Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Słuchawki

<< < (2/4) > >>

Ryceros:
Źle Ci napisałem.
Ja słucham z PX100, ale senheiser wypuścił tera PX100ii i to są najlepsze słuchawki do słuchania audio w tej cenie, ale pamietaj, że nic nie tłumią i jak ustawisz na połowę mocy to ludzie trochę słyszą czego słuchasz. Ja mam wyjebane...
 
PX200 i PX200ii nie są tak warte uwagi.
Choć też są słuchawkami dość dobrymi.

Radan:
Ok. Ostatecznie nabyłem Sennheisery PX100. Przymierzałem się do PX100II, ale coś nie mogłem ich znaleźć w okolicznych sklepach, a nie chciało mi się pięć razy za słuchawkami jeździć.

Tak, czy owak, różnica pomiędzy PX100, a wszelkimi słuchawkami/głośnikami, jakich używałem do tej pory jest miażdżąca. Niesamowita sprawa! Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Nawet cena była dosyć przystępna (129 zł).

Jeszcze raz dzięki za rady.

Wilk Stepowy:
A ja niedawno kupiłem sobie AKG GHS-1 i jestem bardzo zadowolony. Jak na słuchawki za swoją cenę grają po prostu bosko i świetnie izolują od otoczenia. Mikrofon kierunkowy sprawuje się bez zarzutu, a całość jest bardzo solidnie wykonana. Trochę brakuje możliwości regulacji tego jak słuchawki uciskają głowę, ale izolacja od dźwięków zewnętrznych nie może być za darmo : )

Ryceros:

--- Cytat: Wilk Stepowy ---Jak na słuchawki za swoją cenę grają po prostu bosko i świetnie izolują od otoczenia.
--- Koniec cytatu ---
Ile kosztowały?
 
Z wyglądu kozackie :biggrin:
 

--- Cytat: Radan ---Ok. Ostatecznie nabyłem Sennheisery PX100. Przymierzałem się do PX100II, ale coś nie mogłem ich znaleźć w okolicznych sklepach, a nie chciało mi się pięć razy za słuchawkami jeździć.

Tak, czy owak, różnica pomiędzy PX100, a wszelkimi słuchawkami/głośnikami, jakich używałem do tej pory jest miażdżąca. Niesamowita sprawa! Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Nawet cena była dosyć przystępna (129 zł).
--- Koniec cytatu ---
Gratuluję dobrego wyboru! :smile:
Ja mam swoje 4lata - oprócz tego, że regulacja działa już za luźno są w doskonałym stanie.
pozdro

Girwan:
Faktycznie te AKG nieźle wyglądaja


A co myślicie o słuchawkach Microsoftu? Na razie ogólnie :)




Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej