trawa

Autor Wątek: Count-as(s)  (Przeczytany 41587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Perzan

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Total likes: 0
  • Wściekły. Perzan.
    • Hortwerth.com
Odp: Count-as(s)
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 25, 2011, 04:13:42 pm »
Armia to przedstawienie alliancu tych dwóch chapterów na planecie nr3, powiedzmy dźungli. Fluffowo kompania 5 siedzi na śniegu - śniegowe podstawki, a 8 na wulkanach - magmowe podstawki, ale dzisiaj siedzą gdzie indziej :D

Jak dla mnie z takim wytłumaczeniem obie kompanie muszą mieć podstawki dżunglowe by dostać pełną ilość punktów za schemat. Nie mówię że u mnie by nie dostały części punktów, jakość wykonania i pomysłowość graczy może wiele zmienić.


Poland: owning bitches since 966.

Offline Maeglin

Odp: Count-as(s)
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 30, 2011, 11:59:56 am »
Armia z pomysłem: dwa chaptery mają sąsiadujące "stefy wpływu", układ Chapteru A ma planetę lodową, gdzie zalęgły się feral orki, bo była inwazja jakiś czas temu, a jak wiemy, całego tego tałatajstwa wyplewić się nie da i planeta jest skazana na regularne najazdy "z lasu" cały czas uzupełniających się sił orków "GRZYB ZAWSZE PRZETRWA". Więc V kompania chapteru A ma lodowe podstawki, bo praktycznie na stałe siedzi na tej planecie.

układ chapteru B ma planetę wulkaniczną, industrial na maxa, kopalnie itd. No ale Chaos nie śpi, więc siedzi tam 8 kompania chapteru B.


Armia to przedstawienie alliancu tych dwóch chapterów na planecie nr3, powiedzmy dźungli. Fluffowo kompania 5 siedzi na śniegu - śniegowe podstawki, a 8 na wulkanach - magmowe podstawki, ale dzisiaj siedzą gdzie indziej :D

Daj po prostu magnesy na podstawki ?

 

anything