Autor Wątek: Misja 2011: Popioły rewolucji - LARP w Giżycku  (Przeczytany 4738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nigra

Misja 2011: Popioły rewolucji - LARP w Giżycku
« dnia: Kwiecień 24, 2011, 12:23:00 pm »

"Misja" to giżycki LARP odbywający się od 2008r. corocznie w murach XIXw. Twierdzy Boyen, gwarantującej niezrównany klimat.
Realia gry osadzone są w autroskim świecie Wielkiej Rozpadliny, nazywanej w grze GuinGaGaP. Na przebieg gry bezwzględnie wpływają gracze i to od Was zależy jak potoczy się gra.
Dotychczasowa fabuła dotyczyła losów Stalowego Wzgórza- tajemniczej warowni, wybudowanej na niepojętej żyle energetycznej, spędzającej sen z powiek kolejnym pokoleniom królów, magów i kapłanów. Kolejne edycje obejmowały jej los każdorazowo około stu lat później. W tym roku jednak, fabuła skoczy więcej w przestrzeni niż w czasie. Stare Miasta- księstwo władane przez tyrana Struga De'Cander - to miejsce, w którym znajdą się uczestnicy "Misji 2011: Popioły Rewolucji". Konkretnie przeznaczenie Waszych postaci przetnie się w ruinie antycznego miasta na Pojezierzu Cetejskim.
Czego się spodziewać? Wyzwania losu, osobiste niesnaski, błędy, konsekwencje, warty, obcy... i echa upadłej Rebelii Staromiejskiej, to tylko kilka elementów wielowątkowej fabuły. Ciekawie przygotowane lokacje, intrygujące postacie, klimatyczne miejsca gry oraz dobrze przygotowany zespół GMów, których niespodzianki pamiętliwie Cię zaskoczą to atuty LARPa w Giżycku. Zgłaszając się w tej chwili masz większą elastyczność przy projektowaniu postaci. Zbierz swoich znajomych i wspólnie stawcie czoła przeznaczeniu.


Bywajcie w zdrowiu przyjaciele!

http://www.LARPMisja.pl
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2011, 12:40:36 pm wysłana przez Nigra »

 

anything