Autor Wątek: Dakensang The RIver Of Time a Windows 7  (Przeczytany 5024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dziku776

Dakensang The RIver Of Time a Windows 7
« dnia: Kwiecień 20, 2011, 09:46:23 pm »
Witam ! JAkis czas temu , przez jakis czasem pogrywałem sobie w Drakensanga.... potem na jakis czas dalem sobie spokoj w ogole z  zgraniem , bo nie mailem czasu....nastepnie powrócilem do gier i mam pewien problem.... Otoz Drakensanga mam zainstalowanego na laptopie z WIN 7 (ale jak wczesniej pisalem dawniej wszytko bylo OK , gra smigala jak zla) ...po powrocie do gry mam taka sytuacje ze grajac np 5-10 minut mam powazne sciecia na 3,4,5 do 10 minut i potem znow gra wraca do normy i potem znow w kolo ta sama sytuacja ..... zastanaiwa mnie bardzo co to moze byc i bardzo bym prosil o jakies wskazowki .... :doubt: :?: :!: ...


<dodam jeszcze ze lap nie jest moj , korzysta z niego kilku uzytkownikow, i ze identyczne sciecia jak w River of TIme wystaepuja tez np. w Mass Effect'ie i Dragon Age'u Originsie ......

Offline Ferreto

Odp: Dakensang The RIver Of Time a Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2011, 06:10:47 am »
Rozumiem,że wcześniej grałeś na tym samym lapku i wtedy nie było żadnych problemów.
W takim przypadku,szczególnie po połączeniu z faktem,że korzysta z niego więcej osób,podejrzewałbym że zwyczajnie został zaśmiecony.Za wiele zainstalowanych programów,działających wraz z systemem i nie starcza mocy dla gier.W grę mogą wchodzić też śmieci typu wirusy itp.
Inna opcja - lapek pozbierał za dużo kurzu,przegrzewa się i wtedy automatycznie zmniejsza swą wydajność,by się ochłodzić.     

Offline dziku776

Odp: Dakensang The RIver Of Time a Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2011, 03:28:22 pm »
Możliwe , chociaz na forach mass effect widzilaem takie posty ze winowajcą moze byc directX 11 ktory jest intergralna czescia Windows 7mki , podobno zmiana na 9 lub 10 a nawet dopisanie do skrotu pliku .exe koncowki " -dx9" dawala jakies efekty , nie wystepuje juz ciecie ....... No nie wiem , spróbuje czegokolwiek bo naprawde jest to strasznie irytująca sytuacja :( ........






ech, życie :] ....

 

anything