trawa

Autor Wątek: Avangarda 007 - 21 - 24 lipca 2011 Warszawa  (Przeczytany 3793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Volthar

Avangarda 007 - 21 - 24 lipca 2011 Warszawa
« dnia: Lipiec 05, 2011, 06:49:33 pm »
AVANGARDA 007 jest siódmą odsłoną ogólnopolskiego konwentu miłośników fantastyki. Jest jedynym tego typu dużym wydarzeniem cyklicznym w Warszawie.

Edycja 2011 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2011, na terenie kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159 w budynku 34.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Samorząd Studentów Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Fantastyki ‘Avangarda’.

Ze względu na aktualny numerek edycji, uznaliśmy, że warto poruszyć w ramach konwentu temat szpiegostwa w kontekście kultury masowej, z naciskiem na fantastykę ale nie tylko oraz w kontekście historii. Jak zwykle w przypadku Avangardy nie będzie to temat dominujący i nie należy się tego spodziewać, jednakże na pewno zauważycie go w programie.
Już teraz zapraszamy do udziału w ogromnym szpiegowskim LARP-ie "Pozdrowienia z Avangardy", otwierającym konwent w czwartek. Drama przygotowywana jest przez grupę Ava-LARP i nie zabraknie w niej wojen informacyjnych, spisków, zadań specjalnych i tajemnic.

Dzięki wsparciu Kół Naukowych SGGW i Politechniki Warszawskiej w trakcie Avy 007 będzie można wziąć udział w prelekcjach popularnonaukowych i pokazach ciekawych projektów badawczych. Miłośnicy literatury będą mieli okazję spotkać się z ulubionymi polskimi autorami, oraz wziąć udział w przygotowywanych atrakcjach związanych nie tylko z dorobkiem literackim ale również z samym pisaniem i kwestiami wydawniczymi.
Po raz kolejny gościć będziemy także TrekSferę - zespół atrakcji dla fanów SF i Hard SF pod postacią seriali nie tylko. Co roku organizatorzy TrekSfery dbali o dobór programu obfitujący w ciekawe punkty, nie zmieni się to i tym razem.

Jak zwykle na nudę nie będą mogli narzekać fani gier fabularnych. W tym roku po raz drugi gościć będziemy laureatów Quentina - konkursu na najlepszy scenariusz RPG. Swoje bloki przygotowują również wydawcy - Portal, Kuźnia Gier, Gramel, Galmadrin, Cyfrografia, jak zwykle nie zabraknie atrakcji dla fanów gotyckiego Świata Mroku, blok RPG wspierać będzie również grupa Lans Macabre, Stowarzyszenie Wielosfer, Płocki Klub Fantastyki Elgalh'ai, Stowarzyszenie Mistrzów Gry TEMPUS oraz twórcy projektu Dziedzictwo Imperium. Nie zabraknie więc warsztatów i prelekcji. Po raz kolejny w trakcie konwentu odbędą się również sesje RPG podczas których będzie można zagrać u najlepszych Mistrzów Gry i zdobyć przy okazji ciekawe fanty w Wielkiej Loterii RPG!

Jak co roku do użytku uczestników zostanie oddany ogromny Games Room Planszówkowy z mnóstwem gier, miłą obsługą, turniejami i konkursami.

Po raz drugi wraz z Fundacją DKMS uruchamiamy akcję Dni Dawcy - Fantastyczni Dawcy Szpiku. W konwentową sobotę dzielni agenci i agentki będą mogli pomyśleć o uratowaniu komuś życia! Zachęcamy do rejestracji!

Z roku na rok nasz zlot gromadzi coraz więcej uczestników z całego kraju. Mamy nadzieję że również w tym roku odwiedzicie nas licznie i przeżyjemy razem mnóstwo wspaniałych chwil. Przyjdźcie i zabierzcie ze sobą znajomych. Dowiedzmy się wspólnie, jak fascynujące mogą być działania podejmowane "w służbie wyobraźni". Do zobaczenia na Avangardzie 007!

Offline Volthar

Odp: Avangarda 007 - 21 - 24 lipca 2011 Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2011, 06:50:10 pm »
TAŃSZE AKADEMIKI!

Jest nam miło poinformować, że władze SGGW zgodziły się, aby nasi uczestnicy korzystali przy rezerwacji noclegów w Domach Studenckich z niższej ujednoliconej stawki za nocleg.
W chwili obecnej cena noclegu od 1 osoby niezależnie od rodzaju pokoju wynosi 33 zł.
A więc pokój 3-osobowy jest tańszy o 4 zł, a 2-osobowy aż o 10 zł!. Osoby, które zarezerwowały pokoje po wcześniejszych stawkach, zostały już o tym poinformowane i otrzymają zwrot nadpłaty. Zachęcamy do rezerwacji miejsc, mamy ich jeszcze dużo. Administracja DS zgodziła się przedłużyć termin zbierania zgłoszeń. Rezerwacji można dokonywać do 10 lipca włącznie!
Osoby oczekujące na informacje o wspólnych salach noclegowych informujemy, że jeszcze zajmujemy się tym tematem, mamy nadzieję uzyskać informację o negatywnym lub pozytywnym efekcie naszych działań w tym kierunku w ciągu najbliższych kilku dni.

Konkurs Komiksowy

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami konwentem Avangarda 007 ogłaszamy błyskawiczny konkurs rysunkowy na komiksową miniaturę szpiegowską. Zapraszamy do udziału wszystkich kreatywnie rysujących!
Więcej na: www.ava.waw.pl

Offline Volthar

Odp: Avangarda 007 - 21 - 24 lipca 2011 Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2011, 09:31:21 pm »
Uwaga!
Niezwykle miło nam poinformować, że nasz konwent honorowym patronatem objęli: Rektor SGGW prof. dr hab. Alojzy Szymański oraz, uwaga Ambasador Irlandii Eugene Hutchinson - ze względu na interesujący jego zdaniem zbiór atrakcji dotyczących Celtów!

Kurs na agentów Ava007 niemal zamknięty!

Nasz kurs na speca od brudnej roboty cieszy się niesamowitą popularnością. Najlepsi spośród kadetów zostali zakwalifikowani do Avangardowego MI5 i czekają na wstępne przeszkolenie... Jeszcze masz szansę zostać gżdaczem! Zostało już tylko kilka wolnych miejsc!

Do obowiązków kadeta będzie należała pomoc doświadczonym agentom. Nie boisz się ubabrać po łokcie w tajemniczych płynach, zdrowo zmęczyć przy fizycznym wysiłku, zarwać nocy przy pracy umysłowej – zaryzykuj! Twoja kandydatura może zostać wybrana i staniesz się członkiem elitarnego korpusu gżdaczy!

Więcej na: http://www.ava.waw.pl
oraz na naszym Face Booku: http://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Avangarda

Offline Volthar

Odp: Avangarda 007 - 21 - 24 lipca 2011 Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2011, 03:36:40 pm »
BUFET KONWENTOWY

Z radością informujemy, że spragnione jedzonka brzuszki, spragnionych wrażeń uczestników, wspierać będzie pysznymi i niedrogimi posiłkami bufet w sąsiadującym z nami budynku 37 na poziomie -1. Serdecznie zapraszamy do bufetu wszystkich ceniących sobie domowe i pełnowartościowe posiłki uczestników.
Bufet będzie również prowadził sprzedaż świeżych kanapek na terenie konwentowego budynku 34 - abyście nie musieli na długo odrywać się od atrakcji, które szykujemy.

REBEL.pl Game Zone!

W tym roku po raz drugi odwiedzi nas ekipa chyba najbardziej znanego internetowego centrum  gier bez prądu: REBEL.pl . Tym razem zapewnią jeszcze większe stoisko sprzedażowe z mnóstwem wspaniałości po specjalnych konwentowych cenach a dodatkowo przygotują specjalnie dla naszych uczestników całą masę planszówkowych atrakcji, wzbogacających nasz niesamowity Games Room.

Q-Workshop Game Zone!

Szukasz najbardziej niesamowitych, unikalnych kostek do swoich rozgrywek? Znajdziesz je na stoisku Q-Workshop, znanego na całym świecie i nagradzanego za granicą producenta tych jakże potrzebnych akcesoriów. Zapraszamy do ich stoiska na którym oprócz kostek znajdziecie również gry planszowe, RPG i rozmaite inne akcesoria. Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w atrakcjach w szykowanej przez nich strefie gier. A to wszystko w obrębie naszego Games Roomu!

Phalanx Games na Ava 007

Games Roomowych nowinek ciąg dalszy. Ze swoim stoiskiem pojawi się u nas Phalanx Games Polska, wydawca m.in. Bożego Igrzyska - polskiej Gry Roku 2011. W obszarze stoiska wydawnictwo udostępni naszym uczestnikom swoje gry, a jego obsługa chętnie wyjaśni zasady.

Konkurs Henryk Kaydan

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez wydawcę nowej komiksowej serii sensacyjnej Henryk Kaydan!

Cthulhu budzi się na (j)Avie!

Wszystkie znaki na to wskazywały, ale jeszcze ponurzy kultyści uskuteczniali swe mroczne knowania w drukarni. Wielu badaczy odgadło to ze starożytnych pism (oraz z facebooka). Ogłaszamy niniejszym oficjalnie, że długo wyczekiwana polska wersja 6 edycji eRPeGa Zew Cthulhu będzie miała swą premierę na AVANGARDZIE 007.

Więcej na: www.ava.waw.pl
oraz na naszym FB: http://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Avangarda?ref=ts

Offline Volthar

Odp: Avangarda 007 - 21 - 24 lipca 2011 Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2011, 10:50:18 pm »
Lista programowa opublikowana!

Z ogromną radością prezentujemy wam listę programową Avangardy 007! Chwilę to trwało, sami zobaczycie dlaczego... Mamy nadzieję, że atrakcję przypadną wam do gustu. Dziękujemy wszystkim twórcom programu, firmom i instytucjom za niesamowite wsparcie. Jesteście najlepsi.

SĄ NOCLEGI W SALACH WSPÓLNYCH!

Trochę na to czekaliście, ale możemy Was w końcu uspokoić. Są noclegi w salach wspólnych dla niewymagających. Pomieszczenia udostępnia znane ze zjAvy XXI LO im Hugona Kołłątaja - niestety jest ono znacznie oddalone od terenu konwentu, ale po długich poszukiwaniach okazało się to dla nas jedyną opcją. Szczegółowe informacje dot. noclegów dojazdu etc. już wkrótce na stronie. Zapraszamy na Avę!


Portalowy Konkurs PostApo


Wydawnictwo PORTAL ma dla Was wyzwanie:
Specjalnie na Avangardę przygotowaliśmy coś specjalnego! Ogłaszamy wielki konkurs Postapo. Przebierz się we wspaniały strój rodem z Zasranych Stanów. Stań się brudnym punkiem z Hegemonii, potwornym mutantem Borgo, schludnym żołnierzem Posterunku, a może szlachcicem z Federacji.
W sobotni wieczór, o godzinie 21 zapraszamy na nasze stanowisko w gralni. Zaprezentuj swój strój, zgarnij wyczesane nagrody! Co więcej, każda osoba, która przyjdzie na nasze stoisko w stroju postapo, otrzyma zniżkę na nasze produkty. Już zastanawiasz się w co się ubierzesz?

Upływa termin konkursu na komiks

Przypominamy, że do jutra do północy czekamy jeszcze na prace konkursowe na komiks szpiegowski!

Więcej na: www.ava.waw.pl
oraz na naszym FB: http://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Avangarda

 

anything