Autor Wątek: Confrontation- co nowego?  (Przeczytany 134187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jon

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1470 dnia: Listopad 01, 2004, 10:26:20 am »
Myslałem że Elfy będą miały mniejszego Res:) ale szykuje się ciekawa armia:)

Offline QUASSIMODO

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1471 dnia: Listopad 01, 2004, 12:09:24 pm »
teraz to dopiero jakies mgliste pojecie o nich...wyjdzie z 10-15 jednostek i sie dopiero zobaczy...

6RES to nie jakies powalajace na nogi pancerze...
dla mnie nie powinny miec nigdy Hardboila...za to pasuje im fencer;
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Dabi

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1472 dnia: Listopad 01, 2004, 01:35:20 pm »
Res 6 przy reszcie statystyk mocno wysokich to jednak dość sporo jak na tak niski koszt

A czy beda przepakowane to się zobaczy póki co porównując z Gryfimi consciptami to sa przepakowane :P
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Alchemik

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1473 dnia: Listopad 01, 2004, 01:48:22 pm »
chciałem zauważyc że conskrypci wogule są poniżej krytyki
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline QUASSIMODO

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1474 dnia: Listopad 02, 2004, 08:36:16 am »
bo ja wiem.... w mojej armii standardem jest 5 sily oraz 6 resa wiec wcale nie uwazam ich za przepakowanych
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Fenris

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1475 dnia: Listopad 02, 2004, 09:03:43 am »
Być może ale porównaj jeszcze ich inne statystyki i koszt. Za 17 pkt masz gości z 3 inataku i obrony z możliwością zwiekszenia każdemu z nich o 1 kazdej z tych cech a poza tym dochodzi także kwestia uzborjenia, za włucznei maą kolejne +1 do inva, a za mieczyk +1 do ataku więc to już chyba ciut za duża jak na te 17 pkt.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Dabi

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1476 dnia: Listopad 02, 2004, 09:48:03 am »
No są dość mocne tego nie da się ukryć niestety. Ale jeszcze za mało wiemy na ich temat aby coś wiecej wyrokować.
A co do Gryfich piechociarzy to owszem są o kant dupy potłuc jedyen do czego sie nadają to screnowanie jednostek coś wartych ^^
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Fenris

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1477 dnia: Listopad 02, 2004, 09:53:43 am »
Mowiąc szczerze podobnie jest z innym mięchem do innyc harmii, no moze podza warriorami szmacianek bo ci to też jakieś nieporozumienie. Natomiast podobni zwykłe klonki specjalnych walorów wojennych nie maja, fakt że niby tańsze no ale  bez przesady.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline johndoe

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1478 dnia: Listopad 02, 2004, 10:19:17 pm »
Fajowe sa elfiki a koncentracja dziala klimatycznie:) sa sprawne i efektywne w działaniu - tak jak scena we Władcy gdzie elfy jednocześnie robią ciosy mieczami.

Offline Uri

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1479 dnia: Listopad 03, 2004, 12:20:49 pm »
Cytuj
Być może ale porównaj jeszcze ich inne statystyki i koszt. Za 17 pkt masz gości z 3 inataku i obrony z możliwością zwiekszenia każdemu z nich o 1 kazdej z tych cech a poza tym dochodzi także kwestia uzborjenia, za włucznei maą kolejne +1 do inva, a za mieczyk +1 do ataku więc to już chyba ciut za duża jak na te 17 pkt.


 :o
i Ty narzekasz ze ktos jest przepakowany ??
popatrz na 17punktowych wojownikow switu!!!


cheers,
urien
f you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.

...women are like a bus... THERE'S ALWAYS ANOTHER ONE...

Offline QUASSIMODO

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1480 dnia: Listopad 03, 2004, 01:16:29 pm »
fenris-za 17pkt mam 3/6 i 3/6 6 feara oraz ambidexrous...da sie przezyc:)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Fenris

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1481 dnia: Listopad 03, 2004, 08:55:42 pm »
No dobra ale ghule to chyba jedna z najlepszych figurek pod względem możliwości do kosztu, obok niej są thalioni, hybrydy, skorizi i warriorzy mid noru.

@ Uri- ja broń boże nie narzekam po prostu stwierdzam, że jak najgorsze miecho do cymbałów ma takie cechy to później bedzie już tylko gorzej.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline cielaq

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1482 dnia: Listopad 04, 2004, 05:16:40 am »
A kto powiedział, że to najgorsze mięcho? Może wyjdzie kiedyś coś tańszego/słabszego.
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Fenris

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1483 dnia: Listopad 04, 2004, 06:09:07 am »
Wiesz do tej pory do plityka rakhama była taka, ze jako pierwsze boksy do Ragnaroku pojawiały się boksy mięcha danej armi. Alchemicy-klony; gryfy- konskrypci; lwy -warriorzy czy tam inni miecznicy; mid-nor-warriorzy etc. Biorąc pod uwagę fakt że jest ich ażtylku w tym pudle można raczej zakładać że będzie się ich stadami wystawiało jako własnie to ich mięcho.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline dagobert

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #1484 dnia: Listopad 04, 2004, 11:37:48 am »
Zawsze można używać paru spraklingów w roli "mięcha" , co wbrew pozorom wcale nie jest takim głupim pomysłem ;).

 

anything