trawa

Autor Wątek: WYPEŁNIJ ANKIETĘ! plz  (Przeczytany 3211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

WYPEŁNIJ ANKIETĘ! plz
« dnia: Maj 31, 2011, 12:06:26 pm »
Ponieważ link w dziale powikłań szybko zniknie, to zrobiłem nowy temat, mam nadzieje iż szanowni moderatorzy się nie pogniewają. Jak akcja dobiegnie końca to dam znac by wywalic, albo zamknąć.

Potrzebna mi jest mała pomoc-przysługa, moja kumpela   pisze licencjat o MiA i prosiła abym rozesłał jej ankiete. Z miejsca   pomyślałem o naszym skromnym forum.

Niestety jest jeden zonk,   ankietkę trzeba pobrać i wypełnić w wordzie, ponieważ bidula musi to   później wydrukować (taki wymysł promotora). A po wypełnieniu odesłać na   adres podany w ankiecie.

http://chomikuj.pl/Genrou/Dokumenty/Ankieta+dla+fan*c3*b3w+mangi/Ankieta+dla+fan*c3*b3w,651962535.doc

Zatem jakby ktoś miał czas i chęci to ja i kumpela bylibyśmy wdzięczni.

PS.
Błąd w tytule, jakby Ijon, albo Mi mogli poprawić.  :oops:
Fix'd :P
I.T.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 10:13:50 am wysłana przez Ijon Tichy »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: WYPEŁNIJ ANKIETĘ! plz
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2011, 08:33:50 pm »
Już wysłana.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: WYPEŁNIJ ANKIETĘ! plz
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2011, 04:56:21 pm »
Rozumiem, że już ta ankieta jest nieaktualna?

Jeżeli kogoś długo na forum nie było (np. mnie) to w końcu nie wiem czy ją wypełniać czy też nie. W końcu temat nie jest jeszcze zamknięty ;)

Offline Hunter Killer

Odp: WYPEŁNIJ ANKIETĘ! plz
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2011, 09:57:10 pm »
mhm...zupełnie o tym zapomniałem, a koleżanka nie dała odpowiedzi. Jeśli masz czas i chęci wypełnij, a ja zaraz się zapytam  czy to jeszcze potrzebne czy nie, tylko nie wiem kiedy mi odpowie :razz:

a jednak odpowiedziała, w sumie juz tam iles tego ma i teraz siedzi na dziekance składając prace do kupy zatem jak chcesz Aniołku to wysyłaj, a jak masz ciekawsze zajęcia to nie musisz.

A sam temat można zamknąć i odkleić.
Jest.
I.T.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 10:14:20 am wysłana przez Ijon Tichy »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau