to juz wogle oftop do BC2011.
Jeszcze raz wielkie dzieki za bardzo fajny turniej i jak tylko sie uda to sie pojawie za rok.
M