trawa

Autor Wątek: Confrontation- co nowego?  (Przeczytany 133161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malekith

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 01, 2003, 08:47:45 am »


a oto strona z podręcznika do Rag'Narok, ktoś widział kiedyś podręcznik do bitewniaka wydany na takim poziomie?  :D

Offline Vallarr

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 01, 2003, 09:16:53 am »
Z czegos podobnego to tylko d&d 3ed widziałem :) faktycznie ładne :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Wargrandmaster

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 01, 2003, 09:45:12 am »
FAkt ładne, byleby tylko treść dorównywała oprawie graficznej - i co ten podręcznik będą dystrybuować po francusku?

Offline BeRsErK

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 01, 2003, 11:58:39 am »
No i jeszcze cóś do alchemików ze stron Rag'narok :

Offline Malekith

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 01, 2003, 02:36:15 pm »
Cytat: "Wargrandmaster"
FAkt ładne, byleby tylko treść dorównywała oprawie graficznej - i co ten podręcznik będą dystrybuować po francusku?


no treścią myślę, że napewno dorówna, sam podręcznik o świecie ma mieć 400 ilustracji, wypełniony oczywiście po brzegi historią i wiedzą o świacie, drugi podręcznik jest do zasad, narazie jest po francusku (nie wiem czy jest już w innych językach) ale napewno będzie tłumaczony


ok kolejny obrazek z podręcznika, taki fajny odjechany koleś :)


Offline Wargrandmaster

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 01, 2003, 02:44:50 pm »
O bajer z tym alfabetem, to mozna teraz rozne rzeczy wypisywac tymi alfabetami na sztandarach:)n aktórymś zdjęciu widzialem cos takiego lece odzczytac - choc pewnie tekst podstawowy bedzie po francusku i nic nie zrozumiem:)

Offline BeRsErK

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 01, 2003, 09:49:05 pm »
Aż dziw , że ten koleś w okularkach jest do Barbarzyńców :D

Offline redeye

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 02, 2003, 10:11:07 am »
PANIE I PANOWIE!

Robert dostal od Rackhama info, uwaga:

w zwiazku z duza popularnoscia konfrontacji zdecydowalismy sie przyspieszyc wprowadzanie nowych stron konfliktu, a takze zwiekszyc ilosc modeli do istniejacych juz ras - zatrudnilismy kolejnych artystow [...] przyspieszylismy prace nad elfami [...]

a teraz sie trzymajcie- nowe stronykonfliktu to biegnace do nas radosnie dwie nowe rasy- Kotołaki i Lizardmeni.

I co wy na to?
roczem do Europy

Offline Vallarr

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 02, 2003, 11:03:33 am »
to swietnie , choc juz teraz mam problem bogactwa ;) a i tak wolfeni maja tylko lesne elfy jako sprzymierzencow , a ich na razie jest ........ jeden model ;) nio nie wiem co bym zrobił jak bym grał takimi gryfami i miał fuul jednostek i full sprzymierzenców ;)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline redeye

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 02, 2003, 11:39:49 am »
Kolejne info:

Poniewaz w Rag'Na'Rok modele z Confrontation beda robic za standardowe oddzialy, to do każdej rasy i odziału zostaną stworzone modele czempionow i grup dowodzeniowych.
roczem do Europy

Offline Jaskier

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 02, 2003, 12:11:05 pm »
Cytuj
PANIE I PANOWIE!

Robert dostal od Rackhama info, uwaga:

w zwiazku z duza popularnoscia konfrontacji zdecydowalismy sie przyspieszyc wprowadzanie nowych stron konfliktu, a takze zwiekszyc ilosc modeli do istniejacych juz ras - zatrudnilismy kolejnych artystow [...] przyspieszylismy prace nad elfami [...]

a teraz sie trzymajcie- nowe stronykonfliktu to biegnace do nas radosnie dwie nowe rasy- Kotołaki i Lizardmeni.

I co wy na to?
cudowne wieści!!! nie mogę się doczekać nowych modeli, będą pewnie odlechane (zwłaszcza kotołaki, oby w dużym tępie wchodziły na polski rynek, taka róznorodność armii napweno dobrze wpłynie na grywalność.

Offline BeRsErK

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 02, 2003, 12:54:26 pm »
No i oto chodziło ...ale jak będzie wyglądał champion do skorize ;P albo my favorite tiger of dirz :D.
A na poważnie to cikawy jestem 2 armii - "kotołaków"(nazwa kusi :D ) i Daikinee.

Offline Wargrandmaster

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 02, 2003, 07:48:58 pm »
A wiadomo coś o jakichs terminach? Bo ja tu sie juz prawie zdecydowalem na wybor armii a tu taki cos:) jaszczurki moge puscic w niepamiec choc po tym co do tej pory robili francuzi mozna sie spodziewac czegos niezwyklego:) Ale te koty... jestem fanem kotow - a takie tygrysy, pantery miodzio:)

Offline BeRsErK

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 02, 2003, 08:07:49 pm »
Na naszej stronie będzie szerzej ale moge zdradzić, że to kwestia 2-3 miechów bo rusza taśma produkcyjuna w USA i do tego bedzie taniej !!

Offline BeRsErK

Confrontation- co nowego?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 02, 2003, 08:39:25 pm »
Jak myślicie jest szansa, że ta panna będzie ao alchemików:P

no i będzie(oprócz bestyjki nemesis) bohater do alchemów - scout: